Jump to content

Jau prasidejo jaunuju ukininku paraisku priemimas


Donatas

Recommended Posts

vat sios informacijos labiausiai ir truksta, dabar laikysiu ukininkavimo pradmenu kursus (ekspromtu) tai teoriskai galiu ir plana rasyti ir bandyti pateikti. Bet jei zinociau kad bus ir kitiemet tai tikrai neskubeciau.

Viska po truputi susistiguociau, o tai dabar taip staigiai is tevuko uki periminet ir dalyvaut kazkaip baisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ta pati problema :D Matai kame dalykas yra "Jaunųjų ūkininkų įsikūrimo" paraiškos priimamos iki kovo 31,o "Ankstyvojo ūkininkų pasitraukimo"(tų kurie perleidžia ūkį) balandžio mėnesį :icon-rolleyes::D Bet nėra ko skubėti,skambinau šiandien į NMA(nors jie irgi nevisažiniai...ir įstatymas dar nepatvirtintas),tai jie sakė kad dabar priiminėja "jaunųjų" būtent tų,kam "ant nosies 40 metų" t.y. kas jau nebegali laukti :D O man pasiūlė palaukti kada tėvai į ankstyvo pasitraukimo pensiją išeis,po to tik pačiam kurti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai omeny siulo daryti taip kad siemet tipo as nedalyvauju kaip jaunasis ukininkas, o dalyvautu mano tevukas ankstyvam pasitraukime ir gautu jis parama kad perleido uki ane?? O kitais metais kaip normalus jaunasis ukininkas po siu metu ukio perleidimo dalyvauti jaunuju ukininku projekte?

Are gerai supratau???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratai gerai.Aš tai šį pavasarį tikrai neduosiu,nors ir to išsilavinimo ir metų kita užtektų...bet kaiop kvailai gautųsį:aš ūkininkas,turiu turėtį nuosavos žemės(o kaip gi tėvai ją perrašys,jei patys dar į pensiją neišėjo,patvirtinimo nėra)...žodžiu aš tipiškas lietuvis,atsargus,geriau palauksiu nei išnaudosiu vienintelį šansą gyvenime...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na gerai tu sakai gal ir neverta beto nesam dideli ukininkai ir rimtai neukininkavom tik del saves. Gal tikrai verciau per siuos metus visus popiergalius ukiui susitvarkyti ir gyvulius suregistruoti (o tai visi isskyrus telycaite be auskaru) ir siaip kokiu aviu uzsiveisti nes is ozku nulis naudos :). Beto kai viska del saves augindavom tai jokiu is ukio ir pajamu negaudavom butu sunku irodyti ir tokio ukio gyvybinguma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tikro dar neaišku gal ir šį rudenį dar priiminės paraiškas "Jauniesiems".Bandysiu rytoj pasiskambinti į ŽŪM,gal ką sužinosiu,tada čia parašysiu :D Iš tikro galėtų ir į mūsų diskusijas valdininkai iš ŽŪM ir NMA įsijungti,tai tikrai nemažą skaičių žmonių informacija pasiektų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
O kiek mazdaug kainuotu tas verslo planas :icon-question:

Nera nustatyta konkreti kaina, cia jau kaip sutarsi su "rasytojais".

Siaip tai ten nieko sunkaus nera, atsisedi puse nakties pasedi ir parasyta, o beto jei pridavinesi NMA tai ji patikrina pries priimdama ir jei kazkas ne taip liepia pataisyt.

Girdejau kas nuo 5 iki 10 proc nuo paramos sumos ima tie "rasytojai". Ar gali buti tiesa??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...