Jump to content

Ar Lietuvos juodmargių ir žalųjų veislės TIKRAI LIETUVOS ?


GOTAS

Recommended Posts

Jei tamstai labai svarbu kraujo grynumas gali su sėklintoju ar spermos tiekėju susitarti dėl sėklinimo lietuviškais buliais.Spermos tikrai yra.Tik tokio produktyvumo aišku tikėtis neverta.Bet už lietuvos juodmarges(26)mokamos išmokos.Aš bandžiau paklausti,kodėl negalima gauti lietuvos baltujų kaiulių spermos,tai atsakė, o kodėl nevažiuoju su MOSKVIČ markės automobiliu.Senosios veislės neatitinka dabartinių reikalavimų keliamų melžiamoms karvėms.Bet jei rūpi patriotizmas tai tiek lietuvos juodmargių(26),tiek vietinių šėmujų(92) tiek vietinių baltnugarių(91).spermos yra.Tik reikia iniciatyvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pons Gekonas yra labai silpnai informuotas, išmokas duoda tik už vietines baltnugares (91) ir vietines šėmasias (92) (matyt todėl, kad vietinės). Joms (kaip minėjai) ir lietuviškių bulių spermos yra, tik kad kaimui sunkiai daeina. O už liet. juodmarges niekas išmokų nedavė ir neduos. Vieną karvę sėklinau tipo lietuvišku bulium (26), kaip sakei tariausi su sėklintoju, tačiau sėklintojas paaiškino, kad veislynas liet. bulium pavertė vokiečių juodmargį (25). Taigi... Išvada - tikros Lietuvos juodmargės ir žalosios (gaila liet. žalmargių veislės nėra) JAU IŠNYKUSIOS (o gaila).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
  • po 2 savaičių...
as turiu Lietuvos žalaja karvute toks veisles pavadinimas ir pase parasytas ar už jas galima gauti išmokas

Jei nori tiksliai žinoti ar ji veislinė turi išrauti iš karvės kuokštą plaukų ir vežti Dotnuvon, ten ištirs ir pasakys ar ji senovinė žalė, ar šiuolaikinė. Tas malonumas kainuos apie 100-150 lt. Keista, kad viso to nepaaiškino kontrolės tarnyba

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...