Jump to content

Avinas muša avis


vytasxxxl

Recommended Posts

nusipirkau avina prieš sawaite ir paleidau prie aviu po keliu dienu atskyriau sukergtas avis kai radau viena sunkiai judancia .Šendien dar viena bėda jis buvo su kitom dviem tai nueinu i twarta ziuriu avis negyva .Tas avinas yra kažkoks nesweikas muša avis gal dėl to kad jaunas.O ta kita pasigavo plauciu uždegima tai gydėm bet sendie padėjau nutraukti kancias.Man atrodo kad ji buvo nuo avino sumušta nes kakla kazkaip itartinai nukreipusi laikė.Tai žodžiu percsawaite dvi avis krito nuo jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nusipirkau avina prieš sawaite ir paleidau prie aviu po keliu dienu atskyriau sukergtas avis kai radau viena sunkiai judancia .Šendien dar viena bėda jis buvo su kitom dviem tai nueinu i twarta ziuriu avis negyva .Tas avinas yra kažkoks nesweikas muša avis gal dėl to kad jaunas.O ta kita pasigavo plauciu uždegima tai gydėm bet sendie padėjau nutraukti kancias.Man atrodo kad ji buvo nuo avino sumušta nes kakla kazkaip itartinai nukreipusi laikė.Tai žodžiu percsawaite dvi avis krito nuo jo.
Polinkis i agresija :) manau del to ir pardave..pas mane avinas avina jei is kitos bandos musa net pabega is bandos pasislepia,viena spejau papjauti -truko skrandis ...reikejo atskirai laikyti bet manau jis vistiek toks bus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas pastebejimas, savaite laikyti atskirai yra tikrai per trumpas laikas. Karantinas ilgiau turetu trukti. O avino charakteri tik peilis pataisys. greiciausiai del to or pardave. As pirkau ozka suaugusia. Kai viena, tai viskas ok, o kai tik pas avis ileidziu... Tai prie edzii tik ji viena stoveti gali. Dauzo visas ir visus. Ir nieko tu jai nepadarysi, tai askirai dabar gyvena. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Na ir mano patirimas buvo toks kad avinas augo kartu su avim nupirkau 3 menesiu ji na ir nieko nemusa net ir maziuku tik va buna kad kazkuriuo metu kol bresta jis tai avys dar gi ji pravydavo nuo edziu ar ka kol augo o paskiau tik jau parodo kad verciau nekabinkit nes bus blogai ir gyvena kartu tik as del visa ko vistiek atskiriau nuo eringu aviu nes nu buna vistiek koks nors nesutarimas o avinas jau gi yra avinas iegos daugiau negu pas avi tai prisaugau truputi...Dar pastebejas ta kad auginant veislei avina jo labai neglostineti ipatingai galvos nes is pradziu jam zaidimas o kai suauga gali gaut ir pats ne tik avys.... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...