Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Tai jeigu man 14 aš negaliu čia rašyti?

Man patinka triušiai, patinka juos laikyti. O čia yra tema jeigu dar nepamatei ---> "Triušių auginimas" <---- ir čia galima diskutuoti kas įvyksta ar panašiai

Karoli Norvilai, rašyk ir diskutuok, netrukdo čia tavo amžius, priešingai :eusa-clap: Tavo amžius - privalumas. Tikiu, kad išaugsi geru žmogum ir ūkininku :D

Ačiū :) Jūs taip pat :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia nuo veisles priklauso ar kaip

Manau, kad kaina kiekvienas nustato asmeniškai. Aš skerdiena parduodu po 20lt., o jauniklius po 25lt. ir tikrai nesiruošiu kainos nuleisti. Tai yra mano nuomonė, o jei pirkėjui netinta tai niekas netrukdo susirasti pigiau.

kam reikia skedienos pas mane kreipkites as po 18 lt/kg o didesni kieki pristatysiu ben kur.. :eusa-violin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia nuo veisles priklauso ar kaip

Manau, kad kaina kiekvienas nustato asmeniškai. Aš skerdiena parduodu po 20lt., o jauniklius po 25lt. ir tikrai nesiruošiu kainos nuleisti. Tai yra mano nuomonė, o jei pirkėjui netinta tai niekas netrukdo susirasti pigiau.

kam reikia skedienos pas mane kreipkites as po 18 lt/kg o didesni kieki pristatysiu ben kur.. :eusa-violin:

As manau, kad kaina priklauso nuo to kam parduodi ir ka parduodi.

As asmeniskai komb.pasaru nenaudoju, tik savo augintos darzoves + kaimyno grudai. daug idedu jegu, energijos bei lesu i apsvietima, narvus ir pan. Parduodu tik savam zmoniu ratui, tiems, kam svarbu KA perka ir KA valgai.

parduodu po 27-30 Lt uz kg. skerdienos. kiekiai aisku ne simtai kg, nes tada butu ir kitas auginimas...ir kiti klientai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia nuo veisles priklauso ar kaip

Manau, kad kaina kiekvienas nustato asmeniškai. Aš skerdiena parduodu po 20lt., o jauniklius po 25lt. ir tikrai nesiruošiu kainos nuleisti. Tai yra mano nuomonė, o jei pirkėjui netinta tai niekas netrukdo susirasti pigiau.

kam reikia skedienos pas mane kreipkites as po 18 lt/kg o didesni kieki pristatysiu ben kur.. :eusa-violin:

aTa- tokia kaina tikrai nepirkciau. jai tik po tiek parduodi -tai neaisku kokiu me...lu tu jos serei

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu skaites, kad jei patele 2-3 kartus per metus vedasi, tada ji po 3 metu nusilpsta ir jei kazkaip keiciasi hurmonu pusiausvyra ir gimdos kaklelis traukiasi, todel ji nebeisnesioja arba nebepagimdo vaiku.

Siaip pasitaiko daznas atvejis, jei per metus patele veda tik dvi tris vadas, tai vyresnes pateles greitai nutunka, del to sunkiai pastoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit prašau - visai susipainiojau :icon-redface: Jei triušė jau sukergta, bet dar su triušiukais, maitina, jie jau ėda kombinuotus pašarus, bet dar nesiruošiu nujunkyti, kokį Unipasz pašarą duoti - maitinančioms - nes maitina, vaikingoms - nes jau vaikinga, ar jau skubėt duoti nujunkomiems - kad pilvelių neišpūstų???

Ir dar - prieš skerdimą nusprendėm pamaitinti triušiukus "sveikai", perėjom tik prie avižų, miežių, kviečių, šieno ir šiek tiek daržovių (kopūstas, morka), tai jie kažkaip sumenko laaabai, kelis šimtus g svorio per keletą dienų numetė :( Ar tai normalu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit prašau - visai susipainiojau :icon-redface: Jei triušė jau sukergta, bet dar su triušiukais, maitina, jie jau ėda kombinuotus pašarus, bet dar nesiruošiu nujunkyti, kokį Unipasz pašarą duoti - maitinančioms - nes maitina, vaikingoms - nes jau vaikinga, ar jau skubėt duoti nujunkomiems - kad pilvelių neišpūstų???

Ir dar - prieš skerdimą nusprendėm pamaitinti triušiukus "sveikai", perėjom tik prie avižų, miežių, kviečių, šieno ir šiek tiek daržovių (kopūstas, morka), tai jie kažkaip sumenko laaabai, kelis šimtus g svorio per keletą dienų numetė :( Ar tai normalu?

Iki kol lieka kokios 5 dienos iki atskirimo duodu maitnančioms(atsižvelgiant į tai ,kad atskiriu30d) tada likusios dienas starteris. o atskirus, patelei iki apsitriušiuos duodu vaikingoms.

o kas dėl "eko" pašaro, tai laisvai gali būti, kad tiesiog jo nepasisavina, dėl to, kad ,nesubalansuotas ir nekoloringas, ir triušis praktiškai gaunasi alkanas. Pilvas pilnas ,o naudos jokios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit prašau - visai susipainiojau :icon-redface: Jei triušė jau sukergta, bet dar su triušiukais, maitina, jie jau ėda kombinuotus pašarus, bet dar nesiruošiu nujunkyti, kokį Unipasz pašarą duoti - maitinančioms - nes maitina, vaikingoms - nes jau vaikinga, ar jau skubėt duoti nujunkomiems - kad pilvelių neišpūstų???

Ir dar - prieš skerdimą nusprendėm pamaitinti triušiukus "sveikai", perėjom tik prie avižų, miežių, kviečių, šieno ir šiek tiek daržovių (kopūstas, morka), tai jie kažkaip sumenko laaabai, kelis šimtus g svorio per keletą dienų numetė :( Ar tai normalu?

Iki kol lieka kokios 5 dienos iki atskirimo duodu maitnančioms(atsižvelgiant į tai ,kad atskiriu30d) tada likusios dienas starteris. o atskirus, patelei iki apsitriušiuos duodu vaikingoms.

o kas dėl "eko" pašaro, tai laisvai gali būti, kad tiesiog jo nepasisavina, dėl to, kad ,nesubalansuotas ir nekoloringas, ir triušis praktiškai gaunasi alkanas. Pilvas pilnas ,o naudos jokios.

Ačiū, Pirtini, ir aš taip darau, tik kad aš triušiukus su patele laikau kokias 45 dienas, ir dvi savaites ji jau buna vaikinga. O tas starterinis jai nėštumo metu nebus per liesas?

Sutinku, vien grudai ir šienas - nekoks maistas, bet runkelių neturiu :( O gal neverta čia žaisti? Kaip Jūs darot, forumiečiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal patartumet kokiu medziu ar kitu krumu sakeliu galeciau imest savo triusiams paskanavimams, kazkur buvau skaites bet neberandu, o pervers vel 300 puslapiu jau sis tas.

Is anksto dekoju.

Kiek aš išbandžiau tai žiemą triušiai geriausiai nužievina įvairių vaismedžių šakeles (obelų, kriaušių, slyvų ). Dar duodu eglišakių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nuo ko gali issimesti triuse? Flandru veisle, 9 men. amziaus, pirmas nestumas, 22 diena issimete. :icon-cry: Seriama sienu, grudais (mieziai, kvieciai), runkeliais, unipaz besilaukiancioms kombikormu, duodama zilvicio sakeliu pagrauzt. Patalpoje apie 10 laipsniu silumos, sviesu. Net nzn ko daugiau gali trukti...

Prasau parasykit savo nuomone, del ko persileidimai buna. Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...