Jump to content

stihl ms230 ar husqvarna 445?


Arvdas

Recommended Posts

MS 21 turiu - pilnos akys .... Kubiniai uosiai virsta , reikia tik grandinę tankiau su pielyčia " pamylėt" ir tepalą transmisinį jos tepimui naudot .

o kiek sankaba dirba? kubiniu uosiu 3kw jau turi ka dirbti jei skersmuo apie 60cm.

jei tik 2kw geriau nepasakok. miske manau dirbu daugiau.

ir pjukjas tik nuo 2.6kw ,kad ir sode taip bus sunkesnis 0.5kg ,bet problemu del jegos neturesi..

o del galandimo- tai namie grandiniu galandimo stakles stovi ir tepalas tik augalinis skirtas pjuklams..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tema ydomiai pradėta ,. kad pjūklą pagal garantiją renkamasi , o ne ką ir kiek pjaut reikės . Nuosavo miško neturiu , o pasimalkavimui ir vienam kitam chalimui man MS 21 per akis . Dėl galandymo , man laikyt stakles tikrai neapsimoka , o kai meistriukai visas grandines galanda su tuo pačiu disku , bet skirtingoms grandinėms skirtingų diametrų pielyčios numatytos - irgi ydomiai atrodo ... Aišku nunešu retkarčiais staklėms skaptus suvienodint , bet prieš pjaudamas dar su pielyčia "pasitikrinu " ... Teko padirbėt dienelę su didžiausiu " GINALO" pardavinėjamu sthiliumi , tai ten vienodai rodo , su kuo ir kada galąsta ( ir jeigu išvis galąsta ) grandinė , bet į pavakarę netik kad man pjūklą , bet beveik ir manę nešt reikėjo ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pjauni ten neypatingai storus tarkim iki kokiu 40cm tai tų 2kw per akis, ir be to tas galingesnis tarkim 2,6kw bus sunkesnis, tarkim 445 2,1kw sveria 5,1kg o 445 rancher 2,6kw sveria 5,8kg, be pjovimo, aišku ant galingesnio dėsi ilgesne pjovimo juosta ir ilgesne grandinę kuri pridės dar svorio, ir galingesnio kiek didesnis alyvos bakelis, tai mažiausiai ant kilogramo gausis sunkesnė. jei ten lenktynių su kuo nors nežadi daryti kas greičiau ir pan. tai aš imčiau mažesni. o iš tų dviejų tai rinkčiausi varną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pjauni ten neypatingai storus tarkim iki kokiu 40cm tai tų 2kw per akis, ir be to tas galingesnis tarkim 2,6kw bus sunkesnis, tarkim 445 2,1kw sveria 5,1kg o 445 rancher 2,6kw sveria 5,8kg, be pjovimo, aišku ant galingesnio dėsi ilgesne pjovimo juosta ir ilgesne grandinę kuri pridės dar svorio, ir galingesnio kiek didesnis alyvos bakelis, tai mažiausiai ant kilogramo gausis sunkesnė. jei ten lenktynių su kuo nors nežadi daryti kas greičiau ir pan. tai aš imčiau mažesni. o iš tų dviejų tai rinkčiausi varną.

as vistiek nesutinku su tavim. Bijau net pagalvot apie silpnesni. na mano sveriai 5.5kg bet jegos ir svorio santikis manau geras. as nepavargstu dirbdamas visa diena.

Yra toks pasakymas geriau galingesnis negu paskui dirbti kaip su rankiniu pjuklu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

turiu shtil ms 230 jau penkios žiemos. Turiu savo miško ir dirbu nemažai. tik labai storų jie nedaug matė, tačiau nenuvylė. šiais metais, vasarą pradėjo blogai kurtis ir tik prisilietus prie "gazo" dust. tai nuvežus meistram paaiškėjo, jog dėl kure esančių mikro detalių užsikišo korbiuratorius... pravalė, sudėjo (25 Lt) ir vėl žvėriukas-bebriukas :)

Kai jis man nusibaigs - pirksiu kiek galingesnį... gal 2,2 o gal 2,6 kW

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Reik pjuklo atitinkancio poreikius o ne galingo ir istisus metus rudijancio garaze.

Nusipirkau Solo 643 IP, 2 kw. Pjaunantis malkų tik sau, manau, užteks keliems metams. Svoris 4.1 kg, smagus, greitas pjūkliukas. Neturiu su kuo lygint, esu dirbęs tik su MS260, žinoma, šitas galingesnis, bet įvertinau savo poreikius ir kainą, pasirinkau Solo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...