Jump to content

Triušių auginimas


Donatas

Recommended Posts

padarytas atskiras skyrius narve ,bet vat kvaisiuke tos uztvorekes ir nepadariau :( ,pas mane zelandas patinas ir juoda ,pilka pateles.dabar reikia turbut tiketis,kad daugiau neiskris,.

jei meto islizdo triusiukus ziurek kad vandens daug ir sviezio, nes esant tokiai aukstai temperaturai vandens kiekis ir pasarai svarbus vados kiekiui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isigijau nauja patina ir kiek jam laiko dabar nezinau tik speju kad nuo 4 iki 5 menesiu,turetu patelem dometis bet yra atvirksciai Cia rasau apie Kalifornus, kai ileidau patele pas ji tai abu draugiskai dalinosi zole ir patino instinktai nesudirbo, tai dabar galvoju ar cia patinas netikes ar dar per jaunas jis, nors lytiniai organai lygtai sveiki jo ...kaip jus manot?

jei dar nebandes patinukas tai dar isibeges, bet gali buti kad patele nesilaksto, tad jis jos ir "nelauzia", jei pataikai dienas patelei, kada ji gerai lakstosi tad ji isprievartaus patina :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie saules smugio pozymiai triusiui?

sivakar pamaciau, kad vienas triusis prarades koordinacija, priekinem eina o uzpakalines velka kojas ir meta ant sono, ka daryt? patarkit. Dekui !!!!!!!!!

nemanau kad tai šiluminis smūgis , triušiai jautrūs gyvūnai pakanka gerai triušį išgąsdinti ir jis staigiai šokdamas į šona nutraukia stuburo nervą, o nuo to vaistų nera triušis iki puses lieka paraližuotas visam laikui , man pačiam auginant triušius yra tokių atveju pasitaikę, todel patartina triušius auginti nuo mažens triukšmingesneje aplinkoje , kad nebūtu jie tokie baikštūs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isigijau nauja patina ir kiek jam laiko dabar nezinau tik speju kad nuo 4 iki 5 menesiu,turetu patelem dometis bet yra atvirksciai Cia rasau apie Kalifornus, kai ileidau patele pas ji tai abu draugiskai dalinosi zole ir patino instinktai nesudirbo, tai dabar galvoju ar cia patinas netikes ar dar per jaunas jis, nors lytiniai organai lygtai sveiki jo ...kaip jus manot?

nesizeiskit bet parasisiu tiesai geras patinas jau 3men lipa aisku nieko nepadaro na o5men turetu tvarkit kap reikent paziurek ar kausinai yra ( turiu aumeny vidutiniu veisliu )na ir patina nuo pateles 1,5men gali 100%atskirt tik reikia patirties jaciu kad nusipirkai nevykeli , bent jau pas mane patinai patvarko ore bet kuria prisirpusia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isigijau nauja patina ir kiek jam laiko dabar nezinau tik speju kad nuo 4 iki 5 menesiu,turetu patelem dometis bet yra atvirksciai Cia rasau apie Kalifornus, kai ileidau patele pas ji tai abu draugiskai dalinosi zole ir patino instinktai nesudirbo, tai dabar galvoju ar cia patinas netikes ar dar per jaunas jis, nors lytiniai organai lygtai sveiki jo ...kaip jus manot?

nesizeiskit bet parasisiu tiesai geras patinas jau 3men lipa aisku nieko nepadaro na o5men turetu tvarkit kap reikent paziurek ar kausinai yra ( turiu aumeny vidutiniu veisliu )na ir patina nuo pateles 1,5men gali 100%atskirt tik reikia patirties jaciu kad nusipirkai nevykeli , bent jau pas mane patinai patvarko ore bet kuria prisirpusia :D

Nu tai visko gali buti, anksciau pirkdavau 9 menesiu patinelius ir tik dabar susigundziau papigiai jauna 4 men bet kad nieko jis jai nedaro, nors koja islauztu ar ausis apkramtytu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

isigijau nauja patina ir kiek jam laiko dabar nezinau tik speju kad nuo 4 iki 5 menesiu,turetu patelem dometis bet yra atvirksciai Cia rasau apie Kalifornus, kai ileidau patele pas ji tai abu draugiskai dalinosi zole ir patino instinktai nesudirbo, tai dabar galvoju ar cia patinas netikes ar dar per jaunas jis, nors lytiniai organai lygtai sveiki jo ...kaip jus manot?

nesizeiskit bet parasisiu tiesai geras patinas jau 3men lipa aisku nieko nepadaro na o5men turetu tvarkit kap reikent paziurek ar kausinai yra ( turiu aumeny vidutiniu veisliu )na ir patina nuo pateles 1,5men gali 100%atskirt tik reikia patirties jaciu kad nusipirkai nevykeli , bent jau pas mane patinai patvarko ore bet kuria prisirpusia :D

Nu tai visko gali buti, anksciau pirkdavau 9 menesiu patinelius ir tik dabar susigundziau papigiai jauna 4 men bet kad nieko jis jai nedaro, nors koja islauztu ar ausis apkramtytu :lol:

Nu ne visi tokie jau temperamentingi 4 menesiu jis dar ir be praktikos i dar daug pasaliniu veiksniu gali itakoti,pavizdziui galejo jaunas budamas pabuvot pas kokia skaradna patele ir pats gaut i s :D kudurus ,,,,,,,,,, tai va visokiu navarotu gali but, bet siaip jei viskas normaliai apsipras kad jis padeties seimininks ir atliks savo pareiga zinoma pirmus kartus gal ir nelabai vykusiai :D:D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie saules smugio pozymiai triusiui?

sivakar pamaciau, kad vienas triusis prarades koordinacija, priekinem eina o uzpakalines velka kojas ir meta ant sono, ka daryt? patarkit. Dekui !!!!!!!!!

nemanau kad tai šiluminis smūgis , triušiai jautrūs gyvūnai pakanka gerai triušį išgąsdinti ir jis staigiai šokdamas į šona nutraukia stuburo nervą, o nuo to vaistų nera triušis iki puses lieka paraližuotas visam laikui , man pačiam auginant triušius yra tokių atveju pasitaikę, todel patartina triušius auginti nuo mažens triukšmingesneje aplinkoje , kad nebūtu jie tokie baikštūs

Kartais tas triusis pasokineja judedamas, todel negaliu teigti, kad jis paralyzuotas, nors kas cia zino, kai patirties neturiu tai ir nezinau. Esu macius perpusta triusi tai irgi neturejo koordinacijos, eidamas griudavo, tai kadangi nera skersvejo pas mane tai ir galvojau kad galbut silumos smugi gaves. Nezinau ka dabar su juo daryt.

O kaip sukurt triuksmingesne aplinka triusiams? :D auginame kieme tai manau garsu jiems netruksta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie saules smugio pozymiai triusiui?

sivakar pamaciau, kad vienas triusis prarades koordinacija, priekinem eina o uzpakalines velka kojas ir meta ant sono, ka daryt? patarkit. Dekui !!!!!!!!!

nemanau kad tai šiluminis smūgis , triušiai jautrūs gyvūnai pakanka gerai triušį išgąsdinti ir jis staigiai šokdamas į šona nutraukia stuburo nervą, o nuo to vaistų nera triušis iki puses lieka paraližuotas visam laikui , man pačiam auginant triušius yra tokių atveju pasitaikę, todel patartina triušius auginti nuo mažens triukšmingesneje aplinkoje , kad nebūtu jie tokie baikštūs

Kartais tas triusis pasokineja judedamas, todel negaliu teigti, kad jis paralyzuotas, nors kas cia zino, kai patirties neturiu tai ir nezinau. Esu macius perpusta triusi tai irgi neturejo koordinacijos, eidamas griudavo, tai kadangi nera skersvejo pas mane tai ir galvojau kad galbut silumos smugi gaves. Nezinau ka dabar su juo daryt.

O kaip sukurt triuksmingesne aplinka triusiams? :D auginame kieme tai manau garsu jiems netruksta :D

radija bandyk pastatyt prie ju tai ramina triusius ir nereaguoja tada i kitus garsus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki augintojai susiduriau su problema mano zelandu pateles ausyje atsirado tokie kaip sasai beveik visa ausis tokia kas tai gali buti ir kaip galima gydyti. Is anksto AČiŪ

Tai greiciausiai maksimatoze, jei jie neskiepyti.

nu nu nu :) is kur istraukeikad miksamatoize?

tai greiciausiai bus ausu erkute...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ankstesniuose puslapiuose yra apie tai daug rasyta ir pavadinimus rasite ir patarimus, o be veterinarijos vaistines neapseisit , tiesiog eikit i vaistine ir klauskit nuo ausu erkuciu, ten yra lasinami ir purskiami vaistai tiesiog apsispreskit kokie jums naudingesni ekonomiskai ir visos problemos dings.

O sasai atsiranda kai triusis isidrasko, todel kad , jam niesti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras, triusiuku augintojai, sakykit, ar gali patele nesioti vaikucius 35 dienas?! Ryt bus 5 savaites, kai suleista. Tikrai laukiasi, nes storule, speneliai padideje, ir pilvuke tikrai kazkas krebzda juda, ir guztele pasiruosusi, ale negimdo ir viskas. Labai nerimauju :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Norėjau pasitikslint dėl narvų. Kiek rūšių narvų reikia turėti? Nes viename forume radau kad reikia 4 rūšių narvų, bet to pačio forumo jau nebe nerandu :)

Žinau kad turi būti narvai patinams ir gimdyklos. Ir kas dar?

1.Patelės su jaunikliais

2.Atjunkytiem triušiukam

Kadangi patinų šiaip daug niekas nelaiko, tai aš bent jau daraus vienodus narvus patinui ir jaunikliam, o kai paauga arba į veisle arba į mėsyte :)

3. Patinam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šįryt radau atsivedusią triušiukų patelę, jai čia pirma vada, ji yra pirkta iš Šarūno, kaip kiškinis maišytas su milžinu, o patinas kiškinis, sakė ideali jie pora, suleidom. Gimė 12 triušiukų iš jų 9 negyvi, dauguma be odos, raudoni. Vienas iš išgyvenusių irgi pusiau be odos, pusiau raudonas, tie triušiai buvo išmėtyti, ir pukų nebuvo ir lizdelio nebuvo, man atrodo ir motina neprižiūrės jų, ką daryt kad išgyventų? kaip maitint? Padėkite,dėkui.

Be to galvoju gal negyvi nes ten tėvas ir dukra? Kai buvau įkėlusi foto rašėte, kad Šarūnas turėjo patelę ir patinėlį, patelė neišgyveno, tai gal tą patiną suleido su milžinu ir mum pardavė kaip idealią porą, nors čia tėvas ir dukra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šįryt radau atsivedusią triušiukų patelę, jai čia pirma vada, ji yra pirkta iš Šarūno, kaip kiškinis maišytas su milžinu, o patinas kiškinis, sakė ideali jie pora, suleidom. Gimė 12 triušiukų iš jų 9 negyvi, dauguma be odos, raudoni. Vienas iš išgyvenusių irgi pusiau be odos, pusiau raudonas, tie triušiai buvo išmėtyti, ir pukų nebuvo ir lizdelio nebuvo, man atrodo ir motina neprižiūrės jų, ką daryt kad išgyventų? kaip maitint? Padėkite,dėkui.

Be to galvoju gal negyvi nes ten tėvas ir dukra? Kai buvau įkėlusi foto rašėte, kad Šarūnas turėjo patelę ir patinėlį, patelė neišgyveno, tai gal tą patiną suleido su milžinu ir mum pardavė kaip idealią porą, nors čia tėvas ir dukra.

tai tevas su dukra jei suleisti taip ir gaunas didele tikimybe gad issigims ir pan neisnesios, atsives negyvus ir taip toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras, triusiuku augintojai, sakykit, ar gali patele nesioti vaikucius 35 dienas?! Ryt bus 5 savaites, kai suleista. Tikrai laukiasi, nes storule, speneliai padideje, ir pilvuke tikrai kazkas krebzda juda, ir guztele pasiruosusi, ale negimdo ir viskas. Labai nerimauju :(

jei pirmas gimdymas, tai gali, pas manes yra buve 36 dienos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šįryt radau atsivedusią triušiukų patelę, jai čia pirma vada, ji yra pirkta iš Šarūno, kaip kiškinis maišytas su milžinu, o patinas kiškinis, sakė ideali jie pora, suleidom. Gimė 12 triušiukų iš jų 9 negyvi, dauguma be odos, raudoni. Vienas iš išgyvenusių irgi pusiau be odos, pusiau raudonas, tie triušiai buvo išmėtyti, ir pukų nebuvo ir lizdelio nebuvo, man atrodo ir motina neprižiūrės jų, ką daryt kad išgyventų? kaip maitint? Padėkite,dėkui.

Be to galvoju gal negyvi nes ten tėvas ir dukra? Kai buvau įkėlusi foto rašėte, kad Šarūnas turėjo patelę ir patinėlį, patelė neišgyveno, tai gal tą patiną suleido su milžinu ir mum pardavė kaip idealią porą, nors čia tėvas ir dukra.

nu jus jau ne pirma esat kad skundziates saruno kralikais...jau jis ne viena yrapawedes sumoki didziausia kaina o gauni prasta kralika..jus esat is kauno tai kodelpas reimeri neperkat?as jau 2m kaip wis perku is jo.ir tikrai nesiskundziu kralikais :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes pirkom pas tokia ukininke tikrai gerus triusius flandrus ir avinus, o ta kiskini turguj pamaciau jis man labai grazus atrode tai ir nusipirkau, suzavejo kailis, ir dar tas sarunas pripudrino smegenis kad ideali pora, kad geri triusiukai bus tai ir pirkaus, tada visos bedos prasidejo.

Dabar esu isitikinus kad ten buvo tevas ir dukra, o sarunas tai bus pagautas, tegu negalvoja, kad cia durneliu krastas.

O reimerio tai nepazistam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes pirkom pas tokia ukininke tikrai gerus triusius flandrus ir avinus, o ta kiskini turguj pamaciau jis man labai grazus atrode tai ir nusipirkau, suzavejo kailis, ir dar tas sarunas pripudrino smegenis kad ideali pora, kad geri triusiukai bus tai ir pirkaus, tada visos bedos prasidejo.

Dabar esu isitikinus kad ten buvo tevas ir dukra, o sarunas tai bus pagautas, tegu negalvoja, kad cia durneliu krastas.

O reimerio tai nepazistam.

reimerio triusiu ukis internete lengvai rasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...