Jump to content

Adminai ir Programeriai


Pofke

Recommended Posts

Apie programerius ir adminus

Programeriai - stori. Todėl, kad sėdi. O adminai - liekni. Todėl, kad bėgioja. Beje, būna ir lieknų programerių, tačiau tai ne išimtis - tai permokyti adminai. Taip pat sutinkami ir stori adminai - tai sutingėję programeriai.

Programeriai rūko greitai, nes galvoja. Mintis gali pabėgti, todėl reikės galvoti iš naujo. Adminai minčių neturi, todėl rūko lėtai. Jie rūko tuo metu, kai viskas dirba ir niekas nelūžta. Todėl rūko jie retai.

Programeriai neina pietauti. Jie atsineša daug maisto į biurą ir valgo tiesiai ant klavos. Todėl, kad galvoja. Adminai užsako maistą į biurą, nes jei eis patys, kas nors nulūš. Ir tada reikės bėgti į biurą su nesuvalgytu mėsainiu. Todėl adminai mėgsta valgyti „McDonald‘s“. Ten skanu ir nebaisu, kad sustorės. Aišku, jei jie ne sutingėję programeriai.

Programeriai iš darbo eina naktį. Todėl, kad galvoja. Kai kurie iš jų išeina vakare ir galvoja namie. Turintys notebuką, galvoja trulike. Adminai namo nevaikšto, nes jei išeis namo, kas nors nulūš ir tada reikės eiti į darbą. O į darbą jie vaikščioti nemėgsta. Ir nevaikšto, nes ten gyvena. Jie dažniausiai turi atskirą guolį už atskirų durų, dažniausiai užrakinamų atskiru raktu.

Programeriai miega savaitgaliais. Dažniausiai tai trečiadienis ir pirmadienis. Todėl, kad galvoja. Pirmadienį minčių dar nėra, o trečiadienį nuo vienos minties peršokama prie kitos. Adminai miega savo guolyje ir ne daugiau kaip dešimt minučių. Nes jei miegos ilgiau, kas nors nulūš. Ir tada iš būtinybės reikės atsikelti, o adminai mėgsta atsibusti patys, kad ir po dešimt minučių.

Programeriai geria alų. Šviesų ir daug. Todėl, kad galvoja. Kol mintis plaukioja, ją galima galvoti. Adminai taip pat geria alų, nes jei kas nors nulūš, jiems bus dzin. O adminai mėgsta, kai jiems dzin. Ir programeriai mėgsta, kai jiems dzin. Todėl dažnai alų jie geria kartu. Ir jiems kartu būna dzin. Po to jie miega, bet ne drauge, adminai miega guolyje, o programeriai - ant klavos. Kai atsibunda - vėl geria alų. Todėl, kad norisi. Todėl, kad jie adminai. Ir programeriai.

Šaltinis www.omni.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...