Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

as dejas cikocelio 1 l tai po cikocelio jo aina tik 0,5 man taip agronomas patare. va ka raso produkto rekomendacijose

1,0 -1,5 l/ha Cycocel® nuo krūmijimosi vidurio iki krūmijimosi pabaigos (BBCH 25-29). Toliau naudoti 0,5 – 0,75 l/ha MEDAX® TOP nuo antro bamblio tarpsnio iki paskutinio lapo tarpsnio (BBCH 32-39). MEDAX® TOP reikia purkšti žieminiuose kviečiuose ir tuo atveju, jei Cycocel® purškimo metu vyravo vėsūs orai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as dejas cikocelio 1 l tai po cikocelio jo aina tik 0,5 man taip agronomas patare. va ka raso produkto rekomendacijose

1,0 -1,5 l/ha Cycocel® nuo krūmijimosi vidurio iki krūmijimosi pabaigos (BBCH 25-29). Toliau naudoti 0,5 – 0,75 l/ha MEDAX® TOP nuo antro bamblio tarpsnio iki paskutinio lapo tarpsnio (BBCH 32-39). MEDAX® TOP reikia purkšti žieminiuose kviečiuose ir tuo atveju, jei Cycocel® purškimo metu vyravo vėsūs orai.

Aisku, as dejau ccc po 1.2l/ha bet man patare det dar 0.75/ha Medaxtop. Kekvienas agronomas skirtingai :)

Koki fungicida naudosi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cycocelio dėjau po 1l , vakar purškėm medax top 1l + allegro super 0,75 l. šiandien purškia lietus 10 mm/m2 :D

O profilaktiskai naudojot fungicida, ar jau matesi ligu? Nes pwz pas mane dar nematyt ju, bet jau antras bamblys yra, tai profilaktiskai sakiau reiks su reguliatorium prasukt :) O jusu pastebijimui, kad geriau trumpina,  Medax top ar Quadro ? Nes kainu skirtumas ju nemazas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O profilaktiskai naudojot fungicida, ar jau matesi ligu? Nes pwz pas mane dar nematyt ju, bet jau antras bamblys yra, tai profilaktiskai sakiau reiks su reguliatorium prasukt :) O jusu pastebijimui, kad geriau trumpina,  Medax top ar Quadro ? Nes kainu skirtumas ju nemazas :)

jau matėsi miltligės ir kai kur septoriozė..quadro nenaudojau, negaliu pasakyt..bet medax top liuks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kvietukai negave jokio reguliatoriaus ir labai jau nevienodai auga, vieni jau turi du bamblius kiti dar tik baiginėja krumytis. Ka patartumet naudot?

pas mane irgi yra keletas lauku tokiu tai ir trasu pripilta ir per lapus mikroelementinemis, bet vistiek  atrodo prastai margas visas,galvoju kad nieko nebedarysiu kaip bus taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi labai nevienodi jie. Laukugale kai vaziuoji tai net tokiais dryziais eina jauciu sulfato nesubere mano lenkas gerai persistaciau ant 20m ir ta diena dar vejuota tokia buvo. As tai dar ant zieminiu ccc po 400ml praeita sav uzmeciau sakau gal kiek pristabdys pagrindini stieba ir tie salutiniai pasivys kiek ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...