Jump to content

case xl 1056 hidro sistema


Recommended Posts

sveiki įsigijau traktorių case xl 1056 gal kas galit tiksliai pasakyti ar hidro sistema šiame traktoriuje yra bendra su greičiu dėže ar atskira nes nežinau kuo tikėt vieni sako bendra kiti atskira pats bandžiau žiūrėt nemačiau nieko kas būtų sujungta su greičiu dėžė ir gal kas turite to modelio koki nors aprašymą ar instrukcija būčiau dėkingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki įsigijau traktorių case xl 1056 gal kas galit tiksliai pasakyti ar hidro sistema šiame traktoriuje yra bendra su greičiu dėže ar atskira nes nežinau kuo tikėt vieni sako bendra kiti atskira pats bandžiau žiūrėt nemačiau nieko kas būtų sujungta su greičiu dėžė ir gal kas turite to modelio koki nors aprašymą ar instrukcija būčiau dėkingas

nors pats jo neturiu, kiek teko girdeti, kad atskira hidrosistema. jei yra atskiras hidraulinis bakas, tuomet 100 proc atskira.. gal is panevezio ji pirkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ne iš Panevėžio pirkau ji iš UAB "Ailima" Gargždai o pas mane tame case xl 1056 yra atskiras bakas hidraulikai bet pats pardavėjas sakė kad jis yra sujungtas vamzdeliu su greičiu dėže bet aš jo nematau

jis pats man rodos nezino, as ir ten viena case apziurinejau, bet negyvas ten buvo is isores nieko lygtais, bet variklis vos save patrauke, traukes vairo uzvirintos, variklis ir hidraulika tepalais apsipyles

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...