Jump to content

Traktorininko pažymėjimas


Donatas

Recommended Posts

"Saibas" tikrina ne transporto policija o Valstybine keliu transporto inspekcija. Dabar del paprastu "keliuku", ar siaip turi teise visus dokumentus tikrinti tiek asmens, tiek krovinio ar masinos, bet kyla kitas klausimas: tarkim patikrina pas mane "saiba" ir randa kad pazeidziau darbo ir poilsio rezima, ta prasme vairavau ilgiau kaip 4,5 val be pertraukos, kokiu rementis straipsniu jis mane baus ir kokia bus bauda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Saibas" tikrina ne transporto policija o Valstybine keliu transporto inspekcija. Dabar del paprastu "keliuku", ar siaip turi teise visus dokumentus tikrinti tiek asmens, tiek krovinio ar masinos, bet kyla kitas klausimas: tarkim patikrina pas mane "saiba" ir randa kad pazeidziau darbo ir poilsio rezima, ta prasme vairavau ilgiau kaip 4,5 val be pertraukos, kokiu rementis straipsniu jis mane baus ir kokia bus bauda?

kad gali tikrint, net nesigincik. tai faktas :lol::lol:

o del baudos tiksliai negaliu pasakyt, suzinosiu :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Saibas" tikrina ne transporto policija o Valstybine keliu transporto inspekcija. Dabar del paprastu "keliuku", ar siaip turi teise visus dokumentus tikrinti tiek asmens, tiek krovinio ar masinos, bet kyla kitas klausimas: tarkim patikrina pas mane "saiba" ir randa kad pazeidziau darbo ir poilsio rezima, ta prasme vairavau ilgiau kaip 4,5 val be pertraukos, kokiu rementis straipsniu jis mane baus ir kokia bus bauda?

kad gali tikrint, net nesigincik. tai faktas :lol::lol:

o del baudos tiksliai negaliu pasakyt, suzinosiu :icon-wink:

pas mus furinstai juos taip vadina TRANSPORTINIAI ,(uz kelius 1200lt,bauda)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes gyvenam MARIJOS zemeja (tamsintu langu procento nustatyt negali,bet baudas deda,zakt.iki 15 proc. gali but tamsyti ,(TONUOTI gamykliniai gali ir daugiau),jei sustabdys bauda arba............
Tai reikalavimai pasikeitė? Kiek žinau priekinis ir priekiniai stoklai- 0%, o galinis ir galiniai stiklai nors ir 100%. Bent jau pas manes galiniai po 75% ir rudenį tec. apžiūrą prastūmiau laisvai. :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar gristu prie tu "saibu". Keliukai gali tikrint bet yra vienas didelis bet. Kiekvienas patikrines saiba turi padet anspauda. Buvo toks nutikimas. Buvau issinuomaves fura plokstem pervest, ten vairuotojas toks pakliuvo kaip sakoma zodzio kisenej neieskantis. Mus sustabbe nebeturejo prie ko prisiknist tai paprase saibos. Vairuotojas paklause ar desi anspauda kad patikrinai. Nieko neatsake. Tai vairuotojas ir sako jei nedesi tai ner ten ko ir ziuret, dave suprast nezinai tai ir nelisk. Vienu zodziu nereikejo nei saibos nei daugiau nieko, nes pamate kad jau npinigu negaus sau i kisene, tik gero kelio palinkejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar gristu prie tu "saibu". Keliukai gali tikrint bet yra vienas didelis bet. Kiekvienas patikrines saiba turi padet anspauda. Buvo toks nutikimas. Buvau issinuomaves fura plokstem pervest, ten vairuotojas toks pakliuvo kaip sakoma zodzio kisenej neieskantis. Mus sustabbe nebeturejo prie ko prisiknist tai paprase saibos. Vairuotojas paklause ar desi anspauda kad patikrinai. Nieko neatsake. Tai vairuotojas ir sako jei nedesi tai ner ten ko ir ziuret, dave suprast nezinai tai ir nelisk. Vienu zodziu nereikejo nei saibos nei daugiau nieko, nes pamate kad jau npinigu negaus sau i kisene, tik gero kelio palinkejo.

musu gajukai antspaudus turi, sudes be problemu :lol::lol::icon-wink:

esu tokiu variantu girdejes, kad sakes :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad turi tai as net nesigincinu nes ant protokolo tai deda anspaudus kai suraso. Bet as papasakojau konkretu atveji koks buvo nutikes. Ir dar beto ukio subjektams jokiu tachografu nereikia (klausiau VKTI). Tiesa dabar iseina (ar jau isejo) istatymas kad tik iki 7500 bendros mases nereikia tachografo ukininkams ir ansciau buvo kad gali vaziuot iki 50 km atstuma dabar bus 100.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

na bus galima kada apvasarojus ka nors suorganizuoti koki pasisedejima pas mane jei kas nores :) susipazinti bus galima tik vat suguldyti prireikus nebus kur labai todel teks kokes palapines pasiorganizuoti, bus galima prie kokio ezeriuko nulekti, ir siaip apylinkes galeciau aprodyti, prie stelmuzes azuolo kokio padlekti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...