Jump to content

Masey ferguson trakoriai 150-240 aj


Recommended Posts

Turiu jd6930 turiu nh7060 dabar reikia trecio galvoju apie mf 7624. Kaina kaip ir padori ir siaip uz analogus man geriau jis atrodo. Variklis jau ne iki 7l o 7,4 litro, svorio turi, atrodo pakankamai paprastas:). Klausimas kaip dezes dyna 6 ar belaiptes? kaip priekinio tilto amortizacija ten tos traukes tokios kaip ir masyvios atrodo bet jos daugiau gal ausktyn zemyn skirtos slopinti smugius ne soninius? is minusu kad laidai prasitrina?, pranzuzu rinkimas? ar kas dar negerai su jais? ar kas gero?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu jd6930 turiu nh7060 dabar reikia trecio galvoju apie mf 7624. Kaina kaip ir padori ir siaip uz analogus man geriau jis atrodo. Variklis jau ne iki 7l o 7,4 litro, svorio turi, atrodo pakankamai paprastas:). Klausimas kaip dezes dyna 6 ar belaiptes? kaip priekinio tilto amortizacija ten tos traukes tokios kaip ir masyvios atrodo bet jos daugiau gal ausktyn zemyn skirtos slopinti smugius ne soninius? is minusu kad laidai prasitrina?, pranzuzu rinkimas? ar kas dar negerai su jais? ar kas gero?

kokia kaina tokio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus jokio laidu prasitrynimo tame traktoriuje. Beda buvo su 5 serijos, kuriu laikai nebuvo rankovese. O pas tuos viskas OK. Turejau 5 serijos - 3 metus atidirbau su dviem laidu prasitrynimais, generatorius buvo nusproges ir viskas. Dabar turiu 6 serijos jau tris metus - dar garantiniam pakeite skydeli ir kabinos kompresoriu. Daugiau viskas OK, 5 serijos buvo apie 1800 m/h. Dabartiniam irgi apie tiek yra. vasara nupirkau jau trecia MF su amortizuojanciu tiltu. Dar tik kokie 400-500 m/h tai nieko ir negaliu pasakyti. Viskas kol kas lyg ir OK. Dezes pas mane Dyna-6. Esu ziauriai patenkintas jomis del 6 pusbegiu pavaroje. Kai rinkausi trecia traktoriu buvo vienas pagrindiniu klausimu dezes darbas. tarkim pas JD pavara persijungia apie 10-12 km/h. O tai reiskia, jog skutant, o gal ir germinuojant daznai junginesis pavaros. Tai reiskia traktorius sustoja ir vel pradeda vaziuoti. MF is 3 i 4 pavara persijungia gal prie kokiu 18-20 km/h. Imk ir negalvok!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, viskas normaliai po 700-900 per metus val zeme dirbdamas prasuka,jau gal 2300 bet atvaziuoja 200 aj i kalna su plugu ir begius reikia jau jungt zemyn o jd atvaziuoja i kalna su su tuo paciu plugu 150 aj ir tik per viena reikia sumazinti arba net nereikia ir nuvaziuoja:). toks biski per bukas man jis ir kuro daugiau tam paciam darbui valgo:( ir jd ir nh galines pakabos slicai nusukti o mf atrodo dvigubai soresni:) abieju nh ir jd naujos serijos baigiasi ties 210-224 arkliu mf 7 serijoje 240 yra su tuo paciu varikliu ir deze LYG IR :) Jokio skirtumo manau ka pasirinksim visi vaziuoja ir visi genda, bet jei dirba po netoli 1000 mh/m greitai atsiperka ir vel galima apie kazka nauja galvoti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...