Jump to content

Kuris neasbestinis siferis geresnis


duokiskis

Recommended Posts

Mano pažaįstamas architektas sako, kad visos skardos, kad ir kiek jas begirtų, netrukus ims lupinėtis. Be to imitacija yra imitacija - "čeprės" ar dar kas nors - netikras daiktas. Jeigu norite čerpių, tai ir klokite čerpes, o jeigu skardą, tai klokite tokią skardą, kuri kaip skarda ir atrodo.

O mūsų meistras pasakojo, kaip kartą dengė žmonėms stogą tom naujom mandrom skardom, laikė iškėlęs lakštą ir kaipžkaip žvilgetėljo aukštyn - o ten per išgaubimus kiaurai skylučių pilna, matyt skarda per plona ir neužteko bangelei. Taip kad žiūrėkite. Mes skarda niekada nedengtumėm, jau vien dėl triukšmo per lietų. Koks rudas beasbestis daug normaliau atrodo (iš pigesnių dangų). Tik jau tikrai ne žalias ir, susimildami, ne mėlynas!!! (kalbant apie spalvas ir apie skardas) - pagailėkite mūsų Lietuvėlės kraštovaizdžio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir domiuosi kokiu siferiu dengti.pakolkas lenkiskam Izopol teikiu pirmenybe, nes jis kokybiskesnis. akmenes lb blunka spalvos kiek teko matyti, kaina didele ir dar gal sutapimas kad lb zaliuoja siaurine puse.

na ar kokybiskesnis tai galesi pasakyti tada kai po kokiu 20 metu paziuresi i du skirtingo dengimo stogus, na o jeigu rimtai tai as tikrai nerizikuociau deti lenkiska, nors kaip minejau keliais postais auksciau ir buvau nudeges su lietuvisku, mazieji lapai (akmenes) yra gan geros kokybes, yra gruntuoti ir du sykius dazyti, didieji lapai tik gruntuoti, tai as tokius ir dejau, bet kad jie tik gruntuoti issiaiskinau kai pradejo blukti, kaip sakoma skupas moka du kartus, nemanau kad lenkiski geresni, o del zaliavimo tai siaurines puses ir skarda zaliuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pažaįstamas architektas sako, kad visos skardos, kad ir kiek jas begirtų, netrukus ims lupinėtis. Be to imitacija yra imitacija - "čeprės" ar dar kas nors - netikras daiktas. Jeigu norite čerpių, tai ir klokite čerpes, o jeigu skardą, tai klokite tokią skardą, kuri kaip skarda ir atrodo.

O mūsų meistras pasakojo, kaip kartą dengė žmonėms stogą tom naujom mandrom skardom, laikė iškėlęs lakštą ir kaipžkaip žvilgetėljo aukštyn - o ten per išgaubimus kiaurai skylučių pilna, matyt skarda per plona ir neužteko bangelei. Taip kad žiūrėkite. Mes skarda niekada nedengtumėm, jau vien dėl triukšmo per lietų. Koks rudas beasbestis daug normaliau atrodo (iš pigesnių dangų). Tik jau tikrai ne žalias ir, susimildami, ne mėlynas!!! (kalbant apie spalvas ir apie skardas) - pagailėkite mūsų Lietuvėlės kraštovaizdžio.

apie skarda dalis tiesos yra, teko man taip pat viena stoga deti apie 700kv/m tai kol uzdejom ir pradejom deti lietvamzdzius tai pirmieji lapai buvo vos nesurudije, tokiais rudziu taskiukais visas kaip nusetas, nezinau del ko bet parodem seimininkui tai sake kviesis pardavejus ir aiskinsis, kuom baiges nezinau, dengem naujo sandelio stoga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pažaįstamas architektas sako, kad visos skardos, kad ir kiek jas begirtų, netrukus ims lupinėtis. Be to imitacija yra imitacija - "čeprės" ar dar kas nors - netikras daiktas. Jeigu norite čerpių, tai ir klokite čerpes, o jeigu skardą, tai klokite tokią skardą, kuri kaip skarda ir atrodo.

O mūsų meistras pasakojo, kaip kartą dengė žmonėms stogą tom naujom mandrom skardom, laikė iškėlęs lakštą ir kaipžkaip žvilgetėljo aukštyn - o ten per išgaubimus kiaurai skylučių pilna, matyt skarda per plona ir neužteko bangelei. Taip kad žiūrėkite. Mes skarda niekada nedengtumėm, jau vien dėl triukšmo per lietų. Koks rudas beasbestis daug normaliau atrodo (iš pigesnių dangų). Tik jau tikrai ne žalias ir, susimildami, ne mėlynas!!! (kalbant apie spalvas ir apie skardas) - pagailėkite mūsų Lietuvėlės kraštovaizdžio.

Bet tai siferis sienoms.... kaip del skyliu ispjovimo ir saugumo, tvirtumo? Nzn man primena tas sovietines darzines...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...