Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

dar klausimelis del skiepu, wieneiem jau 5 men kitiem 1.5 men o nei wieni neskiepyti yra, beto nezadu plestis iki keliu simtu trusiu tai gal ir neapsimoka skiepyt ,ar nebent paskiepyt tik tas pateles kurios weislei bus atrinktos. ir kiek laiko turi but patelem kad jas jau butu galima kergti? ir ar ziema apsimoka kergti? neskaimynas sako neapsimoka nes trusiukai susala

Jejgu skiepysi skiepyk visus,nes kaip visiems zinoma skiepuose yra kazkoks procentas visruso,todel triusio organizmas gaves maza doze viruso gamina antikunius sem virusui ar kazkas panasaus ir jis perserga be didesniu pasekmiu,ir be isoriniu apsasimu ir pnsj.tai jejgu skiepysi tik pateles kures zadi kergti tai gali uzsikrest tuo virusu neskiepyti ir nudvest ar apsasti,o tada nieko gero jeu :) tad arba skiepyk visus arba nejvieno.pateles gali kergti seip nuo 4-5menesiu bent jeu misrunus,,aisku atsizvelgdamas y jos sudejima ir svori.jejgu patalpa turi su pliusine temperatura tada gali kergti(as seip kergiu ir prie -15 patalpoi,bet tada nevisi triusiukai teisgyvena,buna kad ir visi susala,priklauso viskas nuo pateles. sekmes :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

veisles tai mazieji prancuzu avinai turetu but, o didieji manau maisyti, fotika pasikroves nufotkinsiu ir idesiu ju foto. tai padaryt as galiu viska , bet va kur dabar gywenu tai cia tik nuomojuos, tai nelabai ir norisi investuot pinigu per daug nes paskui tex palikti viska :eusa-naughty: masciau sienas apsildyti bet del 5 triusiu tai nelabai apsimoka, man td pigiau iseis triusienos nusipirkt nei juos augintis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano pateles dbr yra apie 5 men ir sweria apie 4 kg, siaip zadejau po nauju metu kergti, bet salta ziema pranesa tai mastau kad neapsimoka td

Na aš gruodžio vidury laukiu dešimties apsivaikuojant ir dar dešimt kergsiu šia savaitę. Jei šildomos patalpos nematau problemos.

Pavydžiu šarūnui, kad pas jį šildomos patalpos. Kada nori gali darytis vaikų, žiemą vasarą :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai zinoma galima ir tu pateliu uzveist ne tik 10 bet ir 20 ar 100, bet kaip tu sakai nuomuojiesi, ojei seimininkai kokia diena atvaziuos ir pasakys VALINK su tais triusiais is kiemo, ka tada?

Aisku as nelinkiu nieko blogo tik gero, bet ar nera galimybes kur nors konkreciau isirenkt triuside?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uosviai turi dvi laisvas sodybas :eusa-dance: bet kokie 5 km nuo kur gyvenu, taikazkaip tolokai vazinetis butu ir siaip saugiau kai ant kiemo trusiai nes tenpanasiai kaip vienkiemiai tai tada dar ir gero suns sargo reiktu, nemanau kad mano taxas isgasdintu ka :D bet jei reiktu issikraustyt tai pas dedi vienkiemis vietos pilna ar pas pacius uosvius perkraustyciau staigiai, bet automatiskai lauko salygom tektu tada augint

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uosviai turi dvi laisvas sodybas :eusa-dance: bet kokie 5 km nuo kur gyvenu, taikazkaip tolokai vazinetis butu ir siaip saugiau kai ant kiemo trusiai nes tenpanasiai kaip vienkiemiai tai tada dar ir gero suns sargo reiktu, nemanau kad mano taxas isgasdintu ka :D bet jei reiktu issikraustyt tai pas dedi vienkiemis vietos pilna ar pas pacius uosvius perkraustyciau staigiai, bet automatiskai lauko salygom tektu tada augint

Pražudė juokais šita frazė " nemanau kad mano taxas isgasdintu ka" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uosviai turi dvi laisvas sodybas :eusa-dance: bet kokie 5 km nuo kur gyvenu, taikazkaip tolokai vazinetis butu ir siaip saugiau kai ant kiemo trusiai nes tenpanasiai kaip vienkiemiai tai tada dar ir gero suns sargo reiktu, nemanau kad mano taxas isgasdintu ka :D bet jei reiktu issikraustyt tai pas dedi vienkiemis vietos pilna ar pas pacius uosvius perkraustyciau staigiai, bet automatiskai lauko salygom tektu tada augint

Pražudė juokais šita frazė " nemanau kad mano taxas isgasdintu ka" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

Kodėl taip nuvertini taxa :D , maniškė aršesnė už pitbuli. :icon-twisted::icon-twisted::icon-twisted::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...