Jump to content

claas rollant


Buffalo

Recommended Posts

Suspaudus rulona tinklelis paduodamas be problemu, bet kai reikia atidaryti gala kad ismestu rulona to padaryti nepavyksta. Tenka perjunkti ant spagato ir tada gala atidaro. Jei spaudziant rulona nevirsijama 200 atmosferu tada gala atidaro ir ant tinklelio, cia gal koks gedimas, ar taip ir turetu but ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suspaudus rulona tinklelis paduodamas be problemu, bet kai reikia atidaryti gala kad ismestu rulona to padaryti nepavyksta. Tenka perjunkti ant spagato ir tada gala atidaro. Jei spaudziant rulona nevirsijama 200 atmosferu tada gala atidaro ir ant tinklelio, cia gal koks gedimas, ar taip ir turetu but ?

Deja nebegalesiu atsakyti i tavo klausima, nes pas mane riša tik špagatu. O spausti rulona daugiau už 200 nereiketu nes tada apsauginis voštuvas dali tepalo išleidžia ir po truputi prasidaro galas ir todel rulonas vistiek daugiau nesusispaudžia ir gali sustoti arba gautis kampuotas. Gala juk atidaro hidraulika, o tinkleli valdo irgi hidraulika ar elektra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na seip nevarom kad daugiau nei 200 tik kartais vos netycia gaunas ir nebeatidaro. Tinkleli paduoda hidraulika, paskui elektra skaiciiuoja kiek to tinklelio isvinioja. Kai paduodamas reikiamas kiekis tinklelio tinklelis nukertamas ir automatiskai presas atidaro gala(nespaudant jokiu svirciu). Na bet kaip manai taip gi neturetu but, kad nebeatidaro galo? Manau kad cia gedimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na seip nevarom kad daugiau nei 200 tik kartais vos netycia gaunas ir nebeatidaro. Tinkleli paduoda hidraulika, paskui elektra skaiciiuoja kiek to tinklelio isvinioja. Kai paduodamas reikiamas kiekis tinklelio tinklelis nukertamas ir automatiskai presas atidaro gala(nespaudant jokiu svirciu). Na bet kaip manai taip gi neturetu but, kad nebeatidaro galo? Manau kad cia gedimas...

Aš irgi manau kad cia bus gedimas. Pažiurejau claas 44 tinklelio mechanizmo schema. Ten yra gana daug visokios elektronikos ir elektriniu hidraulo spaudimo davikliu. Taigi gali buti kad kaltas kai kuris iš tu davikliu. Bet ten reikia žureti prie preso ir banditi suprasti kas vyksta. Mano presui tik špagatas, tai ten viskas labai paprasta ir sudetingiausia vieta tik varštu blokas. Aš ten truputi sukeliau apsaugini spaudima nes kitaip kaip tik truputi spaudimas netyčia šoktelejo virš 200 taip jis nuleido tepala ir rulonas jau ne be tas. O dabar kitas reikalas. Galiu normaliai daspausti iki 200. Gal tau irgi kaškas susije su tuo voštuvu, jis prie 200 nuleidžia tepala ir jau atidarimo mechanizmas nesuveikia kaip reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...