Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

Dėkui tau ;)

Va šiandien filmavau,fotkinau,mano triušiai :]

Video http://www.videogaga.lt/video?id=oyikdyriezovrsbbrlx

25baf14babd825ab0d606efb45d6b489367.JPG

d9a799793131bb05fb36f686e4fd06cc591.JPG

8fa8ec30ac930c866ca4811ab109ced5872.JPG

37f52cf16e9dac0e921ec7262269f0a9342.JPG

92f93049728f0322e1dfe56799625147254.JPG

577e60696cc6e028c0fc734a9ab465d2330.JPG

Va,ir dar noriu paklausti,kai triušiukai bus mėnesio ar galiu į kokią vanelę ipilti vandens ,max 3cm į viršų ir paplauti jų kojas,nes per mėšlą kai ėjo tai isipurvino,ir dar kailis biski rudas o ten nuo purvo.Tai ar galima taip?

Beto ką manot apie foto?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui tau ;)

Va šiandien filmavau,fotkinau,mano triušiai :]

Video http://www.videogaga.lt/video?id=oyikdyriezovrsbbrlx

25baf14babd825ab0d606efb45d6b489367.JPG

d9a799793131bb05fb36f686e4fd06cc591.JPG

8fa8ec30ac930c866ca4811ab109ced5872.JPG

37f52cf16e9dac0e921ec7262269f0a9342.JPG

92f93049728f0322e1dfe56799625147254.JPG

577e60696cc6e028c0fc734a9ab465d2330.JPG

Va,ir dar noriu paklausti,kai triušiukai bus mėnesio ar galiu į kokią vanelę ipilti vandens ,max 3cm į viršų ir paplauti jų kojas,nes per mėšlą kai ėjo tai isipurvino,ir dar kailis biski rudas o ten nuo purvo.Tai ar galima taip?

Beto ką manot apie foto?

Triusiai ir vanduo - du nesuderinami dalykai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunūs triušiukai :)

Dėl klausimu, tai manau klausk drąsiai, dėdei tikrai malonu bus pasidalinti patirtim ir šnektos turėsit :)

Dėl peršėrimo, aš tai darau vieną dieną išsikrovimo, visalaik triušiai visko turi vandens, šieno, žoles, kombikormo. Vat ketvirtadieni vakare užkraunu normaliai, o paskui duodu tik šeštadieni iš ryto. Aišku vandens turi visalaik į valias :) Viska jie suėda panašiai penktadieni apie piet, o šeštadieni jau iškiše snukučius laukia, kas jiem ka duos :)

Dėl pliuškenimusi tai kažkaip ir aš negirdėjau, kad jau labai kas rekomenduotų, šiaip triušiai labai švarūs ir tvarkingi gyvūnėliai :) Siūlyčiau daugiau biškuti šiaudų (kraiko) įmesti :) Mėgsta jie šiaudinius guolius :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kestuti esu mates video kur maudo triusiukus,arba imeta i vandeny,nu nesmarkei bet ikelia i vandeny.

O gedmins,dekui,o dar noriu paklaust :D

kergti yra suvesti patina su patele?

Nu daug beprasmių žmonės dalyku daro :) Reiktu suzinoti čia iš mandrumo prausė triušius ar dėl kokio tai reikalo :) Viskas puikiai seksi kai supranti kodėl :)

Kergti yra suvesti patiną su patele :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A,nu bet turiu dar klausimu ;D

O pwz va sitam video

Ema dar triusiukus kur plauku dar neturi,ar taip galima?

ir dar kai ziema yra ar galima prie narvo prijungti deze o dezes isilaiko siluma ir ten vaikuciai buna,kad ziema nesusaltu.

Mano nuomone nereik perdaug lyst į jų gyvenima :) po kelių valandų po gimdymo lizdavietėje pažiūriu kiek atsivede ir ar visi gyvi (paprasčiausia praskeidžiu jų užklotą, po to vėl gražiai užklostau) antrą dieną po gimimo jau pradeda matytis ar kuris negauna pakankamai maisto, negavę maisto maži triušiukai išgyvena tris dienas (šiaip pžiūriu triušes dar prieš vaikavimąsi, kiek jos turi speniukų, tada jau atsivedus kaikučių prognozuoju ar visiem užteks tų speniukų) odelė tampa tokių triušiukų kaip išdžiūvusi, toki perkeliu pas patelę kuri turi mažiau vaikų ir kiek teko daryti, visada išaugina puikiai. O šiaip dėl pasigožėjimo niekada neiminėju triušiukų iš lizdavietės.

dėl dėžės, čia jau visi sukas kaip išmąno,aplamai dėžė vaikavimuisi yra puiku, lauke manau turėtų ir pašiltinta būti, kiti ten įrengia ir šildymą, deda butelius su šiltu vandeniu, prieš vaikavimąsi parneša triušę į šiltesnę, bet ne įpatingai šiltč patalpa, kad ten susilauktų mažylių ir prauaugintų truputi ir t.t. šiaip triušiui geriau šalčiau nei per karšta, šalty geriau ištveria, mano nuomone aplamai reiktų vengti, kad triušė vaikuotūsi šalčiausiu metu. Manau, kad iki kalėdų turėtų būti paskutinė vada, po to 1,5 mėn laiko poilsis ir vėl paskui pilnu tempu. Aišku metei metm nelygu :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima čiupinėt :) svrbiausia, kad nesukelt streso :) Geriusia atsisėsk ir psišnekėk su triuše, nurtamink, viskas bus OK :icon-wink:

Išmaitint galima, bet sudėtinga, reiktų karvės pieno , vitaminų komlekso ir pipetės :) tikiuosi neprireiks :) čia jau rets atvejis, o kadangi tu mylintis savo triusiukus, tai jie irgi puikiai rūpinsis savo atžalom :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.buvo ten rasyta apie tinklinius narvus bet taip ir nesupratau koks turi but tu akuciu matmenys :icon-wink:

Principas toks - akutės plotis turi buti nuo 13 iki 20 mm, kaikas daleidžia iki 25, , ilgis akutes, geriausia, kad neviršytų 75 mm ( ilgesnėja, vielos prasikeičia ir triušiukai susižloja, išsisuka kojytes ), vielos storis nuo 2mm (naudoja ir 1,65 atrodo) max25mm , nes plonesnis sunkesniem rėžia kojas ( žeidžia)

Esmė - šūdukui iškristi reikalingas tarpelis yra 12-15mm, bent pagal literatūra, toliau kieta dalis (lentelė, plastikas ) 20 - 25 mm ant tokio pločio šūdukas neužsilaiko per daug, bet ir triušių kojom gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hm pasakykit man kvailam :D :D ne jei rimtai blyn 10 pateliu neviena nerujoja kaip priversti jas rujoti? nes kiek zinau jei susikergia patinas nugriuna ant sono??? ar kaip kitaip ir buna? nes kartais jis atsitupia salia? aciu kadatsakys rimtai

na yra keletas patinų pas mane kurie ne tik griūna, bet ir rėkia prie viso to :lol: . O yra kurie atsitupia šalia ir žiūti nekaltom akytėm :icon-rolleyes: , bet vistiek nors ir simbolini, bet garsa išleidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

hm pasakykit man kvailam :D :D ne jei rimtai blyn 10 pateliu neviena nerujoja kaip priversti jas rujoti? nes kiek zinau jei susikergia patinas nugriuna ant sono??? ar kaip kitaip ir buna? nes kartais jis atsitupia salia? aciu kadatsakys rimtai

na yra keletas patinų pas mane kurie ne tik griūna, bet ir rėkia prie viso to :lol: . O yra kurie atsitupia šalia ir žiūti nekaltom akytėm :icon-rolleyes: , bet vistiek nors ir simbolini, bet garsa išleidžia.

hm nu pyrma kart kaip ileidau patele vasara tai iskart lipo padare :D :D ir krito ant sono, o db kartais tik atsitupia salia. blyn noriu dar visas sukergti pateles pskutini kart nes saltai buna per ziema jos kad uzsiveisti iki pavasario bet jau jauciu kad nieko nesigaus :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gedmins,o tu kiek turi triusiu?

ir kiek i menesi gauni uz triusius,ir ar tau apsimoka laikyti?

Nu ar uz grudus tau atsimoka?

nu cia ne man rsai bet tau neatrodo cia ziauriai durnas klausimas? jis gali imenesi uzdyrpti ir 5000 lt o tu su tuoi paciu kiekiu triusiu vos 200 lt :D cia nuo daug ko priklauso keik uzdyrbama :D ir manau nemandagu klausti tokiu dalyku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tavo reikalas ne tu ir atsakyk,atsakau uz savo veiksmus,tai prasau nelysk i kitu dalykus!

ir is mano triusiu nesisaipyk,uz mano China jau siule 120litu!!

klausyk karoli jei nori taip viska zinot rasyk zmogui tiesiog i PM ir nieks cia taves nedurnins

o kas liecia piniginius klausimus tau teisybe parase, tikrai nemandagu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gedmins,o tu kiek turi triusiu?

ir kiek i menesi gauni uz triusius,ir ar tau apsimoka laikyti?

Nu ar uz grudus tau atsimoka?

1. Turiu 6 lizdus :)

2. Niekada negalvok vien apie pinigus :icon-wink: Jai tau patiks juos auginti ir jais rūpintis , pinigelių jie tau tikrai suneš, bet dar daugiau, jie atneš tau laimę :) O dabar daug mokykis ir domėkis :eusa-dance:

3. Šiauštis dėl kiekvieno žodžio nebūtina :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ceukas, pas tave patelės bandoj daba ar atskitai ??? Kiek laiko bandai suleisti ? kokiu intensyvumu ?

pas mane visos atskyrtos na normaliai nu ispradziu suleidau matau kad nieko gero bet palikdavau per nakti... o db sake tipo tewas bandyti kas kokia trecia diena suleisti jei nieko nesimato gero gal tada uzsimanys :D :D nezinau cia gerai ar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...