Jump to content

technikos patobulinimai pasidalinkime patirtimi


Guest varstelis

Recommended Posts

Siaip padares patobulinimu nemazai, padariau t-15 hidraulini vaira, perdejes hidroskirstytuva i kita vieta, dabar valdymo rankeneles salia sodynes velkei slaunis sudejes nuo mtz nes orginalios silpnos mtz 82 padares velke tipo kaip monoblokas, dabar vartoma kvernelanda lingini kelia be jokiu problemu, man isrove varstus kur po kabina cilindras tvirtinasi, tai va sudejau du cilindrus t-40 na dar i belorusa idejes turbina. jei kas susidomes papasakosiu placiau. na efrendas dabar tavo eile pasipasakoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mtz 82 padares velke tipo kaip monoblokas, dabar vartoma kvernelanda lingini kelia be jokiu problemu, man isrove varstus kur po kabina cilindras tvirtinasi, tai va sudejau du cilindrus t-40 na dar i belorusa idejes turbina. jei kas susidomes papasakosiu placiau.

Vat čia jau sudominai, jei gali nušviesk smulkiau apie tuos cilindrus, nes vienam iš mano MTZ 82 ta pati problema yra nutikus.

Asmeniškai savo technikos baisiai tobulines nesu, na nebent priekabų rėmų sustiprinimas, T 150 K variklio pakeitimas į MAZ ir dar kelios smulkmenos :) Šeip labiau linkes tobulinti sandėlius ir grūdų sandėliavimo, valymo bei džiovinimo įrangą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu MTZ 82 UK parveztinis is D

galvoju apie turbinos idejima nes vos veza 3 korpusu kvernelanda :) ( ariu 3-4 pavara )pas mane matai daug raudono molio, bet prisiklausiau jog nelaiko velenas ( luzta )

Kiek laiko esi jau idejes ta turbina ir kiek kainuotu ir kokia pirkti ir kur ?

Kiek butu i + jei ideciau, o gal geriau neinvestuot, o nusipirkt vakarietiska

traktorieca :) koki

Gal ka zinot apie toki modeli kaip MTZ 1025 kokiu 95m. maciau pirkt pernai tai buvo 25 000 lt. buvo ir is D parveztas

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va mtz tai mano sritis, apie 1025 galiu pasakyti tiek tai bevei tas pats mtz 82 tik dvidiske sankaba, sinchronizuota pavaru deze, kai kada buna deze hidro sankabomis perjungiama po apkrova, tipo kaip t-150k. na apie varikli d-245 beveik tas pats kas mtz 80/82(d240) skiriasi tik kad dvidiske sankaba, ir imontuota turbina tkr-6 anksciau montuodavo tkr-7 jos rotoriu skersmuo didesnis. siaip kas reikejo pakeisti, tai kolektorius ismetimo, stuceris kur is tepalo centrafugos eina tepalas i radiatoriu(man ji istekino) kaminas keiciasi, nes turbininio didesnis skersmuo, va del turbinos, eriausia yra cekiska k-27(orcs-6 kombaino cekisko lapinio 6 vagu) as asmeniskai dejes tkr-6, pirkau nauja. pas mus anksciau baltarusiai i turgu privezdavo daliu, tai is ju pirkau. dar reikejo pirkti tepalo vamzdeliai i turbina, padavimo ir grystamas, siaip tai kai susipirkau dalis tai suzinojau kad buna visas komplektas daliu kokiu reikia ir kainavo pavasari apie 300lt. as metai kaip ja idejes pavasari vertikaliu rotoriu kultivatoriu sukau trauke septinta paletyta pavara. ariu su linginiu vartomu kvernelandu 3 korpusu penkta suletyta arba ketvirta pagreityta pavara. Napas mus suvalkijoje zemes labai ivairios kalnelai dauguma molis. is tikro tai jegos dasidejo, o dar pataria perreguliuoti siurbli kuro padidinti iki 10% apie luzusius velenus teke girdeti, bet cia priklauso daug nuo vairuotojo, jei tu pradedi vaziuoti o traktorius ant dvieju ratu stojasi tai aisku kad velena ir ne tik gali nusukti, bet jei dirbi su protu, tai laiko, ir velenai ir visa kita. Jei dar kas sudomins parasyk pasistengsiu atsakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tai kai susipirkau dalis tai suzinojau kad buna visas komplektas daliu kokiu reikia ir kainavo pavasari apie 300lt.

Sveikas,

girdejau jei palieki ant mazu apsuku ir del to luzta ?

galvoju apie tai jog noredamas pasidaryti geriau, gali pasidaryti blogiau :)

o tai kas i ta komplekta ieina?

kiek supratau viskas ko reikia tik ne turbina ?

o kur galima rasti turbina ta kur minejai ?

ir kas sureguliavo siurbli? padidino 10 % kuro padavima ( gana rimtas darbas !) nes pats tai kaip sureguliuosi tai nei su turbina ne be jos neis :)

Dar noriu paklausti is kur busi nes ir as is Suvalkijos molynu :)

ir kiek viskas kainavo?

Gal zinot kur gauti vola toks kur buna ant frezos

dantytas! reiketu 4 m. kad butu gali 2 po 2m. buti

Ar MTZ 82UK gali temti freza 3m. kokiu 10 - 12cm gyliu

ir kokia pavara ar verta pirkti ?

ir kaip nasumas ?

nes rudeni tai neigrauziu molelio

Aciu Gintokas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as prie marijampoles gyvenu. Apie turbinos komplekta tai ji buvau aptikes bucinsko firmos parduotuvej gelezinkelio gatvej. Del veleno- dirbant ant laisvu apsuku ne luzta velenas, o pridegti gali ziedai Turiu as lely firmos 3 metru rotorini kultivatoriu tik volas ne dantinis o paprastas lystelinis. Kai dregna uztenka dirbti viena eile o dirbant apie 5-7 cm gyliu tai mano turbininis rusas traukia septinta paletyta pavara. Dirbant visu gyliu tai pirma pavara judi, bet isdirba uztikrytai, sodinant bulves t-25 vos traukia lenkiska bulviasode, nes ji tiesiog skesta. Na siemet kai buvo sausa zieminiams kur ant kalniuku molis teko dirbti 2 eilemis

Gintokas, tiesa dar prisiminiau, jei taip sunkiai tempia tas tavo mtz tai gal grupe isdilusi? Arba dar vienas dalykas gal jis ne mtz 82, o mtz 552?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Varztelis ir Gintokas turiu tokia pastaba abiems, nerašykite dviejų postų iš eilės, tam yra mygtukas ,,Keisti'' pasinaudoje juo galite visada redaguoti savo pranešimus, laikykitės tvarkos :)

Sutvarkiau :)

Ps. Varztelis, kiek supratau tai pas jus labai frezos populiarios, o mūsų kraštuose jų nesimato, nebent koks dražininkas naudoja :) Ar tai ekonomiška, palyginus su paprastu žemės ruošimu sėjai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasakyciau kad labai populiarios, na bet pamazu vis daugiau ju pamatai. matai efrendas, toks dalykas, pavasari su freza pakanka idirbti 1 eile, germinatoriumi dirbi dazniau 2 eiles apie kultivatorius(retadancius) net nekalbu, mtz traukia 3 metru freza ir germinatoriu 3m, greitis panasus be to prie frezos prikabini sejama ir stai kompaktiskas sejos agregatas, o prie germinatoriaus prikabini, tai gremezdas didziulis, hektaro reikia tik apsisukimui geras germinatorius (pakankamo svorio) yra sunkus, todel prikabinamas, nuo to nukencia agregato manevringumas. Palyginimui, as uz kapitaliai suremontuota freza mokejau 4400lt uz tokia kaina germinatoriu neiperki, vienas frezos peilis 25lt, germinatoriaus panasiai, tik skirtumas, kad frezos nagai neluzta(man bent nepasitaike, o germinatoriaus? Zieminiams dirvos pastoviai perdziusta, germinatoriu ne nejudyk is kiemo, nes grysi be nagu, o freza jei ne viena, tai dviem eilem grumstus iveiki, pas mus zemes sunkokos. Supranti cia mano asmenine nuomone gal kiti masto kitaip bet pavasari teko zmonems dirbti darzus, tai ne vieno nebuvo nepatenkyto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki oj kaip senai cia buvau as turiu mtz 82 esu is joniskio cia minkstos zemes :D ir laisvai traukia 3 korpusu rusiska pluga pusiau sraigtini bet as noreciau isideti turbina . skelbiausi nternete kad ieskau bet neatsirado kas parduoda :icon-confused:

ar patariate deti turbo jei tas belarusas geriaj eijna . Na as daugiausia priekabas tampau su juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasakyciau kad labai populiarios, na bet pamazu vis daugiau ju pamatai. matai efrendas, toks dalykas, pavasari su freza pakanka idirbti 1 eile, germinatoriumi dirbi dazniau 2 eiles apie kultivatorius(retadancius) net nekalbu, mtz traukia 3 metru freza ir germinatoriu 3m, greitis panasus be to prie frezos prikabini sejama ir stai kompaktiskas sejos agregatas, o prie germinatoriaus prikabini, tai gremezdas didziulis, hektaro reikia tik apsisukimui geras germinatorius (pakankamo svorio) yra sunkus, todel prikabinamas, nuo to nukencia agregato manevringumas. Palyginimui, as uz kapitaliai suremontuota freza mokejau 4400lt uz tokia kaina germinatoriu neiperki, vienas frezos peilis 25lt, germinatoriaus panasiai, tik skirtumas, kad frezos nagai neluzta(man bent nepasitaike, o germinatoriaus? Zieminiams dirvos pastoviai perdziusta, germinatoriu ne nejudyk is kiemo, nes grysi be nagu, o freza jei ne viena, tai dviem eilem grumstus iveiki, pas mus zemes sunkokos. Supranti cia mano asmenine nuomone gal kiti masto kitaip bet pavasari teko zmonems dirbti darzus, tai ne vieno nebuvo nepatenkyto.

Na jei su belarusu dirbant ir dar sunkias žemes tai tada gal ir pasiteisina tokia technologija. O kaip laiko MTZ darbinis velenas, ar daznai reikia tvarkyti, nes sukti freza nejuokas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Eferendai

cia pataisymus reikia atlikti per "CITUOTI" ???

Viskas yra labai aiškiai paaiškinta DUK-dažnausiai užduodami klausimai :icon-wink: Reikia netingėti ir kartais pasiskaitinėti jei kas neaišku.

O jei konkrečiai, tai reikia pirma užsiregistruoti, tada turėsi žymiai daugiau galimybių šitame forume.

Keletas DUK :)

Kodėl aš iš viso turiu užsiregistruoti?

Tai priklauso nuo administratoriaus. Jeigu taip nustatyta, vadinasi taip turi būti. Tuo labiau, kad tik užsiregistravus tampa prieinami papildomi dalykai, kuriais negali naudotis anoniminis dalyvis, tokie kaip avatarai, privačios žinutės, elektroninio pašto siuntimas draugam, prisijungimas į dalyvių grupes ir panašiai. Pati registracija užtrunka tik keletą minučių, todėl patartina tai padaryti (netgi būtina).

Atgal į viršų

Kaip redaguoti arba ištrinti žinutes?

Jūs galite redaguoti ir ištrinti tik savo žinutes, nebent esate diskusijų forumo administratorius arba moderatorius. Norėdami redaguoti žinutę paspauskite mygtuką Keisti virš žinutės (kartais tai leidžiama tik iki tam tikro laiko po žinutės parašymo). Ten pat rasite X mygtuką. Juo galite ištrinti norimą žinutę. Taip pat reikėtų žinoti, kad paprasti vartotojai negali keisti ir trinti savo žinučių, jeigu į jas kasnors jau atsakė.

Sėkmės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas VARZTELI

( Arba dar vienas dalykas gal jis ne mtz 82, o mtz 552? )

KAS TAI PER ZVERIS TAS mtz 552

PAAISKINK, NESUPRANTU JAU DABAR NIEKO :)

Baltarusiaigamina ne tik mtz 80/82, bet ir daug kitu modifikaciju mtz 80 pagrindu, is danijos daznai parvezama mtz 550 vientiltis ir mtz 552 dvitiltis, ten tas pats mtz 80/82, tik deforsuotas variklis jis turi tik 50 arkliu, ten variklis panasus kaip mtz 50 dar buvo mtz570/572 tai ju varikliai kaip 80 tik sumazintos apsukos iki 1800 aps ir galingumas 70 arkliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaicius ka parasei tai mano MTZ 82UK.

Kiek mazdaug kainuotu pilnai ideti turbina? gal koki 2500 lt ?

Noriu paklausti kur pirkai freza ? gal zinai rimta prekiautoja

ir kiek laiko reikia isdirbti 1 ha molio :) jei be turbinos dar !

reiketu iki rudens ir man pasieskoti !

o jei paciam visa freza kapitaliai susiremontuot ( jei prireiktu kiek gali tai kainuoti ! )

Gal reiketu pakeisti pati aparata is MTZ i koki J.D. pavyzdziui

autopliuse yra toks bet kaina 28000 visai nieko arba jam kazkas yra !?

http://www.autoplius.lt/pirkejams/rezultatai/?psl=2

jei tvarkingas tai visai gal ir nieko ( senokas )

Kas yra Hidrostatine vaziuokle ?

O gal geriau kos MF ar Ford modelis ?

ka Jus manot?

Kazin kaip su dalim tokiem?

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaicius ka parasei tai mano MTZ 82UK.

Kiek mazdaug kainuotu pilnai ideti turbina? gal koki 2500 lt ?

Noriu paklausti kur pirkai freza ? gal zinai rimta prekiautoja

ir kiek laiko reikia isdirbti 1 ha molio :) jei be turbinos dar !

reiketu iki rudens ir man pasieskoti !

o jei paciam visa freza kapitaliai susiremontuot ( jei prireiktu kiek gali tai kainuoti ! )

Gal reiketu pakeisti pati aparata is MTZ i koki J.D. pavyzdziui

autopliuse yra toks bet kaina 28000 visai nieko arba jam kazkas yra !?

http://www.autoplius.lt/pirkejams/rezultatai/?psl=2

jei tvarkingas tai visai gal ir nieko ( senokas )

Kas yra Hidrostatine vaziuokle ?

O gal geriau kos MF ar Ford modelis ?

ka Jus manot?

Kazin kaip su dalim tokiem?

Aciu

Ideti turbina kainuoja iki 100lt, jei dedi rusiska, o jei detai cekiska nauja, tai meteka ideda uz 2000, ten su tepalu keitimu tokia kaina buvo pavasari.

As freza pirkau taurages agrotechnikoj, www.tagro.lt Ten jie turejo daug paardytu lely firmos frezu, maniske beje padare is 4 metru susiaurino, ji buvo paimta is patvorio, bet nupjauta kai buvo, dantracius maciau, tai kaip nauji, reduktoriuje 2 pavaros(susikeicia dantraciai vietomis) taip pat nuliovi dantratukai. sudejo naujus salnykus, pakeite klibancius guolius, sudejo naujus pirstus. ir kainavo tik apie 4,5 tukst.

Hidrostatine vaziuokle, tai kai vietoj perdavimo dantraciaus statomi hidro siurbliai, o prie rato hidrovarikliai specialus su reduktoriumi. Toia sistems naudojo john deere senesniuose modeliuose priekiniam tiltui. Gero nieko negirdejes apie sita gamini. Kur as dirbu, yra sakinis krautuvas italiskas, tai jame stovi hidro vaziuokle, tai reduktoriai ilgiau du metus neatlaiko, o vienas kainuoja apie 12000lt, visai nedaug :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...