Jump to content

apie zoliu seklas??


picuolis

Recommended Posts

Gyvenu kaime, turiu 24 ha ariamos. Turiu darba. Gyvuliams auginti neuztenka nei laiko nei noro. Bandau verstis is zoliu seklu, kol kas tik is 2 ha ir turgaus bei kaimynu lygyje. Gal kas uzsiima tokia veikla, arba ka nors yra mates, girdejes apie tai. Kokias veisles kokias rusis auginti, ir isvis ar tai perspektyvu?

Is anksto dekoju uz bet kokia informacija bei pasisakymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...
  • po 5 mėnesių...

matote nebūkite apsigave,aš auginau aliejinius ridikus sėklai ,jo sėkla pribresta ankštyse mažose,laukiu brandos ir kuliu ir po to nuėmus javus sėju žaliai trašai,bet pernai mane norėjo valdžios klerkai apgauti,bet nepavyko,jie šiemet ministri įpiršo,kad aliejinis ridikas pai žolė,susirašinėjau su profesoriais ir jie nesupranta kaip aliejinis ridikasžolė,o paprastu keliu nuėjo ,kad jei neturi saliginio gyvulio tai išmoku ir negausi o kad gerini dirvos struktūra jiems nusišvilp,net įsakymą parašė ministrė atskyra,tik aš niekaip negaliu suprasti kuli aliejinį ridiką ,žolė,o kuli garstyčias ,grudinės,tai ka tuoj ir javai bus žolė ,taigi neapsigaugit,žiūrint ką sėsi ,dirbsi ta pati o išmoku gali negauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...