Jump to content

Žemės ūkio technikos padangų dydžiai


arturasmtz

Recommended Posts

Sveiki, mano MTZ priekiniai ratai 360/70R24 , o galiniai 18,4R34. Vieni parašyti milimetrine sistema o kiti coline. Gal kas turite ir galite pasidalinti žiniomis apie šiuos dydžius? Mane konkrečiai domina ar galėčiau ant savo MTZ uždėti 13,6R24 John Deer'o padangas. Gal kas lentele turite, arba link'a su šių dydžių skaičiuokle, su milimetrines sistemos dydžių atitikmenim coliniai sistemai? Iš anksto dėkoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano MTZ priekiniai ratai 360/70R24 , o galiniai 18,4R34. Vieni parašyti milimetrine sistema o kiti coline. Gal kas turite ir galite pasidalinti žiniomis apie šiuos dydžius? Mane konkrečiai domina ar galėčiau ant savo MTZ uždėti 13,6R24 John Deer'o padangas. Gal kas lentele turite, arba link'a su šių dydžių skaičiuokle, su milimetrines sistemos dydžių atitikmenim coliniai sistemai? Iš anksto dėkoju.
Colinėje sistemoje padangos aukštis yra 85, pagal tai jau galima pasiskaičiuoti apytikslį rato ilgį. Bet realiai kiekvieno gamintojo ratų "išmieros" kažkiek skiriasi. Pvz., Taurus 13,6 R24 - rato ilgis 3578mm/(aukštis)1190mm; 360/70R24 - 3416mm/1152mm; 380/70R24 - 3521mm/1190mm. Išvada - 13,6 R24 truputėlį didesnės. Toliau jau reiktų žiūrėti į perdavimų skirtumą tarp priekinės ir galinės ašių ir spręst ar tilps į normas (aišku jei tos 360/70R24 yra orginalios)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad visalaik colinėje sistemoje padangos aukštis buvo 80, o ne 85.

Pacituosiu iš LŽŪU Janulevičiaus knygutės:

" Padangų matmenys, pavyzdžiui, 16,9R28; 480/70R38, šifruojami taip: 16,9; 480 - padangos plotis coliais arba milimetrais; R - radialinės padangos; 28; 38 - padangų vidinis (montavimo) diametras coliais; 70 - padangų aukščio ir pločio santykis procentais (šis rodiklis nenurodomas, kai jo reikšmė būna lygi 80) "

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad visalaik colinėje sistemoje padangos aukštis buvo 80, o ne 85.

Pacituosiu iš LŽŪU Janulevičiaus knygutės:

" Padangų matmenys, pavyzdžiui, 16,9R28; 480/70R38, šifruojami taip: 16,9; 480 - padangos plotis coliais arba milimetrais; R - radialinės padangos; 28; 38 - padangų vidinis (montavimo) diametras coliais; 70 - padangų aukščio ir pločio santykis procentais (šis rodiklis nenurodomas, kai jo reikšmė būna lygi 80) "

Nežinau kelintų metų čia duomenys, bet kiek man teko domėtis padangomis, tai visų gamintojų standartinės (t.y. colinės sistemos, ne kokios "wide" ar "super wide" ir pan.) tai padangos aukštis yra 85, tą tik patvirtina manttys nuoroda.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...
  • po 2 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...