Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Tai gal turima omenyje, kad 11sav jau tinkami realizuoti mesai. "Suauga" ir "lytiskai subresta" gali buti skirtingos savokos.

Sitos diskusijos pradzioj buvo kalbama apie tai,kodel sunkiai siuo metu susikerge triuses.Buvo pamineta ,jog ju amzius yra 4-5 men.Kazkas is forumieciu pasake jog del amziaus gali nesusikergti.Tai as dar pasikartosiu,kad nesusikergimo priezastis neamzius.Jus visai nukrypot nuo temos.Cia neina kalba apie nora tureti greiciau triusiuku cia buvo kalba apie tokio amziaus sukergima.Faktas tas,kad amzius tikrai ne priezastis,o kad ruoduo savo daro tai patikeciau.

Bet ir amzius.Nu pagalvok,suleistum 2-3 men patele ir 8menesiu patinuka,arba atvirksciai.Susikergtu? :D

Nu tai dar parasykit,kad 1-men.As rasiau ,jog kai kas kergia 3.5 men.,o as pats kergiau 4 men. neiskraipykite faktu.

Nepyk,tik pasakiau savo nuomone.

Jus jau nukrypot i lankas, mano patekės 4-5 mėn. , bet per dvi savaites iš dvylikos susikergė tik dvi. štai čia yra klausimas. KĄ DARYTI ???

Jus jau nukrypot i lankas, mano patekės 4-5 mėn. , bet per dvi savaites iš dvylikos susikergė tik dvi. štai čia yra klausimas. KĄ DARYTI ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam išradinėt dviratis? Visi puikiai žinom, kad vidutinio stambumo veislės subręsta 5-6 mėn., didžiosios 7-8 mėn. Visa kita tik peripetijos ir noras greičiau turėt triušiukų.

seriant komb pasarais 6 men jau pasiekia pilna veisles svori, o kai kurios buna nusipenejusios, kam svaistyti resursus? o del susikergimo, tai pirma karta pateles kergiasi sunkiai, nesvarbu kokio amziaus, ir atsiveda mazesnis procentas, o veliau viskas daug lengviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Peržiūrėjau nemažai didžiosios kaimynės Rusijos tinklapių apie triušininkystę, gal kam įdomu bus ten vyraujančios kaino:

veislinis triušis (flandras, kalifornas ar pan.) - nuo 100 iki 150 Lt./vnt;

triušiena - nuo 22 iki 35 Lt./kg;

atskirai parduoda kepeneles, inkstus, širdis - apie 40 Lt./kg, liežuvis - apie 70 Lt/kg;

išdžiovintas kailis - nuo 3 iki 10 Lt/vnt.

Tarkime kaino kaip kainos, panašiai ir pas mus, bet va - gyvo svorio supirkimas - nuo 10 iki 18 lt. Va, tada ir auginti apsimoka.... Be to kombikorma pas juos 30 kg. maišas 17-21 Lt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Peržiūrėjau nemažai didžiosios kaimynės Rusijos tinklapių apie triušininkystę, gal kam įdomu bus ten vyraujančios kaino:

veislinis triušis (flandras, kalifornas ar pan.) - nuo 100 iki 150 Lt./vnt;

triušiena - nuo 22 iki 35 Lt./kg;

atskirai parduoda kepeneles, inkstus, širdis - apie 40 Lt./kg, liežuvis - apie 70 Lt/kg;

išdžiovintas kailis - nuo 3 iki 10 Lt/vnt.

Tarkime kaino kaip kainos, panašiai ir pas mus, bet va - gyvo svorio supirkimas - nuo 10 iki 18 lt. Va, tada ir auginti apsimoka.... Be to kombikorma pas juos 30 kg. maišas 17-21 Lt...

Tai gal pasidalinsi su tauta nuorodomis? Jei įdėsi į nuorodų temą būsim dėkingi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Peržiūrėjau nemažai didžiosios kaimynės Rusijos tinklapių apie triušininkystę, gal kam įdomu bus ten vyraujančios kaino:

veislinis triušis (flandras, kalifornas ar pan.) - nuo 100 iki 150 Lt./vnt;

triušiena - nuo 22 iki 35 Lt./kg;

atskirai parduoda kepeneles, inkstus, širdis - apie 40 Lt./kg, liežuvis - apie 70 Lt/kg;

išdžiovintas kailis - nuo 3 iki 10 Lt/vnt.

Tarkime kaino kaip kainos, panašiai ir pas mus, bet va - gyvo svorio supirkimas - nuo 10 iki 18 lt. Va, tada ir auginti apsimoka.... Be to kombikorma pas juos 30 kg. maišas 17-21 Lt...

Tai gal pasidalinsi su tauta nuorodomis? Jei įdėsi į nuorodų temą būsim dėkingi.

Geriausia ieskoti per rusiska google atitikmeni www.rambler.ru, bet geriausias mano nuoziura rusiskas puslapis (tiksliau forumas) apie triusininkyse http://www.fermer.ru/forum .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2010m. lapkricio 20 d. Lietuvos kailinių žvėrelių ir triušių augintojų draugija organizuoja veislinių triušių parodą. Paroda vyks Marijampolėje, Marijampolės kolegijoje, Kudirkos g. 61 / Sodžiaus g. 1 . Parodo atidarymas 10val. . Bus galima įsigyti veislinių triušių. Pardavimas nuo 11 val. Vyks seminaras triušių augintojams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust,kaip jus darot? Pwz:Gimsta triusiukai,jus juos laikot iki kiek menesiu?ir atskiriat?

Nes as turiu triusiuku noriu koki 1 veilsei pasiimti o visus kitus mesai,tai jeigu veislei kada reikia atskirti nes visi mnao 7triusiukai 1,5menesio dar yra kartu,tai kada atskirt reikia>?

Triušiukus išskirstyti reiktų nuo dviejų mėnesių. nes po dviejų mėn prasideda brendimas ir patinai tarpusavyje ima kovoti, po ko būna sužeidimų, krenta bandos prieaugis, gali būti ir mirtinų atvejų :(

Aš po dviejų mėn stengiuosi, kad kiekvienas triušiukas turėtų savo narvą. Pagal situaciją kartais pateles palieku po 3 vienam narve iki metimo pas patiną :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust,kaip jus darot? Pwz:Gimsta triusiukai,jus juos laikot iki kiek menesiu?ir atskiriat?

Nes as turiu triusiuku noriu koki 1 veilsei pasiimti o visus kitus mesai,tai jeigu veislei kada reikia atskirti nes visi mnao 7triusiukai 1,5menesio dar yra kartu,tai kada atskirt reikia>?

Triušiukus išskirstyti reiktų nuo dviejų mėnesių. nes po dviejų mėn prasideda brendimas ir patinai tarpusavyje ima kovoti, po ko būna sužeidimų, krenta bandos prieaugis, gali būti ir mirtinų atvejų :(

Aš po dviejų mėn stengiuosi, kad kiekvienas triušiukas turėtų savo narvą. Pagal situaciją kartais pateles palieku po 3 vienam narve iki metimo pas patiną :)

Aciu :eusa-dance::eusa-clap::eusa-pray:

Išskirstyti tai po dvieju mėn., bet atskirti nuo motinos reikia po mėnesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Triušiukus išskirstyti reiktų nuo dviejų mėnesių. nes po dviejų mėn prasideda brendimas ir patinai tarpusavyje ima kovoti, po ko būna sužeidimų, krenta bandos prieaugis, gali būti ir mirtinų atvejų :(

Aš po dviejų mėn stengiuosi, kad kiekvienas triušiukas turėtų savo narvą. Pagal situaciją kartais pateles palieku po 3 vienam narve iki metimo pas patiną :)

Aciu :eusa-dance::eusa-clap::eusa-pray:

Išskirstyti tai po dvieju mėn., bet atskirti nuo motinos reikia po mėnesio.

As tai laikausi taisykles, jei augini ne intensyviai ir duodi patelei pailseti, atskirti reiktu po 45 dienu. Triusiuku virskinimo traktas tuo metu jau pilnai susiformaves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Triušiukus išskirstyti reiktų nuo dviejų mėnesių. nes po dviejų mėn prasideda brendimas ir patinai tarpusavyje ima kovoti, po ko būna sužeidimų, krenta bandos prieaugis, gali būti ir mirtinų atvejų :(

Aš po dviejų mėn stengiuosi, kad kiekvienas triušiukas turėtų savo narvą. Pagal situaciją kartais pateles palieku po 3 vienam narve iki metimo pas patiną :)

Aciu :eusa-dance::eusa-clap::eusa-pray:

Išskirstyti tai po dvieju mėn., bet atskirti nuo motinos reikia po mėnesio.

As tai laikausi taisykles, jei augini ne intensyviai ir duodi patelei pailseti, atskirti reiktu po 45 dienu. Triusiuku virskinimo traktas tuo metu jau pilnai susiformaves.

manau pats blogiausias laikas atjunkyti :eusa-think: nes kazkur tuo metu triusiai keicia dantis, ir organizmas buna jautrus, todel didele ligu tikimybe, geriau tada 30-35dienu arba 2 menesiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus jau nukrypot i lankas, mano patekės 4-5 mėn. , bet per dvi savaites iš dvylikos susikergė tik dvi. štai čia yra klausimas. KĄ DARYTI ???

Gali is manes pasijuokti, bet mano galva labai daug priklauso nuo patino.

kiek ju turi?

pvz maniskes vieno patino "nemyli", nesiduoda jam ir viskas - laksto po garda, simuliuoja "galvos skausma", o persodini is karto pas kita patina - momentaliai atsigula ir uodegyte pakelia :icon-rolleyes:

taigi bandyk pas kita berniuka sveciu nunesti mergaites...

P.S. nematau, is kurio LT krasto esi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus jau nukrypot i lankas, mano patekės 4-5 mėn. , bet per dvi savaites iš dvylikos susikergė tik dvi. štai čia yra klausimas. KĄ DARYTI ???

Gali is manes pasijuokti, bet mano galva labai daug priklauso nuo patino.

kiek ju turi?

pvz maniskes vieno patino "nemyli", nesiduoda jam ir viskas - laksto po garda, simuliuoja "galvos skausma", o persodini is karto pas kita patina - momentaliai atsigula ir uodegyte pakelia :icon-rolleyes:

taigi bandyk pas kita berniuka sveciu nunesti mergaites...

P.S. nematau, is kurio LT krasto esi..

Pas mane du patinai, bandziau daryti ivaires rokiruotes, aisku sampanas intymi aplinka, zvakiu sviesa. Bet galvos skausmas turbut nugalejo. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus jau nukrypot i lankas, mano patekės 4-5 mėn. , bet per dvi savaites iš dvylikos susikergė tik dvi. štai čia yra klausimas. KĄ DARYTI ???

Gali is manes pasijuokti, bet mano galva labai daug priklauso nuo patino.

kiek ju turi?

pvz maniskes vieno patino "nemyli", nesiduoda jam ir viskas - laksto po garda, simuliuoja "galvos skausma", o persodini is karto pas kita patina - momentaliai atsigula ir uodegyte pakelia :icon-rolleyes:

taigi bandyk pas kita berniuka sveciu nunesti mergaites...

P.S. nematau, is kurio LT krasto esi..

Pas mane du patinai, bandziau daryti ivaires rokiruotes, aisku sampanas intymi aplinka, zvakiu sviesa. Bet galvos skausmas turbut nugalejo. :lol:

As salia Kauno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi triusininkai. perskaiciau visa jusu foruma ir suzinojau daug naudingos informacijos tad nutariau prisidet prie jusu diskusiju :)

Sveikas prisijunges bitmenai ;) Čia rasi daug naudingos pagalbos,ir gerą kompanija :lol::eusa-dance:

perskaites visa foruma ta jau supratau :) bet kiek maciau tai is alytaus nelabai kas dar laiko triusius iskyrus saraj . nebent neprisiregistrave cia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi triusininkai. perskaiciau visa jusu foruma ir suzinojau daug naudingos informacijos tad nutariau prisidet prie jusu diskusiju :)

Sveikas prisijunges bitmenai ;) Čia rasi daug naudingos pagalbos,ir gerą kompanija :lol::eusa-dance:

perskaites visa foruma ta jau supratau :) bet kiek maciau tai is alytaus nelabai kas dar laiko triusius iskyrus saraj . nebent neprisiregistrave cia :)

Sveikas prisijungęs :)

na nevisi ir internetu moka naudotis, kaikas nenori ir t.t. :)

Bendrauja tie kas nori ir kam patinka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi triusininkai. perskaiciau visa jusu foruma ir suzinojau daug naudingos informacijos tad nutariau prisidet prie jusu diskusiju :)

Sveikas prisijunges bitmenai ;) Čia rasi daug naudingos pagalbos,ir gerą kompanija :lol::eusa-dance:

perskaites visa foruma ta jau supratau :) bet kiek maciau tai is alytaus nelabai kas dar laiko triusius iskyrus saraj . nebent neprisiregistrave cia :)

Sveikas prisijungęs :)

na nevisi ir internetu moka naudotis, kaikas nenori ir t.t. :)

Bendrauja tie kas nori ir kam patinka :)

aciu uz malonu priemima :) tikiuosi bus malonu bendraut su visais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras, vėl prašysiu patyrusiųjų patarimo - šiandien apžiūrėjau savo pirmosios vados triušiukus (mėginau nustatyti, kiek mergyčių ir berniukų, jiems jau 9 savaitės). Vienam triušiukui, berniukui, labai patinę organai, ir lengvai paspaudus išeina tokios tirštos geltonos išskyros. Ir net visas užpakaliukas nuo to nešvarus, atrodo lyg apsividuriavęs. Kas čia galėtų būti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...