Jump to content

melioracijos planai


renata123

Recommended Posts

On 2018-07-28 at 23:54, Arminas666999 pranešimas:

Sistema eina per skipa i tuos krumus ir ten turetu buti ziotis

Labai ačiū, o ką reiškia tos juodos nupieštos linijos? mane domina juoda linija kur sužymėta skaičiais 22 ir 2. Pas mane sklypas labai šlapias palei gatvę, ten yra koks drenažo vamzdis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-30 at 14:15, renata123 pranešimas:

Labai ačiū, o ką reiškia tos juodos nupieštos linijos? mane domina juoda linija kur sužymėta skaičiais 22 ir 2. Pas mane sklypas labai šlapias palei gatvę, ten yra koks drenažo vamzdis?

Tos linijos tai sausintuvai o kas yra 22 nežinau. Tavo sklipe pagal plana yra du sausintuvai nr1 ir nr2 o kaip ten yra ištikruju tai niekas nepasakys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-07-31 at 23:21, Arminas666999 pranešimas:

Tos linijos tai sausintuvai o kas yra 22 nežinau. Tavo sklipe pagal plana yra du sausintuvai nr1 ir nr2 o kaip ten yra ištikruju tai niekas nepasakys

Labai ačiū ! stai koki gavau atsakyma is savivaldybes ir ne velnio nesuprantu ar jie nepripjove man pievu, is kur jie gali zinoti  vamzdzio diametra? Jei nesunku parodykit prasau kurioje vietoje (kurios butent linijos) randasi Nr. 1 ir Nr. 2 sausintuvai

V12-369.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, renata123 pranešimas:

Labai ačiū ! stai koki gavau atsakyma is savivaldybes ir ne velnio nesuprantu ar jie nepripjove man pievu, is kur jie gali zinoti  vamzdzio diametra? Jei nesunku parodykit prasau kurioje vietoje (kurios butent linijos) randasi Nr. 1 ir Nr. 2 sausintuvai

V12-369.pdf

Vamzdziu didzius tau jie pasakė is profiliu kuriuos jie turi. Nr1 ir Nr2 yra tavo sklipe nuotraukoj kuria ikeliau matosi. Jos neveikia tiketinai dėl zioties kuri yra uzslinkus,uzaugus arba po vandeniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...