Jump to content

Preparatai skirti profesionaliam naudojimui


ukmerge

Recommended Posts

Pirkau Dalgį. Parsinešiau namo, žiūriu parašyta kad preparatas skirtas profesionaliam naudojimui. Tai kilo klausimas: kaip man galėjo parduoti. Juk reikia turėti agronomo diplomą ar kursų pažymėjimą. Na diplomą aš turiu. Bet jie manęs net neklausė apie jį. Tuo labiau kaip suprantu, jie turi užregistruoti savo žurnale kam pardavė ir pan. Paskui įstatymuose radau, kad profesionaliam naudojimui skirtų preparatų negalima naudoti sodų bendrijose. Na negyvenu sodų bendrijoje, turiu nuosavą namą, sodą, daržą.Bet manau ir mane galima prie jų priskirti. Tai kaip suprasti? Ar jie nusižengė taisyklėm ar ne? Gal nedideliais kiekiais galima prekiauti, nes pirkau tik 1 l.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kaip jie taip rizikuoja :) Ką jie žino kas aš esu. Gal inspektorė kokia ar šiaip? Parduos, taip ir įklius.

Kai mano tėvai seniau parduotuvę turėjo, tai inspektoriai taip ir tikrindavo. Liepia kokiam vaikui ar pan. nueiti ir ką nors nusipirkti. O paskui klausia to vaiko: na ar išmušė kvitą ar ne. Pabandyk neišmušti tokiu atveju, tuoj prisistatys ir bauda. Tad niekur negali būti garantuotas. Na ir kas kad tas žmogus nepanašus į inspektorių, bet jis gali būti jų siųstas.

Na bet ta rizika gal jų ne tokia jau didelė, kad rizikuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...