Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Mes paskutinę salietra po 200 planuojam atiduot kai rapsas bus pakilęs tiek, kad dar pravažiavus su traktorium nesieks apačios.. Bet tai gan greitai bus kai taip šilta :) 

Ramai, o jeigu vietoj salietros 200kg paskutinės atiduotum 300 sulfato? Tada sieros jau tikrai būtų per akis, gal net ir per daug, o azoto veikliąja būtų panašiai. 

Pasirinkus tą pigesnį sulfatą, išskaičiavus veiklias gal net gautūsi panašiai kaip salietra 200kg nubėrus, tik šiuo atveju dar ir S atiduotum.

Pas mane irgi toks pat trešimas, tik pavasarį dar papildomai 200kg 15,15,15,10s gavo, tai manau sieros turėtų pakakti.. 

Ramai kas čia per traša 5-2-3? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Amber pranešimas:

Juventus praktiskai ta paty padarys ka ir caryx

Taip, veikliosios medžiagos vienodos (metkanozolas), tik caryx turi dar vieną papildomą Mepikvatchloridas 210g/l, kuri eina ir į tą patį Terpal .. :)  Bandysim vieną lauką purkšti Juve, kitą Caryx(šalia vienas kito esančius vienos veislės laukus) ir bandysim įžiūrėti skirtumą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , jaunasis21 pranešimas:

Taip, veikliosios medžiagos vienodos (metkanozolas), tik caryx turi dar vieną papildomą Mepikvatchloridas 210g/l, kuri eina ir į tą patį Terpal .. :)  Bandysim vieną lauką purkšti Juve, kitą Caryx(šalia vienas kito esančius vienos veislės laukus) ir bandysim įžiūrėti skirtumą. 

Pagal mano isprusima, jau sitas purskimas turi but padarytas. 

Nesuvelinsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , Witalikas pranešimas:

Pagal mano isprusima, jau sitas purskimas turi but padarytas. 

Nesuvelinsi

Pagal mano žinias tai caryx naudojamas nuo pirmūjų šoninių ūgliu formavimosi ir praktiškai iki prieš išsiskleidžiant pirmiems žiedams. O veiksmingiausia tystant stiebui, pataisyk jeigu klystu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jaunasis21 pranešimas:

Taip, veikliosios medžiagos vienodos (metkanozolas), tik caryx turi dar vieną papildomą Mepikvatchloridas 210g/l, kuri eina ir į tą patį Terpal .. :)  Bandysim vieną lauką purkšti Juve, kitą Caryx(šalia vienas kito esančius vienos veislės laukus) ir bandysim įžiūrėti skirtumą. 

Skirtumas ugio prasme bus tikrai nezymus, daugiau viskas tas pats. Pernai taip dariau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, jaunasis21 pranešimas:

Pagal mano žinias tai caryx naudojamas nuo pirmūjų šoninių ūgliu formavimosi ir praktiškai iki prieš išsiskleidžiant pirmiems žiedams. O veiksmingiausia tystant stiebui, pataisyk jeigu klystu :) 

Taip, bet geriausi rezultatai. Kai pradeda tysti jau. Tada pagrindini stieba prilaiko. Pvz pas mane jau tysta dienom. Tai as jau vaziuociau. Bet retas si sezona, tai nemetysiu euru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-04-21 at 08:43, rapsas pranešimas:

O ka su tokiu nabageliu daryt? rudeni su zolem sukovot nebeisejo ivaziuot. Ar dar galvot apie herbicida ar palikt ramybej?

B30D458C-C9B6-427E-83E8-E21B894D12C5.jpeg

637E2B2F-6D0D-4D0C-BB71-E1096211399D.jpeg

50727ECC-9ADB-40BF-B0E7-132ECE53094F.jpeg

8F21CED8-B310-4D97-A8AD-36F902FC1117.jpeg

Am.sulfato,patirbdyti,boro ir atsigaus,galera kerta per derliu,sako600kg sumazina.Gal ko naujo yra nuo zoliu tokiam tarpsniui.Reikia vadybos pasiklausti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Išradėjas pranešimas:

Am.sulfato,patirbdyti,boro ir atsigaus,galera kerta per derliu,sako600kg sumazina.Gal ko naujo yra nuo zoliu tokiam tarpsniui.Reikia vadybos pasiklausti.

Koki kiekį 1ha tirpdyt Am. sulfato? O jeigu nepurskt  nuo zoliu? Gal nustelbs jas rapsas ir didelės žalos nepadarys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, zygimanas pranešimas:

DK SENSEI, ką nors duodat krumyjimuisi, Juventus per stipriai, nes zemauge veisle, o nors tebukonazolo ? Ar isvis nieko nereikia ? 

O kur parasyta kad juventus per stiprus zemaugei veislei? Juve pili kad siek tiek sustabdytu pagrindinio stiebo augima ir paskatintu soninius uglius augti. Tai manau nuo veisles cia nepriklauso :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...