Jump to content

Technika darzoviu auginimui.


KestasZ

Recommended Posts

Kopustu tai siemet nusipirkom sodinamaja, bus matyt kaip eisis (uz tokius pinigus pabando blogai pasodinit :icon-rolleyes: ) turim horizantalaus dirbimo freza, taj kopustam kaip ir viskas gerai, morkas tai jau pasejome 04 01, padariau vagas su bulviu kaptuku ir pasejom su tokia ruska sejamaja. Bulvese viskas ruska, isskyrus kombaina E 686, ir kauptukas gamegos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kopustu tai siemet nusipirkom sodinamaja, bus matyt kaip eisis (uz tokius pinigus pabando blogai pasodinit :icon-rolleyes: ) turim horizantalaus dirbimo freza, taj kopustam kaip ir viskas gerai, morkas tai jau pasejome 04 01, padariau vagas su bulviu kaptuku ir pasejom su tokia ruska sejamaja. Bulvese viskas ruska, isskyrus kombaina E 686, ir kauptukas gamegos

morkas ir as pasejau 03 29. o su kokiais traktoriais pvz arineji bulves nes man idomu del ratu susiaurinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip gamegos kauptukas laiko? koks pas tave bulvinski? mes turim 5 vagu tai 3 noragai nuleke gerai kad pabaigoj arinejimo, sakau gal lydinys prastesnis pasitaike :)

Pas mus irgi 5 kauptukai (4-vagis) taj pernai man irgi nulakste tie streliniai norageliai, viena radau bekasdamas bulves :icon-cool: , kitas ant vieno varztelio tabalvosi, tai priverziau, ir truputuka perdaug jis islinko, tai smaigalys nuluzo :icon-rolleyes: , ai kazkoks vejas man tas kauptukas... visas kreivas per tiek metu patapo, lankstytas jau n kartu... nu reikia ji jau keisti, nes paskuj vagos nevienodos gaunasi, taj tik nervus susigadini ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su siaurais darziniais, MTZ 82, papildomai nieko nereikia siaurint
bet jai biski slapiau tai savo kambaino nebepatempi...

as tai ant belaruso dedu 13,6 padangas(tokios kaip ant t40)

nu pernai tai kad ir buvo slapia, bet ejo ir su tom siaurom, man siauros patinka tuom kad su jom lengviau sukiotis, nes jos siauresnes ir kai sukiesi nekliuva uz kombaino priekio, o su tom placiom taj ziurek jau ir tarkuoji kombaino prieki, taj todel su tom siaurom geriau kast, aisq kai pasidaro slapia taj jau dedam tas platesnes 15.5 nes visteik paskuj reikia art..

Buvo atveju kad buvau taip ikises kombaina kad paskuj tekdavo laukt kol pradzius, arba uz galines asies atbula traukdavau :icon-rolleyes::icon-cool: oj nuotykiu apturejes tai nemazai.

Kazkuri rudeni vienas stambus ukinikas taj su dviem bielkiais traukdavo, o kai tie iklimpdavo, taj pusantrinis varydavo istraukt, neisivaizduoju kas is tu vagu ten likdavo :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su siaurais darziniais, MTZ 82, papildomai nieko nereikia siaurint
bet jai biski slapiau tai savo kambaino nebepatempi...

as tai ant belaruso dedu 13,6 padangas(tokios kaip ant t40)

nu pernai tai kad ir buvo slapia, bet ejo ir su tom siaurom, man siauros patinka tuom kad su jom lengviau sukiotis, nes jos siauresnes ir kai sukiesi nekliuva uz kombaino priekio, o su tom placiom taj ziurek jau ir tarkuoji kombaino prieki, taj todel su tom siaurom geriau kast, aisq kai pasidaro slapia taj jau dedam tas platesnes 15.5 nes visteik paskuj reikia art..

Buvo atveju kad buvau taip ikises kombaina kad paskuj tekdavo laukt kol pradzius, arba uz galines asies atbula traukdavau :icon-rolleyes::icon-cool: oj nuotykiu apturejes tai nemazai.

Kazkuri rudeni vienas stambus ukinikas taj su dviem bielkiais traukdavo, o kai tie iklimpdavo, taj pusantrinis varydavo istraukt, neisivaizduoju kas is tu vagu ten likdavo :icon-rolleyes:

sale manes irgi buvo toks ukininkas kuris su dviem bielkeis temdavo e686 placiom dadangom tai ten tikrai is tu vagu nieko nelikdavo, dabar ji nebeaugina bulviu. vieni nuostoliai jam budavo 15ha pasedavo 5nukasdavo.

kiek per diena mazdaug bulviu nukasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...