Jump to content

Žemės kaina


pauliusradvila

Recommended Posts

Atsiprasau jei ne i ta skilti ikeliau, jei kas zinot kur ir galit, perkelkite :)

taigi idomu zemes pirkimo ir nuomos kaina, nes pvz kadastro duomenimis remiantis manau vaizdas gali buti kiek iskreiptas nes mano regione raso kad 2007 1 ha kainavo nuo 1500-3000lt man tik duokit tokia kaina tai viska supirkciau :D

Aisku suprantu kad ta kaina gauna pagal tai kokie sandoriai buvo sudaryti. tarkim per 2007 birštono sav. kazkas is kazkko nupirko 3 sklypus po 2000 ir viena uz 3000 suskaiciavo svertini vidurki ir gavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau jei ne i ta skilti ikeliau, jei kas zinot kur ir galit, perkelkite :)

taigi idomu zemes pirkimo ir nuomos kaina, nes pvz kadastro duomenimis remiantis manau vaizdas gali buti kiek iskreiptas nes mano regione raso kad 2007 1 ha kainavo nuo 1500-3000lt man tik duokit tokia kaina tai viska supirkciau :D

Aisku suprantu kad ta kaina gauna pagal tai kokie sandoriai buvo sudaryti. tarkim per 2007 birštono sav. kazkas is kazkko nupirko 3 sklypus po 2000 ir viena uz 3000 suskaiciavo svertini vidurki ir gavo...

Sveikas, Pauliau :)

zemes kaina priklauso nuo daug dalyku: vieta, bukle ir t.t. Va pvz klaipedos rajone zemes kaina sokineja nuo 2000 Lt/ha iki 8000 Lt/a, taip as gerai parasiau uz ara :) jei ieskai zemes, pakabinek skelbimus ant lentu kaimukuose, tai zmones patys tau paskambins, sudomins ir nusipirksi :) as bent taip darau, ir daug labiau pasiteisina nei deti skelbima i laikrasti... jei noresi daugiau info susisiek su manim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...