Jump to content

Žuvų ligos


vgedgaudas

Recommended Posts

Sveiki žvejai. Šį pavasarį mano tvenkinio žuvis užklupo liga. Karpams ant nugaros bei šonu atsirado kažkoks pilkos dėmės. Kaimynas sakė kad čia lyg tai kažkos žuvų grybelis, kuris atsirado dėl susilpnėjusio imuniteto, bei staigaus atšilimo. Jei kam yra užklupusi panaši bėda, parašykite kaip gydėte žuvis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki. gal kas patars, kodel pas mane tvenkini gaista lydekos? tvenkinys 10x30, pries 2.5 metus kastas, ileidau praeitai metais amurus gyvena gerai, siais metais ileidau dar amuru ir karpiu tai 2 karpiai neprigijo o kiti ok. lydekas leidau pries 4-3 savaites, net mazu karosiuku yra nemazai, lygekos isplaukia jau gerai sugedusios :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo ir mano gyja. Gal galit patart kiek ir kokiu kalkiu reikia pilti. 5 aru nepratekantis tvenkinukas. kokiu metu laiku geriausia kalkinti? na vienu zodziu viska apie tvenkinio kalkinima placiau gal galit pakalbeti

Pas mane 10 aru tai 20 kg supilu pavasari tik pilti reikia ne vienoje vietoje eini aplink pruda ir barstai i vandeni ir bert reikia pavasari ir tai nesvarbu kada

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

jai neklystu tai kaspiniuotis tie kirminai labai dideli kenkejai zuvys nustoja augti veliau krenta,geriausia butu isgaudyt visas zuvis, issiurbt vandeni jai imanoma ir nukalkint gerai dugna,po visos proceduros neskubeti vel uzveist zuvu geriau dar pora karu pakalkinti vandeni, lygtai taip man patare daryti jai atsirastu ta bjaurybe, ypac ja serga veidrodiniai karpei :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

pernai atsiveziau is vasaknu karpioku po 200 300 gramu ir atsiveziau beda ,liga bet per tris kartus padariau raudona pruda o jis apie 10 aru ,tik keli nugaiso o kiti ,gerai,siemet tai yra vakar jau sugavau apie 500 gramu karpioka ir paleidau o sendien tris karosu du po 300 ir viena netoli kilo bet per pietus atsalo ir nurimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...