Jump to content

t25 dezes gedimas


Recommended Posts

  • Atsakymai 59
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Žiūrint į traktorių iš galo, dešinėje dėžės pusėje, ties viršum yra traukutė su sriegiu kokių 5-10cm. Kartais užtenka ir ją sureguliuoti. Su nauju taip buvo, kad pavaras metė. Bet su reversu tai nesurišta. Ten jau kita problema tikriausiai. Gal išsibliovę įjungimo rankena ant ašelės ir tada nedajungia iki galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

matau pusiau nutarkuota krumpliarati.joki pavaru fiksatoriai nepades kad nemestu tu begiu pasizek kad guoliai neklibetu, ta krumpliarati pakeisk ir turetu but gerai. mano nuomone ne naujas daiktas ir laisvumo visur yra sakutese krumpliaraciai nutarkuoti gal guoliai biski kliba, viskas susideda i kruva ir tokios problemos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo 1992 m. jau du kartus šią bėdą išsprendžiau.

Meta priekines pavaras (važiuojant į priekį), kai nudilę krumpliaračiai, guoliuose atsiradęs laisvumas.

Retais atvejais galima pailginti (kaip vienas sakė dešin. tr. pusėje) traukutę. Šis atvejis tinka kuomet traktorius naujas. Kitais atvejais nepasiteisino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyti - po krumpliaračiais esantys šratai proto negali knisti. Šratai fiksuoja krumpliaračius ant veleno. Jei jie iššoks, išvis neįjungsi pavaros, arba neišjungsi. Šakutė vaikščioja. Tarp kitko, šratus išimti taip pat reikia sugebėti.

O po krumpliaraciais yra saratu pas jus? :) Pas mane tai sratai fiksuoja sakutes asele, o ne krumpliaracius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyti - po krumpliaračiais esantys šratai proto negali knisti. Šratai fiksuoja krumpliaračius ant veleno. Jei jie iššoks, išvis neįjungsi pavaros, arba neišjungsi. Šakutė vaikščioja. Tarp kitko, šratus išimti taip pat reikia sugebėti.

O po krumpliaraciais yra saratu pas jus? :) Pas mane tai sratai fiksuoja sakutes asele, o ne krumpliaracius.

o kas pagal tave laiko dantracius, kad jie isilgai veleno neslankiotu?

sneku apie dantracius, o ne apie vezimelius kuriuos sakutes stumdo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu pasakyti - po krumpliaračiais esantys šratai proto negali knisti. Šratai fiksuoja krumpliaračius ant veleno. Jei jie iššoks, išvis neįjungsi pavaros, arba neišjungsi. Šakutė vaikščioja. Tarp kitko, šratus išimti taip pat reikia sugebėti.

O po krumpliaraciais yra saratu pas jus? :) Pas mane tai sratai fiksuoja sakutes asele, o ne krumpliaracius.

o kas pagal tave laiko dantracius, kad jie isilgai veleno neslankiotu?

sneku apie dantracius, o ne apie vezimelius kuriuos sakutes stumdo.

Ant pirminio velenelio krumpiaraciai stovi ant slicu - isilgai ju niekas nelaiko, sakute juos laisvai stumdo isilgai veleno. Ant antrinio velenelio krumpliaraciai laisvai susimauna, o tarp ju maunasi spizines ivores. Ju padetis reguliuojasi reguliavimo ziedais, taip pat guoliu padetimi siek tiek. Bent jau pas mano senuka taip, o kad krumpliarati ant veleno saratas laikytu, tai dar negirdejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ir atsilus oruo reiks griaut bet pas mane meto 2 pavara ir pagreitytoja.

su specu kalbejau tai sake ziuret kur dantraciai fiksuojasi sratais tai tie sratai knisa prota ir gerai nesusikabina.

pas manes ir ta pati beda kai ijungi pagreitintoja meta pavaras, trumpinau ten ta traukute nieks nepadejo reiks matyt ir ardyt deze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra bent trys modeliai kiek zinau vienas is senesniu tai reversas ir pagreitintojas-paletintojas ant vieno raciago paskui kitas variantas reversas ir visi begiai su pagreitintoju-paletintoju ant vieno raciago ir jau naujas tai reversas atskirai vienas yra ir kitas raciagas begiai su pagreitintoju-paletintoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...