Jump to content

ka manote apie CIH MX


Recommended Posts

na esu sumetes jog reikia traktoriaus kuris temptu 4-5 korpusus su hidro apsauga, vartomas. ariamos pas mane vir 100 ha. kadangi ner ka samdyt pats dirbsiu. turiu ir papildoma darba, tad laikas siuo atveju labai svarbus, noris kuo greiciau laukuose apsisukt.

tarkim JD 125AG kainuoja apie 200000. bet vis labiau linkstu case, o jo kaina nemanau kad bus mazesne.

trumpai tariant pasimetes esu :( o technikos butinai reik

Nera jau tokios kainos ziaurios tu nauju. Tu pasiskaiciuok kiek vien ant padangu isleisi naujas dedamas seniui. Nueik i Rovaltra.lt . Jie ziuriu atsigave - puslapi atnaujine, daugiau info pateikia. Dar pasiziurek MF, DF. Ant sio pasaulio ne du gaminoje tik tera...

valtra be PVM kazkur 170000. tik jie turi minusa dideli-maza svori. o pas donca zeme molis. teko girdet, kad uzdejus papildomus svorius, remas luzo. bent ankstesniuose modeliuose, kuro bakas reme buvo. kaip dabar, nezinau.

tas keisas vertas demesio, tik ji purtyt reikia gerai, o daugiau loterija.... gali but labai gerai, gali but vidutiniskai ir gali but labai ne kas.

remontui litu pasilikt reikia.

dar kiek teko girdet, kuo traktoriuje maziau techniniu privalumu, tuo jis geresnis, nes sudetingu mazgau remontas brangiai kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 88
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

valtra be PVM kazkur 170000. tik jie turi minusa dideli-maza svori. o pas donca zeme molis. teko girdet, kad uzdejus papildomus svorius, remas luzo. bent ankstesniuose modeliuose, kuro bakas reme buvo. kaip dabar, nezinau.

tas keisas vertas demesio, tik ji purtyt reikia gerai, o daugiau loterija.... gali but labai gerai, gali but vidutiniskai ir gali but labai ne kas.

remontui litu pasilikt reikia.

dar kiek teko girdet, kuo traktoriuje maziau techniniu privalumu, tuo jis geresnis, nes sudetingu mazgau remontas brangiai kainuoja.

:D:D:D:D Jokiu komentaru. :D:D:D:D Juokas ima :D:D:D:D Pjaunat vyrai gryba ir nejauciat... :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as nebutinai butent ta ceisa isikibes, paemiau ji kaip pavizdi. taciau daug maz esu apsisprendes butent ceisa ir tokio modelio. manau kad radus varianta kodel gi ne ! . bet kokiu atveju reikia deveta technika kazkaip patikrinti ir istikrinti. tik nesumastau kaip :icon-rolleyes: . galima pachekint traukes, sarnyrus ar dar kazka kas vizualiai matyt, bet va motoras - stai kur klausimas!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valtra be PVM kazkur 170000. tik jie turi minusa dideli-maza svori. o pas donca zeme molis. teko girdet, kad uzdejus papildomus svorius, remas luzo. bent ankstesniuose modeliuose, kuro bakas reme buvo. kaip dabar, nezinau.

tas keisas vertas demesio, tik ji purtyt reikia gerai, o daugiau loterija.... gali but labai gerai, gali but vidutiniskai ir gali but labai ne kas.

remontui litu pasilikt reikia.

dar kiek teko girdet, kuo traktoriuje maziau techniniu privalumu, tuo jis geresnis, nes sudetingu mazgau remontas brangiai kainuoja.

:D:D:D:D Jokiu komentaru. :D:D:D:D Juokas ima :D:D:D:D Pjaunat vyrai gryba ir nejauciat... :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

gali juoktis kiek nori, bet pirma pasidomek, o paskui juokis. :lol::lol:

valtra visada gyresi, kad ju traktoriai vos ne ant tonos lengvesni nei kitu firmu. :icon-wink: dar pasakyk kad bakas ne reme :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalvok kad usienieciai kvailiai ar neturi kur pinigu deti i moto valandas neziurek jas atsuka padaro kiek nori, o taip tai tai susizinok kiek toks pat naujas kainuoja tuomet ir matysi kainos skirtuma, tuomet dadek tepalu ir padangu keitima, pasiziurek koks stovis, geriausiai parodo kiek dirbes tai ratu guoliai ir traukes prikabinimo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalvok kad usienieciai kvailiai ar neturi kur pinigu deti i moto valandas neziurek jas atsuka padaro kiek nori, o taip tai tai susizinok kiek toks pat naujas kainuoja tuomet ir matysi kainos skirtuma, tuomet dadek tepalu ir padangu keitima, pasiziurek koks stovis, geriausiai parodo kiek dirbes tai ratu guoliai ir traukes prikabinimo .

na tikiu kad nekvaili, bet manau maziau piktnaudziauja nei tulas lietuvis ;) o kas del naujo ir padeveto tai sakau, kainos skirtumas per pus, o renovacija manau max gali kainuot 15000.

dar vienas mano pamastymas: o gal kokia nors kontora pagal uzsakyma paieskotu a?. kazin ar musiskiai lietuvaiciai jau bele ka ir perka.?? tai as sutikciau pvz pridet prie traktoriaus sumos, jei man surastu varianta.

cia beveik jau patrauklia pardavimo chema sugalvojau pardavejams ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalvok kad usienieciai kvailiai ar neturi kur pinigu deti i moto valandas neziurek jas atsuka padaro kiek nori, o taip tai tai susizinok kiek toks pat naujas kainuoja tuomet ir matysi kainos skirtuma, tuomet dadek tepalu ir padangu keitima, pasiziurek koks stovis, geriausiai parodo kiek dirbes tai ratu guoliai ir traukes prikabinimo .

na tikiu kad nekvaili, bet manau maziau piktnaudziauja nei tulas lietuvis ;) o kas del naujo ir padeveto tai sakau, kainos skirtumas per pus, o renovacija manau max gali kainuot 15000.

dar vienas mano pamastymas: o gal kokia nors kontora pagal uzsakyma paieskotu a?. kazin ar musiskiai lietuvaiciai jau bele ka ir perka.?? tai as sutikciau pvz pridet prie traktoriaus sumos, jei man surastu varianta.

cia beveik jau patrauklia pardavimo chema sugalvojau pardavejams ;)

Doncai man toks ispudis kad tu nesiklausai, uz simta stuku tu negausi traktoriaus 150ag su maziau kaip 6, 7 tukst mot val. o jei suras tau su 2 ar 3 tukst ar dar maziau, bet kas patvirtins kad is tikruju tiek nedaug pradirbes o ne atsukta, o be to kaina jau bus artima naujo kainai. nevaryk saves i kampa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavimu gali buti ivairiu. Nelygu kada mastysim, kad ateis jo galas. Faktas, kad islaidos tolyn dides jam (nors kita vertus ir nauju "perliuku" buna). 100000+150000= 115000 Lt, bet jame nebus pneumatiniu stabdziu, hidro isejimai ant ribos (pvz kokiai sustresniai sejalkai gali 4 ar net 5 reiketi) ir t.t. Taciau imant nauja tokio pat galingumo + "navarotai" tikrai geri kaina bus apie 230000 Lt. Taciau faktas kaip blynas, kad tau toks traktorius yra per galingas. 150 AG tai kokiem 300-400 ha pats tas. Uztektu ir 100 ar 120, arba pvz 90. Cia jau kainos (aisku ir galimybes) zymiai mazesnes. Iseitu ir 150000 Lt su "navarotais". O tai nedaug skirtusi nuo 115000 Lt, bet pustum ir vargo nematytum + tiktu kai kurie padargai nuo MTZ, nereiketu islaidauti papildomai.. Reikia sau atsakyti i viena klausima. Kam tau reikalingas traktorius - ar, kad dirbtu, ar, kad stovetu. 100 ha ekologinio :icon-exclaim::icon-exclaim: ukio apsidirbti uztektu 500 h su kaupu. taigi tavo naujasis traktorius po 10 metu butu tokiame paciame stovyje kaip sitas, bet per 10 metu neturetum tureti dideliu problemu... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavimu gali buti ivairiu. Nelygu kada mastysim, kad ateis jo galas. Faktas, kad islaidos tolyn dides jam (nors kita vertus ir nauju "perliuku" buna). 100000+150000= 115000 Lt, bet jame nebus pneumatiniu stabdziu, hidro isejimai ant ribos (pvz kokiai sustresniai sejalkai gali 4 ar net 5 reiketi) ir t.t. Taciau imant nauja tokio pat galingumo + "navarotai" tikrai geri kaina bus apie 230000 Lt. Taciau faktas kaip blynas, kad tau toks traktorius yra per galingas. 150 AG tai kokiem 300-400 ha pats tas. Uztektu ir 100 ar 120, arba pvz 90. Cia jau kainos (aisku ir galimybes) zymiai mazesnes. Iseitu ir 150000 Lt su "navarotais". O tai nedaug skirtusi nuo 115000 Lt, bet pustum ir vargo nematytum + tiktu kai kurie padargai nuo MTZ, nereiketu islaidauti papildomai.. Reikia sau atsakyti i viena klausima. Kam tau reikalingas traktorius - ar, kad dirbtu, ar, kad stovetu. 100 ha ekologinio :icon-exclaim::icon-exclaim: ukio apsidirbti uztektu 500 h su kaupu. taigi tavo naujasis traktorius po 10 metu butu tokiame paciame stovyje kaip sitas, bet per 10 metu neturetum tureti dideliu problemu... :icon-wink:
Pirk tik naują.Verta pabandyti lizingu.Įnešk kiek planoji moketi už sena arba gal ir mažiau.o likusia sumą išsimokėsi per 3-5 metus.Įeik į bankų puslapius, ten yra lizingo skaičioklės.Arba pabandyk per garantinį fondą.Aš taip kombainą pirkau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavimu gali buti ivairiu. Nelygu kada mastysim, kad ateis jo galas. Faktas, kad islaidos tolyn dides jam (nors kita vertus ir nauju "perliuku" buna). 100000+150000= 115000 Lt, bet jame nebus pneumatiniu stabdziu, hidro isejimai ant ribos (pvz kokiai sustresniai sejalkai gali 4 ar net 5 reiketi) ir t.t. Taciau imant nauja tokio pat galingumo + "navarotai" tikrai geri kaina bus apie 230000 Lt. Taciau faktas kaip blynas, kad tau toks traktorius yra per galingas. 150 AG tai kokiem 300-400 ha pats tas. Uztektu ir 100 ar 120, arba pvz 90. Cia jau kainos (aisku ir galimybes) zymiai mazesnes. Iseitu ir 150000 Lt su "navarotais". O tai nedaug skirtusi nuo 115000 Lt, bet pustum ir vargo nematytum + tiktu kai kurie padargai nuo MTZ, nereiketu islaidauti papildomai.. Reikia sau atsakyti i viena klausima. Kam tau reikalingas traktorius - ar, kad dirbtu, ar, kad stovetu. 100 ha ekologinio :icon-exclaim::icon-exclaim: ukio apsidirbti uztektu 500 h su kaupu. taigi tavo naujasis traktorius po 10 metu butu tokiame paciame stovyje kaip sitas, bet per 10 metu neturetum tureti dideliu problemu... :icon-wink:[/quote pirk tik naują.Verta pabandyti lizingu.Įnešk kiek planoji moketi už sena arba gal ir mažiau.o likusia sumą išsimokėsi per 3-5 metus.Įeik į bankų puslapius, ten yra lizingo skaičioklės.Arba pabandyk per garantinį fondą.Aš taip kombainą pirkau.

na as irgi viena teorija galiu issakyti. cia kazkas teige kad 300-400 ha 150 Ag sociai traktoriaus. bet kad tas 150 Ag traktorius nepavilks jokio normalaus padargo, o dar silpnesnis tai isvis.mano manymu jei vertiesi augalininkyste tai kaip minimum 200 Ag reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valtra be PVM kazkur 170000. tik jie turi minusa dideli-maza svori. o pas donca zeme molis. teko girdet, kad uzdejus papildomus svorius, remas luzo. bent ankstesniuose modeliuose, kuro bakas reme buvo. kaip dabar, nezinau.

tas keisas vertas demesio, tik ji purtyt reikia gerai, o daugiau loterija.... gali but labai gerai, gali but vidutiniskai ir gali but labai ne kas.

remontui litu pasilikt reikia.

dar kiek teko girdet, kuo traktoriuje maziau techniniu privalumu, tuo jis geresnis, nes sudetingu mazgau remontas brangiai kainuoja.

:D:D:D:D Jokiu komentaru. :D:D:D:D Juokas ima :D:D:D:D Pjaunat vyrai gryba ir nejauciat... :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

gali juoktis kiek nori, bet pirma pasidomek, o paskui juokis. :lol::lol:

valtra visada gyresi, kad ju traktoriai vos ne ant tonos lengvesni nei kitu firmu. :icon-wink: dar pasakyk kad bakas ne reme :lol::lol:

Nepyk, Doncai, bet reikia nukrypti nuo temos. Musu zemes ukis ritasi i bedugne, tauta pavojuje... :icon-cry::icon-cry::icon-cry:

Tu pats pirma pasidomek. O dar sakei, kad nesi reklamos auka. matai girtis yra viena, bet tikrove yra visai kas kita. Kada prades zmones skirti reklama nuo realybes....

Pvz. valtra T151e 159 Ag nominali galia. Mase 5950 kg.

Case IH MXM 155 155 AG. Mese minimum 5500 kg.

JD 6930 155 Ag. Vidutinis svoris 5880 kg.

MF 6485 160 Ag. Minimalus svoris 6550 kg.

DF 165.7 160Ag. Minimalus svoris 5970 kg. ir t.t. ir pan.

Šaltiniai: www.olsen-baltic.lt , www.rovaltra.lt , www.deutz-fahr.de, www.caseih.com , www. masseyferguson.com .

Del kuro bako reme. Kaip tu isivaizduoji "kuro baka reme"? (Man tai sunku isivaizduoti). Ka tai reiskia. Taip iseitu, kad bakas turetu buti kazkur po kabina ir is visu pusiu supamas remo... Bet kur tada pavaru deze? O gal kazkaip remas ispustas? :)

Kazkada rovaltra reklamavo, kad tolygiai pasiskirstes apkrovimas priekiui ir galui (ir tai yra teisybe, variklis pas valtra biski i prieki pastumtas) ir, kad degalu bakas yra tiesiai per viduri ir to pasekoje nekinta apkrovos procentine israiska mazejant kurui bake.. ar kazkas pan.

Kiek man teko matyti kuro ipylimo anga yra kaireja puseje kaip ir kitu traktoriu, ir bakas ten pat. Aisku kadangi pavaru deze pas Valtra visgi tikriausiai yra :D:D , turbut tas bakas neisitenka tik kaireje puseje ir jo dalis yra desineje puseje. jie kazkaip turetu susisiekti. Gal dalis eina traktoriaus apacia. Gal jie yra du atskiri bakai susieti vamzdziais.. gal dar kokios galimybes yra, bet kiek man teko matyti, ten bakas kaip bakas... :D:D

Dar del perluzimo. Tu sakiai, kad MTZ 9xx velka 5 korpusu pluga nesunkiai, o Valtra suluzta :D:D per puse nuo papildomo svorio :icon-mrgreen::icon-mrgreen: . Kazkas cia nesirisa. Fantazija, brol, turi beribe :icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen::icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalvok kad usienieciai kvailiai ar neturi kur pinigu deti i moto valandas neziurek jas atsuka padaro kiek nori, o taip tai tai susizinok kiek toks pat naujas kainuoja tuomet ir matysi kainos skirtuma, tuomet dadek tepalu ir padangu keitima, pasiziurek koks stovis, geriausiai parodo kiek dirbes tai ratu guoliai ir traukes prikabinimo .

na tikiu kad nekvaili, bet manau maziau piktnaudziauja nei tulas lietuvis ;) o kas del naujo ir padeveto tai sakau, kainos skirtumas per pus, o renovacija manau max gali kainuot 15000.

dar vienas mano pamastymas: o gal kokia nors kontora pagal uzsakyma paieskotu a?. kazin ar musiskiai lietuvaiciai jau bele ka ir perka.?? tai as sutikciau pvz pridet prie traktoriaus sumos, jei man surastu varianta.

cia beveik jau patrauklia pardavimo chema sugalvojau pardavejams ;)

Doncai man toks ispudis kad tu nesiklausai, uz simta stuku tu negausi traktoriaus 150ag su maziau kaip 6, 7 tukst mot val. o jei suras tau su 2 ar 3 tukst ar dar maziau, bet kas patvirtins kad is tikruju tiek nedaug pradirbes o ne atsukta, o be to kaina jau bus artima naujo kainai. nevaryk saves i kampa

as nevarau saves i kampa tiesiog cituoju tai ka man paradvejai deleguoja, 2 puslapyje pacitavau siek tiek juos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavimu gali buti ivairiu. Nelygu kada mastysim, kad ateis jo galas. Faktas, kad islaidos tolyn dides jam (nors kita vertus ir nauju "perliuku" buna). 100000+150000= 115000 Lt, bet jame nebus pneumatiniu stabdziu, hidro isejimai ant ribos (pvz kokiai sustresniai sejalkai gali 4 ar net 5 reiketi) ir t.t. Taciau imant nauja tokio pat galingumo + "navarotai" tikrai geri kaina bus apie 230000 Lt. Taciau faktas kaip blynas, kad tau toks traktorius yra per galingas. 150 AG tai kokiem 300-400 ha pats tas. Uztektu ir 100 ar 120, arba pvz 90. Cia jau kainos (aisku ir galimybes) zymiai mazesnes. Iseitu ir 150000 Lt su "navarotais". O tai nedaug skirtusi nuo 115000 Lt, bet pustum ir vargo nematytum + tiktu kai kurie padargai nuo MTZ, nereiketu islaidauti papildomai.. Reikia sau atsakyti i viena klausima. Kam tau reikalingas traktorius - ar, kad dirbtu, ar, kad stovetu. 100 ha ekologinio :icon-exclaim::icon-exclaim: ukio apsidirbti uztektu 500 h su kaupu. taigi tavo naujasis traktorius po 10 metu butu tokiame paciame stovyje kaip sitas, bet per 10 metu neturetum tureti dideliu problemu... :icon-wink:[/quote pirk tik naują.Verta pabandyti lizingu.Įnešk kiek planoji moketi už sena arba gal ir mažiau.o likusia sumą išsimokėsi per 3-5 metus.Įeik į bankų puslapius, ten yra lizingo skaičioklės.Arba pabandyk per garantinį fondą.Aš taip kombainą pirkau.

na as irgi viena teorija galiu issakyti. cia kazkas teige kad 300-400 ha 150 Ag sociai traktoriaus. bet kad tas 150 Ag traktorius nepavilks jokio normalaus padargo, o dar silpnesnis tai isvis.mano manymu jei vertiesi augalininkyste tai kaip minimum 200 Ag reikia

is dalies esi teisus. bet nelygu koks tas padargas yra. Tai ka tada daryti zmonem turintiem 100 ha. Kazkaip verciasi. Yra gi sejamuju kur 3m pavilkti reikia 150 AG, o yra ir 6m, kur 150 ag yra gerokai per daug. Taip pat as galiu teigti, kad 200 nepavils jokio normalaus padargo, reikia minimum 300..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavimu gali buti ivairiu. Nelygu kada mastysim, kad ateis jo galas. Faktas, kad islaidos tolyn dides jam (nors kita vertus ir nauju "perliuku" buna). 100000+150000= 115000 Lt, bet jame nebus pneumatiniu stabdziu, hidro isejimai ant ribos (pvz kokiai sustresniai sejalkai gali 4 ar net 5 reiketi) ir t.t. Taciau imant nauja tokio pat galingumo + "navarotai" tikrai geri kaina bus apie 230000 Lt. Taciau faktas kaip blynas, kad tau toks traktorius yra per galingas. 150 AG tai kokiem 300-400 ha pats tas. Uztektu ir 100 ar 120, arba pvz 90. Cia jau kainos (aisku ir galimybes) zymiai mazesnes. Iseitu ir 150000 Lt su "navarotais". O tai nedaug skirtusi nuo 115000 Lt, bet pustum ir vargo nematytum + tiktu kai kurie padargai nuo MTZ, nereiketu islaidauti papildomai.. Reikia sau atsakyti i viena klausima. Kam tau reikalingas traktorius - ar, kad dirbtu, ar, kad stovetu. 100 ha ekologinio :icon-exclaim::icon-exclaim: ukio apsidirbti uztektu 500 h su kaupu. taigi tavo naujasis traktorius po 10 metu butu tokiame paciame stovyje kaip sitas, bet per 10 metu neturetum tureti dideliu problemu... :icon-wink:[/quote

daug tiesios pasakyta. ir pats imu galvot kad gal pakaktu kokiu 125AG. kad bent jau 4 korpusus vartomus temptu. Sejamuju manau ir tureciau rasti tokio galingumo traktoriui. As kazkaip labai noriu taupyti laika, gal del to sumasciau kad man reikia 150AG, bet pirkimas ir atsipirkimas, patrauklesnis mazesnes galios traktoriaus. tiesiog man jau siauba kelia tas kratymasis kai su bielkiu kelias savites art reikia :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joni, nenoriu izeist, bet kaip su skaitymu pas pati???

ieik i rovaltros puslapi ir pasiskaityk apie traktorius :icon-wink:

o kuro bakas yra integruotas i rema nuo pazeidimu, todel valtra neperdirbta tinka misko darbams.

sorry bet tu jau visai susipainiojai, prasau arba susikurk atskira tema apie kuro bakus arba kalbek i tema

aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavimu gali buti ivairiu. Nelygu kada mastysim, kad ateis jo galas. Faktas, kad islaidos tolyn dides jam (nors kita vertus ir nauju "perliuku" buna). 100000+150000= 115000 Lt, bet jame nebus pneumatiniu stabdziu, hidro isejimai ant ribos (pvz kokiai sustresniai sejalkai gali 4 ar net 5 reiketi) ir t.t. Taciau imant nauja tokio pat galingumo + "navarotai" tikrai geri kaina bus apie 230000 Lt. Taciau faktas kaip blynas, kad tau toks traktorius yra per galingas. 150 AG tai kokiem 300-400 ha pats tas. Uztektu ir 100 ar 120, arba pvz 90. Cia jau kainos (aisku ir galimybes) zymiai mazesnes. Iseitu ir 150000 Lt su "navarotais". O tai nedaug skirtusi nuo 115000 Lt, bet pustum ir vargo nematytum + tiktu kai kurie padargai nuo MTZ, nereiketu islaidauti papildomai.. Reikia sau atsakyti i viena klausima. Kam tau reikalingas traktorius - ar, kad dirbtu, ar, kad stovetu. 100 ha ekologinio :icon-exclaim::icon-exclaim: ukio apsidirbti uztektu 500 h su kaupu. taigi tavo naujasis traktorius po 10 metu butu tokiame paciame stovyje kaip sitas, bet per 10 metu neturetum tureti dideliu problemu... :icon-wink:[/quote

daug tiesios pasakyta. ir pats imu galvot kad gal pakaktu kokiu 125AG. kad bent jau 4 korpusus vartomus temptu. Sejamuju manau ir tureciau rasti tokio galingumo traktoriui. As kazkaip labai noriu taupyti laika, gal del to sumasciau kad man reikia 150AG, bet pirkimas ir atsipirkimas, patrauklesnis mazesnes galios traktoriaus. tiesiog man jau siauba kelia tas kratymasis kai su bielkiu kelias savites art reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartą pasikartosiu.Jei pirksi dėvėtą tai neužmiršk aptarnavimo.Nupirkes kokiam kieme,kuris neturi nei gerų meistrų, nei atsarginių dalių gali net mėnesiams įklimpti . Dabar renkiesi traktorių kur pats nedaug ką pasidarysi.O kažin Dotnuva ar paimtų jį remontuoti,sakys kur pirkai ten ir tvarkyk.O šiaip kažkodėl visų traktorių motovalandos sukasi api 5000.Tiek 2metų, tiek 20.Svarbiausia kad nebūtų iš agroservizo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pacekinau dotnuvos projektus ir biski susiveliau : kokie esminiai skirtumai MXU 125 ag ir MXM 124 ag ???

Teoriskai MXU zemesnes klases, bet praktiskai MXU vertesnis nei MXM. Pagrinde: tobulesnis MXU variklis - mazenes kuro sanaudos, modelis pats yra naujesnis, atitinkamai ir nauji techniniai sprendimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavimu gali buti ivairiu. Nelygu kada mastysim, kad ateis jo galas. Faktas, kad islaidos tolyn dides jam (nors kita vertus ir nauju "perliuku" buna). 100000+150000= 115000 Lt, bet jame nebus pneumatiniu stabdziu, hidro isejimai ant ribos (pvz kokiai sustresniai sejalkai gali 4 ar net 5 reiketi) ir t.t. Taciau imant nauja tokio pat galingumo + "navarotai" tikrai geri kaina bus apie 230000 Lt. Taciau faktas kaip blynas, kad tau toks traktorius yra per galingas. 150 AG tai kokiem 300-400 ha pats tas. Uztektu ir 100 ar 120, arba pvz 90. Cia jau kainos (aisku ir galimybes) zymiai mazesnes. Iseitu ir 150000 Lt su "navarotais". O tai nedaug skirtusi nuo 115000 Lt, bet pustum ir vargo nematytum + tiktu kai kurie padargai nuo MTZ, nereiketu islaidauti papildomai.. Reikia sau atsakyti i viena klausima. Kam tau reikalingas traktorius - ar, kad dirbtu, ar, kad stovetu. 100 ha ekologinio :icon-exclaim::icon-exclaim: ukio apsidirbti uztektu 500 h su kaupu. taigi tavo naujasis traktorius po 10 metu butu tokiame paciame stovyje kaip sitas, bet per 10 metu neturetum tureti dideliu problemu... :icon-wink:[/quote

daug tiesios pasakyta. ir pats imu galvot kad gal pakaktu kokiu 125AG. kad bent jau 4 korpusus vartomus temptu. Sejamuju manau ir tureciau rasti tokio galingumo traktoriui. As kazkaip labai noriu taupyti laika, gal del to sumasciau kad man reikia 150AG, bet pirkimas ir atsipirkimas, patrauklesnis mazesnes galios traktoriaus. tiesiog man jau siauba kelia tas kratymasis kai su bielkiu kelias savites art reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joni, nenoriu izeist, bet kaip su skaitymu pas pati???

ieik i rovaltros puslapi ir pasiskaityk apie traktorius :icon-wink:

o kuro bakas yra integruotas i rema nuo pazeidimu, todel valtra neperdirbta tinka misko darbams.

Raimi, o kaip tau su nuejimu prie valtros ir paciupinejimu? Praieik parodoje per visu gamintoju traktorius ir pamatysi skirtumus. Tas integravimas t.y. dalies bako, slangu buvimas po pavaru deze ir viso to uzdengimas plieno lakstu (is apacios). viskas. Pas visus traktorius tas integravimas panasus. Ir esme ne ta, kad integruotas ar neintegruotas, bet kaip tai gali itakoti luzima. Valtros po miskus gali lakstyti be papildomo paruosimo, o uzdejus svorius suluzta. Galai niekaip nesueina.

Kam tu gincijiesi jei nezinai... Nesuprantu as tokiu zmoniu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jai plestis nezadi, tai turetu ir 125ag uztekt. o jai zadi, nemesk pinigu i bala, paskui gailesies kad per silpna pasiimei.... cia mano nuomone :)

o koki, nauja ar naudota, viskas i pinigus remiasi. su bankais prasidejes, nusvilt greit gali, nes gamta paskutiniu metu oi kaip nelepina. bankui sausra sunaikinusi derliu, dzin.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...