Jump to content

VOLVO 830


valdas67

Recommended Posts

Sveiki, turiu toki kombainiuka ir mano reikmems jo pilnai uztenka. Tik kazkas jam pasidare. kai pradedi kulti ir paduodi pilna kederi javu, kombainas dusta. nezinau ka ir daryti. Gal kas nors patars.....

tai gal byra po 9t iš ha? :eusa-whistle: smarkiai nepaleksi... :eusa-think:

byra normaliai, bet taip nebuvo..

o ka reiškia dusta? rodo dūma ar ne?

:eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man yra itartinas pries pompike stovintis voztuvelis.. t.y. stuceriukas su voztuveliu. noriu ji pakeisti, o niekur negaunu. lyg saratas uzsikerta... kaip patikrinti, ar pompike normaliai dirba?

pabandyk atsukti slangute ar vamzdeli nuo pompikės ir užėmus su ranka papumpuoti vistik turi susidaryti spaudimas.. :eusa-think: ir jis neturi greit nusėsti.. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man yra itartinas pries pompike stovintis voztuvelis.. t.y. stuceriukas su voztuveliu. noriu ji pakeisti, o niekur negaunu. lyg saratas uzsikerta... kaip patikrinti, ar pompike normaliai dirba?

pabandyk atsukti slangute ar vamzdeli nuo pompikės ir užėmus su ranka papumpuoti vistik turi susidaryti spaudimas.. :eusa-think: ir jis neturi greit nusėsti.. :eusa-whistle:

atrodo viskas gerai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man yra itartinas pries pompike stovintis voztuvelis.. t.y. stuceriukas su voztuveliu. noriu ji pakeisti, o niekur negaunu. lyg saratas uzsikerta... kaip patikrinti, ar pompike normaliai dirba?

pabandyk atsukti slangute ar vamzdeli nuo pompikės ir užėmus su ranka papumpuoti vistik turi susidaryti spaudimas.. :eusa-think: ir jis neturi greit nusėsti.. :eusa-whistle:

atrodo viskas gerai...

blin..stebuklai.. :eusa-think::eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...