Jump to content

Solos puspriekabes


MFarmer

Recommended Posts

Kažin kas su ta Solos negerai?

Butent man TR-14 reikejo kad nusiimtu bortai, tai tik tiek, o kas negerai, tai pilant rapsus, kviecius reikia montaziniu putu banke ispurksti, nes labai kraiposi bortai, kai pripili ir byra per visus galus. Dar buvo pradejas linkti dislius, tada pakeite nauja is storesnio metalo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus ir su nuimamais bortais tai visa kiaura, tai buvo pasieme atseit tvarkyt tai dabar jei soninius bortus atidarei tai vienas neuzdarysi kaip "sutvarke", beja dar padangos 3 guzais nueje buvo po 300km tai po to kitas uzdejo nes garantija buvo, o po sio sezono tai diskai buktuotis pradėjo tai dabar iš bekameriniu ratu darom su kamerom, nes ora daputinet atsibodo, as visada buvau uz tai kad lietuviu gamintoja rinktis, bet kadangi lietuviu gamintojai dar sudarankai yra tai kita priekaba lenkista pirksim, nes nemaciau prie elevatoriaus su makrofleksu apipurkštu ir dar kaina zemesne, nei situ su parodu medaliais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot aš pats tampiau tą TR-14,ne mano ji kaimynų,kas link važiavimo tai viskas super.Dirvoje nelenda gilyn,na nevažiavau per balas bet šlapoka buvo ganėtinai gerai.Mano šimtinukui maniau bus ragai,ta dyselio amortizacija tikrai labai gera.Sakyčiau tik labai jau jautrūs stabdžiai tik prisiliesk jau čiuožia.Makrofleksu ir ten sujungimai apipūsti tik ten visai kita bėda sandarinimo gumų visai neidėjo.Kadangi vadai nepasirūpino tai jau nieks nekaltas pačių kaltė.Nepuošia tas ir firmos, prie mano akių buvo per parodą priminta kad nėra gumų.Pažadėjo kad atsius per kurjerius bet matyt tie kurjeriai iš afrikos važiuoja :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matot aš pats tampiau tą TR-14,ne mano ji kaimynų,kas link važiavimo tai viskas super.Dirvoje nelenda gilyn,na nevažiavau per balas bet šlapoka buvo ganėtinai gerai.Mano šimtinukui maniau bus ragai,ta dyselio amortizacija tikrai labai gera.Sakyčiau tik labai jau jautrūs stabdžiai tik prisiliesk jau čiuožia.Makrofleksu ir ten sujungimai apipūsti tik ten visai kita bėda sandarinimo gumų visai neidėjo.Kadangi vadai nepasirūpino tai jau nieks nekaltas pačių kaltė.Nepuošia tas ir firmos, prie mano akių buvo per parodą priminta kad nėra gumų.Pažadėjo kad atsius per kurjerius bet matyt tie kurjeriai iš afrikos važiuoja :lol:

Kas del stabdziu tai rekia biski atleisti trisiotkes kad taip agresiviai nestabdytu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...