Jump to content

Bm volvo Aktiv 1000 ar dar kas turite toki kombainiuka?


mantito

Recommended Posts

  • po 1 metų...
  • po 2 mėnesių...

turiu aš bm 800 volvo ,ir aš žinau ,arba nujaučiu kas yra,kad dūmo nerodo ,nepaduodamas kūras ,ten iš bako kur yra atstoinikas ,nuimk jį ir rasi smulku sietuką ,išplauk ir baką tuo pačiu ,o jei ne tai žiūrėk pompa prie variklio,diafragmos tinka gazelkos ar zilo,duok dieve kad padėtu ,sekmės . :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 metų...

mano S 800 bm ka ziureti i krato,aja lentakad issip;akus nebutu ir kai uzvesi ,ijunk lu;limo agregatus ir ant viso gazo ,nes taip kulti turesikitoj pusej sedines yra kombaino numeris ir man dave kombaino techninius popierius ir instrukcijos,tai pagal instrukcijos dokumentuslygtai2000metu ir parasytos technikines atliktos,pirkau agrotakoj ,kolkas viskas gerai pirkau 2004,tai kaip naujas,piemais metais kuliau zmonems ekologiskus tai kaip pieva ,bet grudai svarus tai atsikratyt nebegalejau ir kitais metais melavau kad buvo sugedes,jie isinorejo kad is lauko ir i namus i kleti supilt,bet atidaviau paskola ir tik sau,turiu beveik 9 ha,kai pirksi is kart matosi ir gali nujaust ,kulimo bugna paziurek ,man viska parode ir as su zmona nuvaziavom ir pirkom,nieko apie ji nezinojau,paaiskino labai geri ten vyrai dar atsargine dalgi dave tai nuo pirkimo datos tik jas ir naudojau,sekmes ir tau nusipirkti toki gera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...