Jump to content

mtz82


Recommended Posts

Prienuose yra 3 pardavėjai. Vienas ant kalno palei tinkus, neteko pirkt iš jo, bet apžiūrėt buvau kelis traktorius, pas jį bent prieš kelis men buvo daugiau senesni traktoriai(82,50 ir t.t.).

Kitas yra taip vadinamam dvariuke, tai iš jo prieš 6m pirkau 82- atrą, 5 metus dirbau be problemų, buvo smulkmenų bet buvo prasukęs moto val nemažai jau, ne naujas visgi :D, prasukau 2k valandu iš viso jau gavosi apie 4k ir gal apie porą tukst lt mažiau gavau pernai kai pardaviau negu pirkau/... Tai jei pas šitos važiuot žiūrėt, bent aš vežiausi žmogų kuris daugiau nusimano ir galėtų patart... nes ten laimės dalykas, ne stebuklas tie traktoriai pas juos, jie tokiu kaip 952*,920*,1025* nelabai vežasi bet 82 turi.

ir dar vienas pro arena važiuojant Prienų sporto, šalia Nemuno, tai pas ta pirkau 3 traktorius, bet aš pirkau didesnius tuos ir ten dažnai važinėjau, skambinau kada parveš kažka geresnio ir ten per porą men susirasdavau ko reikia man. Negaliu sakyt, kad apgavo ar ikišo šūd**. aišku nuplauti jie, 1 kai pirkom tai matės tepalas pro šlangas bėga, be ten viskas sutvarkoma buvo,. ir pasiėmėm, nes stovis tikrai neblogas buvo palyginus... bet kadangi tau 82 kiek suprantu reikia tai jei iš toliau esi tai pas visus pravažiuočiau ir pažiūrėčiau ka gero turi... tik reiktų palaukt kol nebus taip šalta, neužves jie jų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pirkau is to ant kalno, nes geriausiai atrode tuo metu is esamu ten , staigiai reikejo traktoriaus. skustis negaliu jau treti metai dirbu, bet jie ten turi meistriukus ir ten ardo, kitus taiso, tai buvo belekaip susukineja slangas, ten siurbli tepalo keite, tai per visur bego tepalai kai idarbinau, susivarziau ir gerai. geriau pirkt kur meistriuku neturi, tai ka parveza ir parduoda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pirkau is to ant kalno, nes geriausiai atrode tuo metu is esamu ten , staigiai reikejo traktoriaus. skustis negaliu jau treti metai dirbu, bet jie ten turi meistriukus ir ten ardo, kitus taiso, tai buvo belekaip susukineja slangas, ten siurbli tepalo keite, tai per visur bego tepalai kai idarbinau, susivarziau ir gerai. geriau pirkt kur meistriuku neturi, tai ka parveza ir parduoda

 

Visi tie 3 turi meistriukus. Tik tas prie Nemuno tai turi nemaža angarą kiek teko girdėt.... Dar čia prie Garliavos pardavinėje traktorius, prie emsi degalinės, yra jo skelbimai internete... Tik jis klausimas ar ne perparduoda... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...