Jump to content

Hidrostatines pavaros problema


Yamahaz

Recommended Posts

Sveiki, susidūrėme su problema, technika ne žemes ūkio, bet galbūt kaskas padesit. Situacija tokia-turim liebherr viksrini krautuvą(modelis lr621),valdomas "joystiku", i priekį-tiesiai vaziuoja sakykim gerai,atgal taip pat,bet jeigu nori daryt posūkį i dešinę priekiu atsisako visiskai(atgal i dešine irgi). Hidro siurbliai abu buvo išrinkti,kas anot meistro buvo reikalinga pakeista,rezultato jokio.kolkas meistro nenoriu įvardint, firma lyg ir is didesniu Lietuvoje... Atsirado antras meistras kuris su šios firmos technika yra dirbęs,taciau po dar vieno siurblio perrinkimo tampo pečiais ir nezino kas yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai vaziuoji i prieki arba atgal paskirstitojas atidaro dvi sekcijas, ir kai norite suktii desne skirstituvas desnes puses sekcija uzdarineja priklausomai nuo posukio astrumo. Dabar pas jus uzdaro iskart dvi o ne viena seksija. p.s cia tik mano garsus pamastimas nebutina priimti kaip uz rimta nes as tik bandau logiskai galvoti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats joystikas gaunasi skirstytuvas,nera troseliu. Nevisai aiskiai apibudinau gedima istikro. Visa pavara susideda is dviejų siurbliu ir 2 varikliu- kiekvienai pusei po pora. Siurbliai kintamo našumo. Problema tame kad kai bando daryt posūkį i priekį-dešine, prapuola jo "pilotinis" slėgis. O kur ir kas ji pasiima neaisku. Gal pas ka nors is pazystamu yra žmogus kuris rimtai nusimanytu hidro sistemose?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...