Jump to content

ka manot Case-IH 1490


Recommended Posts

Geriau reikia klausti kas ten gero.Kabina gera,vairas. Galvok pats,bet kiek zinau kas juos turi, tai nera labai patenkinti, tai galvoja kaip koki varikli pritaikyt,tai dar kas nors. tu isgirdai mano nuomone, palauk gal kas nors juos ir isgirs. Mano patarimas ,tokio nepirk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurejau ankstesnes temas ,ten yra klausimas ar galima i david braum idet ceiso855 varikli. vadinasi ir daugiau kolegu turi problemu.

Gerbiu tavo nuomone,kiek teko girdeti case traktoriai kuo labiau i jaunyste ejo, tuo labiau gedo.Bet apie naujuosius zmones sneka gerai.Gali taip but.Bet cia kaip matau yra kur kas naujesnis modelis, nei ten kur zmones sneka.beje temos pavadinimas ar galima i case david brown 990 ideti 995 varikli? As turiu case david brown 995.Nesisiskundziu.Komfortas jame ir vairas tai....Bet variklis tai kaip sveicariskas laikrodis.Draugelis turejo 990 tai variklis irgi jokiu bedu nekele.Nebent kai uzgesti su traktoriumi(baigias kuras,arba neuztenka jegos) tai uzsiorina variklis,tada jau sukineji forsunkes kol oras lauk iseina.Nezinau kodel man bedu nera (phu phu phu,tuk tuk tuk)gal kad senesnis ir zmones atidziau rinko :icon-question: nors jo variklis ir geras,kabina ir visi kiti privalumai,bet turetasis 1962 deutz fahr labiau man patiko(tik variklis ne,issialsaves buvo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...