Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Na vtacia mano triusynas.Labai neisdekit i suns dienas,bet siek tiek kritikos galite pazerti.

Šaunuolis :eusa-clap:

Keletas pastebėjimų :

1. Gali sutaupyti girdymo sistemoje, jaigu pirktum "Lytagroj" ar kitur įsukamus nipeliukus ir pravertum plasmasinį vamzdį per narvus ir į jį įsuktum nipelius. Kuo dugiau trišakių tuo brangiau. Jei jungiu su šlangelėm, tai skaidriom, visada galiu įsitikinti jog vanduo tikrai nueina kur reikia :lol:

2. Siūlyčiau narvą pratęsti virš gimdyklos, patelės ten mėgsta ilsėtis :eusa-shifty:

Viskas tinka, kas gerai triušiam ir triušininkui pigu :eusa-dance:

Gali plasmasiny vazdy pragriausti,jie labai meksta viska griaust.ar pas tave taip padaryta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vtacia mano triusynas.Labai neisdekit i suns dienas,bet siek tiek kritikos galite pazerti.

Šaunuolis :eusa-clap:

Keletas pastebėjimų :

1. Gali sutaupyti girdymo sistemoje, jaigu pirktum "Lytagroj" ar kitur įsukamus nipeliukus ir pravertum plasmasinį vamzdį per narvus ir į jį įsuktum nipelius. Kuo dugiau trišakių tuo brangiau. Jei jungiu su šlangelėm, tai skaidriom, visada galiu įsitikinti jog vanduo tikrai nueina kur reikia :lol:

2. Siūlyčiau narvą pratęsti virš gimdyklos, patelės ten mėgsta ilsėtis :eusa-shifty:

Viskas tinka, kas gerai triušiam ir triušininkui pigu :eusa-dance:

Gali plasmasiny vazdy pragriausti,jie labai meksta viska griaust.ar pas tave taip padaryta?

Nepragriausk nes vamzdis yra uz narvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nea cia kiek vienam triusiuj atskira vietele tn kur vienas triusis yra tai jam toks narvas tik uz nugaros jam yra buda padaryta pailseti ir vaikus auginti

Tipo tokia deze,ten kur augina? :)

O kaip tu ten ieini,jeigu toliau siena?

nu ten narvai metriniai lyg jei db neklystu per viduri uzkaliau lentutem ispjoviau skyle kad patele ilystu ir kad vaikai nelandziotu o poto kai atskiriu vaikus atsuku lentutes ir viskas issivalo kazkur gal foto turiu dar statybu pradzioj jei rasiu iesiu kad butu aiskiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ten narvai metriniai lyg jei db neklystu per viduri uzkaliau lentutem ispjoviau skyle kad patele ilystu ir kad vaikai nelandziotu o poto kai atskiriu vaikus atsuku lentutes ir viskas issivalo kazkur gal foto turiu dar statybu pradzioj jei rasiu iesiu kad butu aiskiau

Ok ;) Graziai ten pas tave ;)

nerandu niekur foto blyn nu kaip darysiu daugiau nufotkinsiu, na dar nera baisiai grazu bet manau neblogaio kai bus desimt kartu tiek daugiau tada buz grazu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ten narvai metriniai lyg jei db neklystu per viduri uzkaliau lentutem ispjoviau skyle kad patele ilystu ir kad vaikai nelandziotu o poto kai atskiriu vaikus atsuku lentutes ir viskas issivalo kazkur gal foto turiu dar statybu pradzioj jei rasiu iesiu kad butu aiskiau

Ok ;) Graziai ten pas tave ;)

nerandu niekur foto blyn nu kaip darysiu daugiau nufotkinsiu, na dar nera baisiai grazu bet manau neblogaio kai bus desimt kartu tiek daugiau tada buz grazu :)

Bet vistiek jau matosi darbas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ten narvai metriniai lyg jei db neklystu per viduri uzkaliau lentutem ispjoviau skyle kad patele ilystu ir kad vaikai nelandziotu o poto kai atskiriu vaikus atsuku lentutes ir viskas issivalo kazkur gal foto turiu dar statybu pradzioj jei rasiu iesiu kad butu aiskiau

Ok ;) Graziai ten pas tave ;)

nerandu niekur foto blyn nu kaip darysiu daugiau nufotkinsiu, na dar nera baisiai grazu bet manau neblogaio kai bus desimt kartu tiek daugiau tada buz grazu :)

Bet vistiek jau matosi darbas :)

koks cia darbas nervas ima kai virinti nemoku :D tai stabdis nezmoniskas :S

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ten narvai metriniai lyg jei db neklystu per viduri uzkaliau lentutem ispjoviau skyle kad patele ilystu ir kad vaikai nelandziotu o poto kai atskiriu vaikus atsuku lentutes ir viskas issivalo kazkur gal foto turiu dar statybu pradzioj jei rasiu iesiu kad butu aiskiau

Ok ;) Graziai ten pas tave ;)

nerandu niekur foto blyn nu kaip darysiu daugiau nufotkinsiu, na dar nera baisiai grazu bet manau neblogaio kai bus desimt kartu tiek daugiau tada buz grazu :)

Bet vistiek jau matosi darbas :)

koks cia darbas nervas ima kai virinti nemoku :D tai stabdis nezmoniskas :S

:D :D :D :D :D

As kad paauglys bet man nepatinka tokie kaip virinimai grezimai,patinka narvus su vinim,plaktuku,malkom,pjuklu dirbti :D dar kartais varzta isuku viena kita :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok ;) Graziai ten pas tave ;)

nerandu niekur foto blyn nu kaip darysiu daugiau nufotkinsiu, na dar nera baisiai grazu bet manau neblogaio kai bus desimt kartu tiek daugiau tada buz grazu :)

Bet vistiek jau matosi darbas :)

koks cia darbas nervas ima kai virinti nemoku :D tai stabdis nezmoniskas :S

:D :D :D :D :D

As kad paauglys bet man nepatinka tokie kaip virinimai grezimai,patinka narvus su vinim,plaktuku,malkom,pjuklu dirbti :D dar kartais varzta isuku viena kita :D

na as ir geriau medinius daryciau :D bet pati rema is metalo geriau ir dar pas mane viskas atskiria issiardo vos ne kaip lego sudedi ir viskas tai be jokiu problemu ar ka kur pragriaus ar supus kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok ;) Graziai ten pas tave ;)

nerandu niekur foto blyn nu kaip darysiu daugiau nufotkinsiu, na dar nera baisiai grazu bet manau neblogaio kai bus desimt kartu tiek daugiau tada buz grazu :)

Bet vistiek jau matosi darbas :)

koks cia darbas nervas ima kai virinti nemoku :D tai stabdis nezmoniskas :S

:D :D :D :D :D

As kad paauglys bet man nepatinka tokie kaip virinimai grezimai,patinka narvus su vinim,plaktuku,malkom,pjuklu dirbti :D dar kartais varzta isuku viena kita :D

na as ir geriau medinius daryciau :D bet pati rema is metalo geriau ir dar pas mane viskas atskiria issiardo vos ne kaip lego sudedi ir viskas tai be jokiu problemu ar ka kur pragriaus ar supus kas

fainiai,gerai iki,varau gult as :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki ar yra kas grynai seret naturaliai be jokiu kombikormu? grudai sienas? ir norejau paklausti per kiek laiko uzauginat iki 3kg?

Iki siu metu stengiausi laikyti be kombikormos, tik kartais avizu duoti, tai is tiesu atsilieka svoriu viena menesi kazkur. bet beda ne ta - neduodant kombikormos, sueda labai labai daug zoles, tai vos spejau vezti. Dabar duodant i diena pvz. suaugusiai patelei tik apie 50 g. kombikormos, zaliuju pasaru reikia bemaz dvigubai maziau... :eusa-think:

o kokios veisles pas tave jie yra? ir per kiek menesiu uzauga iki 3 kg? nes pas mane ziauriai ilgai virs 4 menesiu :/ o tipo avizos geriau ? uz ten kitus?

patinas grynas avinas, pateles avinu, vietiniu lenciuginiu ir belgu milzino misrunes, tai be kombikormos 3 kg pasiekia apie 95-105 diena, suaugusios sveria apie 5,5 kg. Bet siemet nutariau pakeisti ir nupirkau kalifornu, tai be kombikormos 3 kg. tik 6 menesi vos vos pasieke :( Galvoju gal patinas kaltas, nes smulkesnis siek tiek buvo, dabar jau suvalgytas, tai galvoju pas kazka prasytis aplink Vilniu vienam apleidimui su kalifornu, tada paekspermentuosiu vel, kas gausis. Nors nelabai turbut kas pas saves i ferma svetimas pateles isileis... :eusa-doh:

O avizos be jokios abejones geriau uz kitus grudus, bent maniskiams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki... Mano triusiukams jau 1 men. bet kiekviena diena randu po viena mirusi. kas jiems gali buti?

Užjaučiu :icon-cry:

Nuo blogo maisto iki infekcijų . 1 mėn triušiukai, tu jau juos atskyrei nuo patelės ar jie vis dar pas ją ? Kokį maistą ėda ? Koks elgesys ?

SVEIKI...mazyliu pilvukai issipute ir mirsta beveik visu pateliu po viena. Eda siena, avizas ir miezius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki... Mano triusiukams jau 1 men. bet kiekviena diena randu po viena mirusi. kas jiems gali buti?

Užjaučiu :icon-cry:

Nuo blogo maisto iki infekcijų . 1 mėn triušiukai, tu jau juos atskyrei nuo patelės ar jie vis dar pas ją ? Kokį maistą ėda ? Koks elgesys ?

SVEIKI...mazyliu pilvukai issipute ir mirsta beveik visu pateliu po viena. Eda siena, avizas ir miezius

SOS.... JAU ISSIPUTES PILVELIS IR 2 MENESIU TRIUSIUKUI....KA DARYTI?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKI...mazyliu pilvukai issipute ir mirsta beveik visu pateliu po viena. Eda siena, avizas ir miezius

SOS.... JAU ISSIPUTES PILVELIS IR 2 MENESIU TRIUSIUKUI....KA DARYTI?

As tavo vietoje gerai apziureciau pasarus - pirmiausia ar geri grudai - nesupelije, nera kvapo ir pan. Po to ir siena tai pat.

ce liga o ne nuo maisto pas mane beveik visi maziukai iskrite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SVEIKI...mazyliu pilvukai issipute ir mirsta beveik visu pateliu po viena. Eda siena, avizas ir miezius

SOS.... JAU ISSIPUTES PILVELIS IR 2 MENESIU TRIUSIUKUI....KA DARYTI?

As tavo vietoje gerai apziureciau pasarus - pirmiausia ar geri grudai - nesupelije, nera kvapo ir pan. Po to ir siena tai pat.

ce liga o ne nuo maisto pas mane beveik visi maziukai iskrite

ir kokia liga? vet, vaistineje dave milteliu DIAROAK... gal pades?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...