Jump to content

Pusautomatis SP250- 270


valdenis

Recommended Posts

Sakykim vienas spyris link kažkokio pasirinkimo, tai būtų garantuotas servisas ir detalės. Kai susvils kažkas rimčiau reikia, kad būtų kur kas ir suremontuoja :eusa-think: O normalesni, geresnių gamintojų aparatai brangūs :(

Tai kad dabar vienas is pigiausiu SP ir gaunasi tik kažko jie man nepatikimai atrodo nes įsigyjant prietaisą stengiuosi pirkti viena karta bet patikimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykim vienas spyris link kažkokio pasirinkimo, tai būtų garantuotas servisas ir detalės. Kai susvils kažkas rimčiau reikia, kad būtų kur kas ir suremontuoja :eusa-think: O normalesni, geresnių gamintojų aparatai brangūs :(

Tai kad dabar vienas is pigiausiu SP ir gaunasi tik kažko jie man nepatikimai atrodo nes įsigyjant prietaisą stengiuosi pirkti viena karta bet patikimą

tai jei yra litų imi kokį migatronika ir ramu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad dabar vienas is pigiausiu SP ir gaunasi tik kažko jie man nepatikimai atrodo nes įsigyjant prietaisą stengiuosi pirkti viena karta bet patikimą

Viskas ten su jais gerai. Technologija 1945 metų pabaigos kažkur, bet dirba tvarkingai. Be abejo, turint litų į tokius niekas nežiūrėtų, stovėtų namie koks Fronius:

_vyrn_1225pic_xx_4_075_160_161.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...