Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Sveiki,triusininkysteje esu stiprus naujokas :) turiu apie 5men dvi pateles ir viena patina, bei 1.5 men du trusiukus, kai pirkau pardavejei visi sake kad prancuzu avinai bet visi skirtingi uzaugo :D pasiskaicius cia siam forume iskilo begale klausimu, kaimynas sako kad savo trusiams ziema vandens isvis neduoda tik vedancioms patelem duoda, as tai is zoo parduotuves nupirkau gerykleles ir jiem niekada jo netruksta. triusius seriu pagrinde kopustais ir morkom, viena kart dienoj dar idedu kombikormos su grudais pamaisytais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,triusininkysteje esu stiprus naujokas :) turiu apie 5men dvi pateles ir viena patina, bei 1.5 men du trusiukus, kai pirkau pardavejei visi sake kad prancuzu avinai bet visi skirtingi uzaugo :D pasiskaicius cia siam forume iskilo begale klausimu, kaimynas sako kad savo trusiams ziema vandens isvis neduoda tik vedancioms patelem duoda, as tai is zoo parduotuves nupirkau gerykleles ir jiem niekada jo netruksta. triusius seriu pagrinde kopustais ir morkom, viena kart dienoj dar idedu kombikormos su grudais pamaisytais.

Jei laikai pliusineje temperaturoje, vandeni duok ir ziema.

O sieno neturi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pokolkas salcio kai nebuvo tai neuzsaldavo vanduo bet kai salcio gerai paduos tai manau tikrai uzsals, nors laikau ne lauke o tokioj tipo virtuvelei. sieno kaip tik katik parsiveziau is uosviu tai sieno dar nuo sendien pradesiu jiem duot, o jei as jiem padarysiu grudu seryklas ir td jie gales valgyt tiek kiek nori grudu ar nebus taip kad nieko kito daugiau nebevalgys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pokolkas salcio kai nebuvo tai neuzsaldavo vanduo bet kai salcio gerai paduos tai manau tikrai uzsals, nors laikau ne lauke o tokioj tipo virtuvelei. sieno kaip tik katik parsiveziau is uosviu tai sieno dar nuo sendien pradesiu jiem duot, o jei as jiem padarysiu grudu seryklas ir td jie gales valgyt tiek kiek nori grudu ar nebus taip kad nieko kito daugiau nebevalgys?

Žiemą duok vietoj vandens buroką.

Aš jau nuo preitos savaitės duodu burokų, ir dar, jeigu duodi grūdus arba kombikorma pasirink kuriuos nori duoti nes kai pamaišai triušiai iškapsto grūdus, nebent jei nori rinkti tai gali dėti ir tą ir tą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,triusininkysteje esu stiprus naujokas :) turiu apie 5men dvi pateles ir viena patina, bei 1.5 men du trusiukus, kai pirkau pardavejei visi sake kad prancuzu avinai bet visi skirtingi uzaugo :D pasiskaicius cia siam forume iskilo begale klausimu, kaimynas sako kad savo trusiams ziema vandens isvis neduoda tik vedancioms patelem duoda, as tai is zoo parduotuves nupirkau gerykleles ir jiem niekada jo netruksta. triusius seriu pagrinde kopustais ir morkom, viena kart dienoj dar idedu kombikormos su grudais pamaisytais.

Jei laikai pliusineje temperaturoje, vandeni duok ir ziema.

O sieno neturi?

Su kopūstais nepersiskenk, gali turėti bėdos, Aš dvi saviškes jau vežiau pas veterinorių. Kopūstai triušiams labai pučia vidurius. Man dviejų trišių gydimas kainavo 80 lt. ir vienos persileidimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip kiti augintojai, pas mane tai kombinuoti miltai yra (50%mieziu+20%kvieciu+10%avizu+10%zirniu+10%sieno miltai=100%kombinuotu pasaru(miltu) ir as juos plikau ziema, nes seip neplikyti miltai tai triusiai dusta ir ciaudo baisiai.

Ir ta pacia pasaru kombinacija granulemis duodu.visa sezona (isskyrus kaip plikau ziema)kelias dienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziema maitinu pagrinde sienu ir avizu/kvieciu (1:5) mixu. ir savaime suprantama darzovemis (morka, topinamburas, koks obuoliukas, burokai deja neuzderejo siemet Aukstaitijoje). kaip desertas - dziovintas batonas. kas antra diena vitaminu kompleksas (A+D+E 3 lasiukus uzlasinu ant sauso batono).

Bet kad mano gudruoliai pradejo lukstenti avizus. pilna serykla luobeliu...

ir aplink seryklas...

o gal kokios pelytes uzsiveise?

o gal triusiai "ispindejo"?

kaip jums - ar avizas pilnai suvalgo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziema maitinu pagrinde sienu ir avizu/kvieciu (1:5) mixu. ir savaime suprantama darzovemis (morka, topinamburas, koks obuoliukas, burokai deja neuzderejo siemet Aukstaitijoje). kaip desertas - dziovintas batonas. kas antra diena vitaminu kompleksas (A+D+E 3 lasiukus uzlasinu ant sauso batono).

Bet kad mano gudruoliai pradejo lukstenti avizus. pilna serykla luobeliu...

ir aplink seryklas...

o gal kokios pelytes uzsiveise?

o gal triusiai "ispindejo"?

kaip jums - ar avizas pilnai suvalgo?

Nezinau, dar niekad neluksteno, itarciau peles :eusa-think:

Del vandens, tai kopustuose vandens dar daugiau nei burokuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziema maitinu pagrinde sienu ir avizu/kvieciu (1:5) mixu. ir savaime suprantama darzovemis (morka, topinamburas, koks obuoliukas, burokai deja neuzderejo siemet Aukstaitijoje). kaip desertas - dziovintas batonas. kas antra diena vitaminu kompleksas (A+D+E 3 lasiukus uzlasinu ant sauso batono).

Bet kad mano gudruoliai pradejo lukstenti avizus. pilna serykla luobeliu...

ir aplink seryklas...

o gal kokios pelytes uzsiveise?

o gal triusiai "ispindejo"?

kaip jums - ar avizas pilnai suvalgo?

Nezinau, dar niekad neluksteno, itarciau peles :eusa-think:

Del vandens, tai kopustuose vandens dar daugiau nei burokuose.

triusiai lukstena avizas, needa visko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimelis del skiepu, wieneiem jau 5 men kitiem 1.5 men o nei wieni neskiepyti yra, beto nezadu plestis iki keliu simtu trusiu tai gal ir neapsimoka skiepyt ,ar nebent paskiepyt tik tas pateles kurios weislei bus atrinktos. ir kiek laiko turi but patelem kad jas jau butu galima kergti? ir ar ziema apsimoka kergti? neskaimynas sako neapsimoka nes trusiukai susala

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip kiti augintojai, pas mane tai kombinuoti miltai yra (50%mieziu+20%kvieciu+10%avizu+10%zirniu+10%sieno miltai=100%kombinuotu pasaru(miltu) ir as juos plikau ziema, nes seip neplikyti miltai tai triusiai dusta ir ciaudo baisiai.

Ir ta pacia pasaru kombinacija granulemis duodu.visa sezona (isskyrus kaip plikau ziema)kelias dienas.

Sveiki norejau paklaust is kur gaunat zoles miltus aciu kiek girdejau kaunas lyg nebeturi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimelis del skiepu, wieneiem jau 5 men kitiem 1.5 men o nei wieni neskiepyti yra, beto nezadu plestis iki keliu simtu trusiu tai gal ir neapsimoka skiepyt ,ar nebent paskiepyt tik tas pateles kurios weislei bus atrinktos. ir kiek laiko turi but patelem kad jas jau butu galima kergti? ir ar ziema apsimoka kergti? neskaimynas sako neapsimoka nes trusiukai susala

Kiek esu girdėjas tai žiemą triušiai atsparesni ligom, nes tipo yra šalta ar kažkas panašaus.

Bet šeip tai kurias veislei paliksi jas skiepyk,o tuos vaikus kuriuos pjausi savaime ne :D

Pateles gali kergti 6mėnesiu. O žiema kergti tai neapsimoka, nes sušals, nebent apklotum skudurais nereikalingais drabužiais ir laikytum pliusinėj temperatūroj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...