Jump to content

patarkit prasau :|


AgroZ

Recommended Posts

nzn kaip kitiem bet man taip svieciasi, kad dar is to ukio iseitu normaliai uzdirbt nieko nesakau, dar pagalvociau, bet dabar atrodo lyg ir normaliai gyvenam su tevais bet kiek skolu :icon-mad as irgi cia tevam suokiau kad kaimas man viskas, nu is tikruju smagu kai smagu, bet kai pradejo protas dirbti tai pagalvojau o kam man cia kankintis, jaunas esu reikia dar daug vietu aplankyti daug zmoniu sutikti, o ne kaime smirsti, motina taip ir sake, augsi ir nuomone keisis, taip ir atsitiko... tegu eina tie zemgrobiai i ta kaima ar taip ar taip su tokiu pasaliniu poziuriu i kaima neimanoma gyvent jam

Jaunas dar esi greitas metytis , atrodo paciam kad kitur stebuklai. patarciau netiket visokiais sugryzusiais is uzsienio kabutese draugais. juk jie apart to kad bando pasikelt ir pasirodyt kokie jie kieti leisdami savo varganus svarus, pamirsta pasigirt kokia juoda duchu duona ten valge (As ne pries tuos kurie uzsidirba tokiu budu, tik kad nesikeltu be reikalo ir kad nekeltu tokiem kaip tu bereikalingu emociju).

Manau svarbiausia gyvenime: tiket tuo ka darai, dirbt sazinigai ir nesimetyti i visas puses vos tik kas kur pasako , kad ten ar ten geriau. nes numest uki numesi visada greitai , deja jo taip greit nesukursi.

Pagalvok apie ukininko darbo net ne darbo, o verslo privalumus: Niekas neknisa proto, pats sau seimininkas, dirbi kiek nori ir kada nori ir taip toliau ir panasiai. del skolu tai manau nei vienas ukis neisiplete be ju. jei netiki tai susirask darba samdoma keliem menesiams ir pamatysi ka reiskia sefas ant sprando. Dar sakyciau del ko neverta mest ukio ir eit samdomu tai kad samdomo alga kad ir kokia ji didele, bet ji labai jau ribota. sakykim kad ir mokytojas 1000-1500-2000 ir viskas lubos nu gal kada nors ir 3000lt. jokiam paprastam samdomam darbe neuzdirbsi tiek kiek galetum savo ukije.

tiek daug cia nerasyciau jei pazystamas Rutkiskietis nebutu sakes , kad rimti zmones esat ir stengetes. :icon-wink:

na tas mano draugas yra patikimas, mes nuo mazens iki siol esam geriausi draugai, as juo tikiu ir jis patenkintas dirbes danijoje. as neatmetu galimybes palikti uki tik galvoju ar verta palikti, bet tu paprotinai, nors isvaziuoti ziema uzsidirbti kokiam padargui ar traktoriuj ne pro sali manau. dekui uz nuomone sliesariau :icon-wink: o tavo pazystamo is rutkiskiu pavarde? gal gerb. Umantas?

Ne jis ne tokia stambi zuvis ir konkreciu atveju netgi nesvarbu kas jis , nes jis jau senokai ten negyvena.

Savo laiku kai baigiau tarnyba kariuomeneje zadejau pasilikt profesionaliai tarnybai, bet del tam tikru neplanuotu priezasciu teko gryzt y kaima ir imtis kurt uki. Ir sendien drasiai galiu pasakyt ,kad nesigailiu bent kolkas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi tokios pat minties kad ir mieste nepyragai. Dirbsi pas privatininka uzdirbsi biski daugiau, bet ir dirbsi is peties, mat jie irgi algos is oro nemoka, turi uzsidirbti sau ir dar privatininkui jo dali uzdirbti.

Dirbsi biudzetiniam darbe, niekas taip uz nugaros nestoves ir su lazda nemojuos bet algos biudzetiniam sektoriuj mazos. Neveltui mokytojai protestu banga pradejo. Pats dirbu biudzetiniam darbe kompiuteristu ir kas is tos algos gaunu 1000 ant ranku o tai daugiau net uz ukvedi. Buhalteres uz mane net maziau gauna kurios veda buhalterija istaigoj kurioj dirba ~50 zmoniu, o atsakingos uz viso turto ir t.t. buhalterine apskaita. Tai apie koki tu biudzetini darba kalbi kur gautum 1800lt ant ranku. Tiek tik direktoriai viesuju istaigu tegauna. Man jau juokinga kai istaigu administratores, bibliotekininkes ir sekretores, muziejininkes ir t.t. su aukstaisiais diplomais po sausio pirmos susilygins su valytoju algomis nes minimumas jau bus 800 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Minduksx turint 200 ha ūkį kalbėt apie uždarbiavimą užsieny tai kaip tokiam ūkininkaičiui mažiausiai nesolidu.Ant tokio ,o ir daug mažesnio ploto per metus gali uždirbt tiek kiek tas tavo draugas užsieny per 5 metus.Ir dar art taip nereikės,nes ten už gražias akis ir pinigų nemoka,nebent pats būtai mergina,bet jų darbas kad ir surištas su malonumais,bet vistiek nėra lengvas...Manau kibt reikia į tėvų sukurtą ūkį ir dirbt nesiblaškius.Nes kiek matau nesi kvailas vaikis,tik l.nepastovus.Neseniai čia forume parom narstei po varžtelį visus traktorius,sėjamas ir dar kokius ten gelžgalius,o dar jau apie užsienį mastai.Bet nieko,su metais ateis ir nuoseklumas. P.S.O dėl darbo mieste,kaip ne kurie čia išreiškė savo mintis(dėl samdomo),nebūtina gi nusiteikt turėt blogą šefą ar arogantišką darbdavį,kodėl tokiuose metuose baigus mokslus ir pakutenus savo ambicijas patiems netapt darbdaviais?Ar kas neleidžia?Gal nenuosekliai išdėsčiau savo mintis,bet gal atleisit,po vakarykštės medžioklės dar galvą sopa truputį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...