Jump to content

Kombainai


petras

Recommended Posts

Svarbiausia neskubėk ir nesiblaškyk. Pasirink kelis tau priimtiniausius kombainų variantus ir ieškok kol rasi geros būklės ir normalios kainos, o tada pirk nesvarbu vienokį ar kitokį. Čia juk nevisam gyvenimui perki :), nepatiks galėsi visada parduoti :D Jei tikrai kombainas reikalingas šiam sezonui, tai turi nupirkti likus kokiam mėnesiui iki javapjūtės pradžios, nes reiks dar viską peržūrėti ir perkratyti, kad eitų be problemų.

Sėkmės :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
nu mane jau paprotinot kad nepirkti forschritt claas dom 85 tai lieka dronningborg 8000 tai reiskias toki ir pirksiu

Aš matai anksčiau prekiavau kombainais tai galiu duot keletą patarimų apie droningborg, jei imsi tai imk tik su S raide pvz.: 7000S arba 8000S, reikalauk techninio paso, kad pats įsitikintum. Jie bus su hidrauline važiuokle ir dirbs gana neblogai, o be to nemažai tinka detalių ir nuo Nivos, taigi .... Sekmės! Aišku claas 85 tai tikras grabas, su juo daugiau bėdos turėsi jei nusipirksi prieš pat javapjūtę, nu kai jie "atsikala" tai dar nieko... Dar yra New holland 8080 arba 8070 mano įmonė turi tai kombaininkai džiaugiasi, nors jie pirko ne prie manęs...... bet į nieką kitą keisti nežadam. Na kaip seksis parašyk!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Dabar visokios mintys i galva eina nebesusigaudau is kur i koki kombaina pirkti vel pagalvoju apie forschritt e-517 vel apie dronningborg bet vel claas dom 85 ka zinau patartkit dar kiti sako uz tokia kaina don'a ledini nupirksi :icon-confused: padekit ?!

Petari jau javapjūtė vos neprasideda kokį kombainą nupirkai. kai pirkt ieškojai tai klausinėjai, o nupirkęs džiaugsmu pasidalint nenori?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu :D nupirkau dronningborg 8000 s orginaliu smulkintuvu variklis tiesiog blizga jokio tepaliuko jokio dumelio isvis labai mazai dirbes variklis su turbina 6 cil ir pats kombainas kederiukas apie 5 gal siek tiek daugiau, norijos visos naujos , tik viena beda kad mirgalkes ner nes vaziuojant gali sustabdyk , nes reiks nuo siauliu parsivaryt rytoj berods arba poryt :D ka manot ?, smulkintuvas org ir skleistuvas orginalus vienu zodziu esu patenkintas , viskas automatizuota elektronika :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...