Jump to content

Naujas projektas


Svečias

Recommended Posts

Ka tik startavo bendras dvieju asmenu projektas apie zaidimus. Projekto tikslas: sukurti viena geriausiu puslapiu apie zaidimus lietuviu kalba. Projektas kol kas dar tik ankstyvoje kudikysteje, nes jame kol kas yra tik forumas, todel projekto autoriai as ir web master'is renka komanda. Norintiems prisideti prie sio projekto reikia prisiregistruoti forume ir sukurti tema, kurios pavadinimas turetu buti jusu nik'as. Kas turetu buti nurodyta toje temoje rasite musu forume. Nenustebkite kai rasite dar kol kas tik tuscia foruma, juk jis tik ankstyvoje kudikystes, o gal netgi gimimo stadijoje. Taigi labai tikiuosi, kad jus noresite prisideti prie musu projekto. Jei kils klausimu susijusiu su projektu rasykite man PM'a, klauskite sioje temoje, klauskite forume arba rasykite i si e-mail'a: [email protected]

Stai projekto adresas: http://zaidejams.projektas.lt

P.S. nepykit kad reklaminu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svety, pirmiausia nelabai tinkamoje vietoje reklamini savo projektą, čia pagrinde renkasi žemdirbiai, kurie manau nelabai turi laiko visokiems žaidimo projektams. Žinoma sveikintinas toks užmojis sukurti vieną geriausių puslapių apie žaidimus lietuvių kalba, bet tai padaryti bus nelengva ir pareikalaus daug pastangų, be to, tokių projektų yra tikrai nemažai, ir kurti dar vieną nelabai rizikuočiau :)

Kol kas, užėjus į jūsų forumą norisi vėl tuoj pat išeiti :D . Kad ir nesijaučiu didelis dizaino specas, bet jau pasirinkta ruda spalva tiesiog veikia atgrasančiai, o žali,akis režentys migtukai niekaip nesiderina tame fone. Svajojat daryti projektą lietuvių kalba, tai ir rašykite iš karto lietuviškai, tai tik keli pastebėjimai. Daugiau pastabų tingiu bevardyti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...