Jump to content

Dronningborg 8500


valdenis

Recommended Posts

  • Atsakymai 59
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

kokiu greicčiu su juo kulat pas mane tais dar viena problemele nerodo ventiliatoriaus apsuku kažkas su elektra dar nežiūrėjau gal kam jau buvo tai nutike

4-4,5 km/h greiciu, aisku buna kai kur ir greiciau, jei javu tiek kad matai begancia pele :D o ventilatoriaus apsuku daciko rodykle siemet nuluzo kazkokiu budu tai tik daug maz nuo akies reguliuojam tas apsukas

pradarai sietus ir bedos kaip nebuta :icon-mrgreen: jei kultui tai kulti jei valyti tai tam yra valomosios :icon-rolleyes:

tai jei daug pradarai tai nemazai siuksliu eina. ne bet nzn reguliuok kiek nori tuos sietus ir veja bet mano manymu sietai siek tik per mazi kombainui su 5 metru kederiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kaip 8500 nors turetu buti panasiai, bet 7500 nuostoliai per sietus niekad neaplengdavo, net nesivydavo nuostoliu per kratiklius. Mano manymu su sietais viskas tvarkoj tik kratikliu ilgesniu reik.

tai 8500 kratikliai ilgesni uz 7500 panasiai pusmetriu. bent jau pas mus tai didziausi nuostoliai del per didelio vejo, kuri nlb eina reguliuot...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dirmukas yra gi sklendes reguliuot srauta vejo plius vejalkos apsukos.... o jei labai dideles bedos tai galima butu deti didesni skyva ant vejalkos kad mazint apsukas

taigi zinau kad yra sklendes, bet apsuku neina matyt kokiom sukasi, nes kazkokiu budu po ziemos radom nuluzusia rodykle paciam davilky.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu greicčiu su juo kulat pas mane tais dar viena problemele nerodo ventiliatoriaus apsuku kažkas su elektra dar nežiūrėjau gal kam jau buvo tai nutike

4-4,5 km/h greiciu, aisku buna kai kur ir greiciau, jei javu tiek kad matai begancia pele :D o ventilatoriaus apsuku daciko rodykle siemet nuluzo kazkokiu budu tai tik daug maz nuo akies reguliuojam tas apsukas

pradarai sietus ir bedos kaip nebuta :icon-mrgreen: jei kultui tai kulti jei valyti tai tam yra valomosios :icon-rolleyes:

tai jei daug pradarai tai nemazai siuksliu eina. ne bet nzn reguliuok kiek nori tuos sietus ir veja bet mano manymu sietai siek tik per mazi kombainui su 5 metru kederiu

o gal tiesiog kederis per didelis? :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu greicčiu su juo kulat pas mane tais dar viena problemele nerodo ventiliatoriaus apsuku kažkas su elektra dar nežiūrėjau gal kam jau buvo tai nutike

4-4,5 km/h greiciu, aisku buna kai kur ir greiciau, jei javu tiek kad matai begancia pele :D o ventilatoriaus apsuku daciko rodykle siemet nuluzo kazkokiu budu tai tik daug maz nuo akies reguliuojam tas apsukas

pradarai sietus ir bedos kaip nebuta :icon-mrgreen: jei kultui tai kulti jei valyti tai tam yra valomosios :icon-rolleyes:

tai jei daug pradarai tai nemazai siuksliu eina. ne bet nzn reguliuok kiek nori tuos sietus ir veja bet mano manymu sietai siek tik per mazi kombainui su 5 metru kederiu

o gal tiesiog kederis per didelis? :eusa-snooty:

pas mus tai 4,7 m kederis, o 8500 kiek zinau buna 5,2 ar net 5,5 m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 5,20 ir patenkintas šiaip nėra dideli plotai kūlimo tai neskubu kūldamas ir dažnai išsivalau sytą valomosios tai grūdų papildomai per valomąją nereikia valyti tik sėklai išsivalau

siemet miezius gan zoletus kulem tai pabandziau uzdares valomaja kult tai net nustebau kad daug grazesni grudai ejo, nes buvo neimanoma spet valyt ta sieta valomosios, o kai jis uzsinesa tai dar labiau trina su zolem grudus ir nesa visa š... i bunkeri. ir rugiai be valomosios grazesni ejo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai tu ekologas. Man siemet kuliant ir kaip visados mieziu kulimo be valomosios neisivaizduoju... . praktiskai nukulus nereikia valyti per valomasias :eusa-whistle:

jei nera labai daug zoliu tai tas pirminis valymas tikrai laba geras dalykas, bet jei bent kiek zoleti tai jei noris kad nrm valytu tai po kiekvieno bunkerio lupk lauk ir valyk ta sieta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai tu ekologas. Man siemet kuliant ir kaip visados mieziu kulimo be valomosios neisivaizduoju... . praktiskai nukulus nereikia valyti per valomasias :eusa-whistle:

jei nera labai daug zoliu tai tas pirminis valymas tikrai laba geras dalykas, bet jei bent kiek zoleti tai jei noris kad nrm valytu tai po kiekvieno bunkerio lupk lauk ir valyk ta sieta...

kad po kiekvieno bunkerio nelupti lauk ir nevalyti ta sieta reikia priziureti mentes kurios pravarineja grudus pirminiame valime. Jos reikia keisti arba davirinti ploksteliu kad atstumas tarp ju ir sietu butu apie 7mm. kad praeitu grudas ir juo nesuskaldytu.

P.S. viska tai sakau is savo patirties. Nes kai nupirkom pries keleta metu D1200 varem pora sezonu taip kaip yra, po to su kempu sumazinom atstumus iki 6 mm., - iskart kitas reikalas- grudus neskaldo, su zole nesikamse, :eusa-dance:

O pries tai ir buvo kaip pas tave- po kiekvieno bunkerio valyt :icon-evil: , dabar atidarinejau karta per savaite, o ten svaru, blizga sietas ;)

Pastebejau kad tuos mentes per 50ha nudyla 3-4 mm. taigi reikia palaikyt pastovu tarpeli kad sietas butu svarus.

Dabar pas D7000 paziurejau kad mentes nudilusios apie 2-3cm. (prie sraiges daugiau) tai kur cia bus svarus grudai :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai tu ekologas. Man siemet kuliant ir kaip visados mieziu kulimo be valomosios neisivaizduoju... . praktiskai nukulus nereikia valyti per valomasias :eusa-whistle:

jei nera labai daug zoliu tai tas pirminis valymas tikrai laba geras dalykas, bet jei bent kiek zoleti tai jei noris kad nrm valytu tai po kiekvieno bunkerio lupk lauk ir valyk ta sieta...

kad po kiekvieno bunkerio nelupti lauk ir nevalyti ta sieta reikia priziureti mentes kurios pravarineja grudus pirminiame valime. Jos reikia keisti arba davirinti ploksteliu kad atstumas tarp ju ir sietu butu apie 7mm. kad praeitu grudas ir juo nesuskaldytu.

P.S. viska tai sakau is savo patirties. Nes kai nupirkom pries keleta metu D1200 varem pora sezonu taip kaip yra, po to su kempu sumazinom atstumus iki 6 mm., - iskart kitas reikalas- grudus neskaldo, su zole nesikamse, :eusa-dance:

O pries tai ir buvo kaip pas tave- po kiekvieno bunkerio valyt :icon-evil: , dabar atidarinejau karta per savaite, o ten svaru, blizga sietas ;)

Pastebejau kad tuos mentes per 50ha nudyla 3-4 mm. taigi reikia palaikyt pastovu tarpeli kad sietas butu svarus.

Dabar pas D7000 paziurejau kad mentes nudilusios apie 2-3cm. (prie sraiges daugiau) tai kur cia bus svarus grudai :eusa-doh:

galvojau ir as apie tas menteles :) n reikes kazka ziuret tada ir man jauciu. nu grudai skaldyti dar neina, bet sietas kisasi kaip reikalas nafik. reikes kitam sezonui abiem kombainam davirint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau kad tuos mentes per 50ha nudyla 3-4 mm. taigi reikia palaikyt pastovu tarpeli kad sietas butu svarus.

Dabar pas D7000 paziurejau kad mentes nudilusios apie 2-3cm. (prie sraiges daugiau) tai kur cia bus svarus grudai :eusa-doh:

Na nezinau kiek danas vare ar lietuvis.... bet pas mane jau 7 sezonus atvare ir kolkas nieko nedarem tom mentelem o ir valymo kokybe patenkinti kolkas bedu nekelia.... naudojam TIK mieziam.... Net nezinojau kad jas reikia davirint.... viena kart esame uzkise ta sieta kai buvo durpej stipriai zoleti.... O kitur kur naudojat ta valomaja ar tik mieziam?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau kad tuos mentes per 50ha nudyla 3-4 mm. taigi reikia palaikyt pastovu tarpeli kad sietas butu svarus.

Dabar pas D7000 paziurejau kad mentes nudilusios apie 2-3cm. (prie sraiges daugiau) tai kur cia bus svarus grudai :eusa-doh:

Na nezinau kiek danas vare ar lietuvis.... bet pas mane jau 7 sezonus atvare ir kolkas nieko nedarem tom mentelem o ir valymo kokybe patenkinti kolkas bedu nekelia.... naudojam TIK mieziam.... Net nezinojau kad jas reikia davirint.... viena kart esame uzkise ta sieta kai buvo durpej stipriai zoleti.... O kitur kur naudojat ta valomaja ar tik mieziam?

na davirint tai cia lengviausias budas, nes matai , nauja daryt reikia preso nes jie apguldo vola ir tada susukami :)

Pries 2 sezonus skambinau i Konekesko tai kaina buvo 300lt :eusa-doh: taigi nebuvo daugiau ka ir galvot :eusa-shifty:

Nauduoju pirmini valyma visur, si sezona kai ivaziuoji su D1200 i zoleta lauka, ziuri atgal, o ten po pirminio valymo zoles seklos ir visokiausias brudas kaip lietus krenta :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...