Jump to content

Pievos....


Gunia

Recommended Posts

kai deklaravai turejo atspausdinti deklaracija ir joje yra parasyta ka ir kaip isipareigoji. Berods "Daugiametės ganyklos - pievos (5 m. ir daugiau)" vat sitas tai man atrodo isipareigoji nearti dar 5 metus po ismokos gavimo. O del kitu tai tiksliai nezinau pasiskaityk toj deklaracijoj kiek pamenu turejo buti parasyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Atsakymas visiems : ) kam aktualus pievu pavertimo arimu klausimas. (oficialus atsakymas uzklausejui zum.lt tinklalapyje)

Laba diena, Deklaruoju pasėlius nuo 2004 metų. Kadangi užsiimu javų auginimu, valdoje niekada nebuvo deklaruojama daugiametės ganyklos ir pievos. Šiai metais, plėsdamas ūkį, išsinuomojau žemės sklypą, kurį savininkas nuo 2004 metų deklaruodavo kaip daugiametę ganyklą ir pievą. Kadangi gyvulininkyste neužsiimu, minėtą išsinuomotą plotą ketinu paversti dirbamu lauku ir apsėti javais. Prašome paaiškinti, kas tokiu atveju, jei Lietuvoje sumažėtų daugiamečių pievų ir ganyklų plotas, turėtų atstatyti daugiamečių pievų ir ganyklų plotus - nuomininkas ar nuomotojas? Kaip būtų tuo atveju, jei šį sklypą įsigyčiau nuosavybėn?

Data: 2010-06-03

Jeigų Jūsų išsinuomotą plotą ankstesnis pareiškėjas (žemės savininkas) 2005 metais deklaravo kaip daugiametę ganyklą ar pievą (virš 5 metų) , o Jūs ją paversite dirbamu lauku ir apsėsite javais, tai gali atsitikti taip (jei Lietuvoje žymiai sumažėtų daugiamečių pievų ir ganyklų plotas), kad Jums kaip nuomininkui ar žemės savininkui gali tekti atstatyti buvusį daugiamečių pievų ir ganyklų plotą, t.y. tokį plotą, kokį Jūs išsinuomavote ar nusipirkote iš buvusio žemės savininko. Tai, kokią dalį minėto ploto Jums teks vėl paversti daugiamete pieva, priklausys nuo to, kiek sumažės bendras daugiamečių pievų plotas šalyje. Jei šis sumažėjimas viršys ES teisės aktuose nustatytas ribas, žemės ūkio ministro įsakymu bus patvirtinta konkreti daugiamečių pievų atstatymo tvarka.

Ats. data: 2010-06-11

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...