Jump to content

50 vandens purskimas pro radijatoriu


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...

labas, tas pat klausimas, kodel varo vandeni laukan is radijatoriaus. Radijatorius naujas, tarpine keites buvau vasara siandien isardziau- viskas tvarkoj. Vanduo i karteri nebega, gilzes sveikos. Kaip suzinot ar galva netrukus? Valiau, ziurejau galvutes vieta virs cilindru nieko nesimato kad truke butu, gal degimo kameru vietose? Kaip suzinot? ir ar vanduo neturetu rinktis karteryje jeigu galvute trukus, ar praleidzia tik po spaudimu? Nesuprantu kame beda :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
labas, tas pat klausimas, kodel varo vandeni laukan is radijatoriaus. Radijatorius naujas, tarpine keites buvau vasara siandien isardziau- viskas tvarkoj. Vanduo i karteri nebega, gilzes sveikos. Kaip suzinot ar galva netrukus? Valiau, ziurejau galvutes vieta virs cilindru nieko nesimato kad truke butu, gal degimo kameru vietose? Kaip suzinot? ir ar vanduo neturetu rinktis karteryje jeigu galvute trukus, ar praleidzia tik po spaudimu? Nesuprantu kame beda :(

man tas pats buvo pakeiciau nauja galva,tarpine vistiek varo.Vargau puse metu.O beda buvo uzsineses,uzkalkejes radijatorius is vidaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to jei galva ir tarpinė gera, reikia ieškoti cilindro trūkimo viršutinėje cilindro dalyje čia gilzėje susidaro didelis slėgis. Na ir galiausiai jei buvo kada nors keistos gilzės, gali kokia nors stovėti žemiau už kitas. Reikia gerai apžiūrėti ar visos gilzės viename ligyje. Sekmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to jei galva ir tarpinė gera, reikia ieškoti cilindro trūkimo viršutinėje cilindro dalyje čia gilzėje susidaro didelis slėgis. Na ir galiausiai jei buvo kada nors keistos gilzės, gali kokia nors stovėti žemiau už kitas. Reikia gerai apžiūrėti ar visos gilzės viename ligyje. Sekmės

Jiei gilze bus itrukus virsuje i cilindra uzgesintam varikliui pribegs vandens,o del gilziu lygio buna jos pasesta.As esu seniau dejes tarpines ziedus kuri zemiau buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
as gal neitema taciau man neleidzia skurti temos tad paklausiu cia as turiu jumza ir kazkas atsitiko kad pradejo vanduo tryksti pro purkstuko sona, grynai pro sona truksta i virsu vanduo ir varva pagal bloka kas galetu buti jam? aciu

Ir dabar padėk Dieve, per visas temas tą patį... :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man isvis keistai ziurisi tokie parasymai. Vaizdas toks: turiu problema, prilekiau prie kompo, parasiau bele kaip, net neperskaiciau ka ir kaip, issiunciau. Kartais reikia kelis kartus perskaityt, kad suprastum, ka norejo zmogus parasyti.

O siaip, Jumz variklyje, forsunkes lizde berods isisuka kazkokia zalvarine ar bronzine ivore, kuri turetu prispausti sandarinimo zieda. Gal tas ziedas nuo senumo sukietejo ar nutrukinejo. Neturiu po ranka Jumz katalogo, gal ir nusisnekejau siek tiek....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as gal neitema taciau man neleidzia skurti temos tad paklausiu cia as turiu jumza ir kazkas atsitiko kad pradejo vanduo tryksti pro purkstuko sona, grynai pro sona truksta i virsu vanduo ir varva pagal bloka kas galetu buti jam? aciu

Išsiimi purkštuką. Rasi tokią kaip ir veržlę su išpjovomis, kuri prispaudžia žalvarinę įvorę - purkštuko lizdą. Bandai atsukti tą veržlę. kartais be autogeno nepavyksta. Atsukus reikia ištraukti žalvarinę įvorę. Tinka kažkoks tai sriegiklis neblogai :D "besriegiant išsisuka. Tada galvutėje randi įvorės sandarinimo guminius žiedukus. Sudedi juos ir įvores naujas ir kaip turėtų būti gerai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...