Jump to content

ieskome kontaktu i vokietijos ukius.


Amsiejus

Recommended Posts

misla patirties,geneliu minciu patarimu, problemu sprendimo pasidalinimo, bendradarbiavimo reikia,o ne tik bites. Reikia tobuleti. Is bites neisgyvensi. zemes ukis kils ir stipriai.

Tau tos karvvės visą medelyną nušlamš... Nors manau joks tu ne Amšiejus. Bent jau ne tas "legendinis" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amsiejus as tikras , tik ne tas apie kuri tu sneki, Sneki apie Gerb.Algirda Amsieju,geras zmogus, o as esu Robertas Amsiejus,esam gimine ir dirbom kartu ir t.t. tik as gerokai jaunesnis ir zinias stengiuosi gilinti ten kur man reikia. Su bitem visi amsiejai moka elgtis. :P tai o pats ka kokia galvininkystes veikla pletoji ?? Ar pletoji??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amsiejus as tikras , tik ne tas apie kuri tu sneki, Sneki apie Gerb.Algirda Amsieju,geras zmogus, o as esu Robertas Amsiejus,esam gimine ir dirbom kartu ir t.t. tik as gerokai jaunesnis ir zinias stengiuosi gilinti ten kur man reikia. Su bitem visi amsiejai moka elgtis. :P tai o pats ka kokia galvininkystes veikla pletoji ?? Ar pletoji??

Aš daugiau su sodais turiu reikalų, o iš gyvulių, tai tik 3 šunys pas mane, o pas juos gal dar kažkiek blusų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...