Jump to content

Vyniotuvas mažam ūkiui


roswell

Recommended Posts

Po truputį pradedam mąstyt apie nuosava vyniotuvą. Rulonų būtų daroma metam 40-60 vienetų, kaikuriem gal tai pasirodys juokingai mažai, bet man tai pakankamas kiekis. Su tiek tai ir žuūrėtume į tuos pigiuosius kur užkelt reikis. Bet vėl dilema , jų yra nemažai pasirinkime. pavardinsiu keletą iš Margučių puslapio  Pronar Z-235, Metal Fach Z-552 ir Z-560, Akpil Bale, Pomarol Z-550, ir Sipma OZ 7500Tekla. Kažin kurį jūsų nuomone būtų verčiausia pasirinkt ir jei konkretų modelį kokie jo + ir - prieš koknurentus? Ačiū už nuomones iš anksto.  Ir nuorodą pridėsiu tuo pačiu tinklapio iš kur paimti modeliai http://www.marguciai.lt/index.php/component/virtuemart/nauja-technika2013-02-12-13-01-44/pasaru-ruosimo-technika/vyniotuvai-nuvyniotuvai?Itemid=0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiam juokingam kiekiui rulonų kaip jus sakote, aš rinkčiauvi praktiškai tik pagal kainą tą pigų vyniotuvą, arba aplamai, iškočiau dėvėto. Jei jums tinka vyniotuvas ant kurio reikia užkelti rulonus, tai net nežinau, kas galėtu būti minusas, manau tokį kieki rulonų, betkuris jų be vargo susuks. čia tik mano nuomonė. Tik va kyla klausimas, o kuo jūs presuosit rulonus...? kaikurie resai daro kiek didesnių matmenų rulonus, nei kad kaikurių jūsų paminėtų vyniotuvų paramtruose nurodomi skaičiai. Beto rinkčiausi vyniotuvą, ta, kuris naudoja vyniojimui 750 mm, o ne 500 pločio plėvelę. Na daugiau net nebežinau, į ką reikėtu atkreipti dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiam juokingam kiekiui rulonų kaip jus sakote, aš rinkčiauvi praktiškai tik pagal kainą tą pigų vyniotuvą, arba aplamai, iškočiau dėvėto. Jei jums tinka vyniotuvas ant kurio reikia užkelti rulonus, tai net nežinau, kas galėtu būti minusas, manau tokį kieki rulonų, betkuris jų be vargo susuks. čia tik mano nuomonė. Tik va kyla klausimas, o kuo jūs presuosit rulonus...? kaikurie resai daro kiek didesnių matmenų rulonus, nei kad kaikurių jūsų paminėtų vyniotuvų paramtruose nurodomi skaičiai. Beto rinkčiausi vyniotuvą, ta, kuris naudoja vyniojimui 750 mm, o ne 500 pločio plėvelę. Na daugiau net nebežinau, į ką reikėtu atkreipti dėmesį.

Turim patys savo presą rollant 46. Kas dėl vyniotuvo kyla klausimas, daleskim metalfah 1700€ o Pronar,as 2500€. Tai kuom Tas Pronar mandresnis kad didesnė kaina, ar čia tik taip antkainiai didesni?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sunku pasakyti tiksliai, kodėl toks kainos skirtumas, kaip minėjau, kažkuris, dirba tik su 500mm pločio plėvele, tai jau manyčiai minusas. Beto kažkuris pigusis modelis gali būti tiesio seno modelio, senomis kamomis tiekėjo parsivežtas, todėl ir parduodamas pigiau... čia tik mano pamavtymai, aš nei su vienu iš pamašiu modelių, nesu susipažines. tiesa dar pas kaikuriuos modelis buna diržai at tų volų, o kiti teturi tik du volus, be jokių diržų, tokiam kartais gali būti sunkumų, apvynioti ne visai taisiklingos formos ruloną. dar kaip minėjau, atkreipkit dėmasį, i tai, kokio dieametro ruloną gali vyniot konkretus vyniotuvas. manau viską tiksliai išanalizavę, ir rasite atsakyma, kodėl kainos skiriasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...