Jump to content

MTZ 572


MTZZ

Recommended Posts

Taigi radau toki traktoriuka :D mtz 572 ir raso, kad jis turi 82AG, ir jis mazdaug toks pat kaip mtz 82, bet man kazkaip nesitiki :icon-rolleyes: ar cia nemeluoja pardavejas... Gal kas ka zinoti apie si modeli?

Na pats dirbu su tokiu traktoriu. Nors dabar jis jau taip patobulintas kad jau negalima vadinti MTZ572, bet atsakysiu i tavo klausima:

Belarus 572 gali buti truputi skirtingu modifikaciju.

Variklis D242, 1800 aps/min 65AG

Greitis 28km/h

Pavaru skaičius 18, jei neturi reduktoriu - 9

Darbinis 540, gali buti variantas ir su 1000

Kiti parametrai kaip ir pas MTZ82

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei atmintis nemeluoja, tai visas motoras kaip 80 tik siurblys skiriasi

dedi siurbli nuo d-243 (80 bielkio) ir gaunasi 80 bielkis

Del siurblio tu teisus, bet dar skirtumas d242 nuo d243, kad jo alkuninis kaip ir d243, bet tik neturi atsvaru, taigi reikes arba deti tikra d243 alkunini arba kaškur gauti atsvaru ir prisukti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei atmintis nemeluoja, tai visas motoras kaip 80 tik siurblys skiriasi

dedi siurbli nuo d-243 (80 bielkio) ir gaunasi 80 bielkis

Del siurblio tu teisus, bet dar skirtumas d242 nuo d243, kad jo alkuninis kaip ir d243, bet tik neturi atsvaru, taigi reikes arba deti tikra d243 alkunini arba kaškur gauti atsvaru ir prisukti.

Del veleno tai galimas daiktas kad jei is uzsienio tai bus su atsvarais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei atmintis nemeluoja, tai visas motoras kaip 80 tik siurblys skiriasi

dedi siurbli nuo d-243 (80 bielkio) ir gaunasi 80 bielkis

Del siurblio tu teisus, bet dar skirtumas d242 nuo d243, kad jo alkuninis kaip ir d243, bet tik neturi atsvaru, taigi reikes arba deti tikra d243 alkunini arba kaškur gauti atsvaru ir prisukti.

o tai d240 kuo skiras nuo d 243?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del veleno tai galimas daiktas kad jei is uzsienio tai bus su atsvarais

Nebus, nes D242 ir D244 ju neturi. Galima pažiureti www.atocat.ru. Mano traktorius iš Anglijos, irgi neturejo. Aš kai pastačiau d243 siurbli, puse metu pravažinejau, kol viena diena nepamačiau internete to variklio kataloga. Pasižiurejau i savaji, ir jis irgi neturejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei atmintis nemeluoja, tai visas motoras kaip 80 tik siurblys skiriasi

dedi siurbli nuo d-243 (80 bielkio) ir gaunasi 80 bielkis

Del siurblio tu teisus, bet dar skirtumas d242 nuo d243, kad jo alkuninis kaip ir d243, bet tik neturi atsvaru, taigi reikes arba deti tikra d243 alkunini arba kaškur gauti atsvaru ir prisukti.

o tai d240 kuo skiras nuo d 243?

Kai kuriais detaleis naujesnio tipo ir degalu ipurškimo laipsniu:

D240 - 26 laipsniai

D243 - 24 laipsniai

Nors dabartiniems d243 dar ankstesnis laipsnis ir spaudimas 210 vietoj 180. Aš nekalbu apie .S2 ar .S3 variklius o apie paprastus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 metų...

Turiu tokį ir tikrai silpnesnis už mtz 82 ,bet ir ekonomiškesnis, kai lengvus darbus dirbi( aš su juo tik grėbiu, purškiu ir pan.) Kūro siurblį galima sureguliuoti kaip ir 80 -uko (padidinti normą,degimą ir apsukas) bet vistiek neturės tos sveikato, nes kaip ir minėjo, nėra atsvarų ant alkūninio. O pačiam uždėjus ir nebalansuojant, tai kažin ar ilgai važiuosi :D Jei sugalvosi turbinti, sveikatos manau prisidės, bet mano nuomone tai reikia pakeisti alkūninį, norint sunkiau jį pakinkyti. Bet aš palikau kaip yra ir ariu su drūtesniais, o bielkis kaip arklys , ūkyje turi būti, bet sunkai dirbdamas dusulį greit pagauna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi radau toki traktoriuka :D mtz 572 ir raso, kad jis turi 82AG, ir jis mazdaug toks pat kaip mtz 82, bet man kazkaip nesitiki :icon-rolleyes: ar cia nemeluoja pardavejas... Gal kas ka zinoti apie si modeli?

Manau,kad meluoja ))))) Nebent tvarke varikli.

 

Na pats dirbu su tokiu traktoriu. Nors dabar jis jau taip patobulintas kad jau negalima vadinti MTZ572, bet atsakysiu i tavo klausima:

Belarus 572 gali buti truputi skirtingu modifikaciju.

Variklis D242, 1800 aps/min 65AG

Greitis 28km/h

Pavaru skaičius 18, jei neturi reduktoriu - 9

Darbinis 540, gali buti variantas ir su 1000

Kiti parametrai kaip ir pas MTZ82

Pakeisti alkunini ir sureguliuoti kuro siurbli ir bus D240. Pats toki D242 neseniai perdariau tik ant alkuninio veleno prisukau antsvorius nuo kito alkuninio,skyles varztams yra ,o ant D50 alkuninio skyliu nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...