Jump to content

sejamoji kionkskilde/multised/ ar ji werta demesio?


Recommended Posts

  • Atsakymai 79
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

kaisidoryse.ten susitar galima jai i normatyvus nelenda.Rimanto Siderskio personaline imone.Stasiunu kaimas .kaisiadorys tel 869968583.ten man patiko sejamoji kopijuoja ir kiekviena diska slegia 80kg jega.siuo niuancu galesiu lakstyt 15km/h.priesingai ne wederstat

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man si sejamoji patinka kad yra pilnas kopijavimas zemes pawirsiaus,o ne sudas kaip weder stata na ji sudas tuo kad nekopijuoja.o taip tai geras ir agregatas.bet jos kaina 4m rapidas su skutiku 260t lt+pvm traktorius tiek kainuoja.o i normatyvus lenda tik 152t lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko pirkti is tos pacios firmos purkstuva hardi, kelis menesius kniso prota kad kompa tipo tvarko, kad y gamykla isveze tvarkyt.... vnz melagiai ir tiek stengias tik prastumt. ta kompa nuvezem pas vietini elektronika tai jis iskart sutvarke. daugiau reikalu su jais tureti nenoretume

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kombi set tai taspats kaip spu rusiska norageliai ant spiruokliu daugiau paleki ne 10km/h ir sekla visa lauki,ji net ne razienine o paparasta,nei idirba nei lygina normaliai,nekopijuoja normaliai?,galvojau kad kombi set razienine bet kai naturoj pamaciau vilkaviski,apiknist norejo vienas asilas,sake kad razienine kad kopijuoja o ten paprasta sejalka.o kur kaisaidoryse,tai sutarty sudariau kad aptarnavimas serwiza per 24h.matysiu kaip bus,jai ne paduosiu teisman,parasas yra parasas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kombi set tai taspats kaip spu rusiska norageliai ant spiruokliu daugiau paleki ne 10km/h ir sekla visa lauki,ji net ne razienine o paparasta,nei idirba nei lygina normaliai,nekopijuoja normaliai?,galvojau kad kombi set razienine bet kai naturoj pamaciau vilkaviski,apiknist norejo vienas asilas,sake kad razienine kad kopijuoja o ten paprasta sejalka.o kur kaisaidoryse,tai sutarty sudariau kad aptarnavimas serwiza per 24h.matysiu kaip bus,jai ne paduosiu teisman,parasas yra parasas

na su SZ as greiciau palekiu nei 10km/h ir labai liux sekla isiterpia . zinoma razienoje butu sitaucija liudna. man pakaktu ir kombi set nes seju po arimo bei germinavimo. tik va kainos taip man jie ir nepsakake. myke myke ir aplamai pasirode labai jau nesuinteresuoti parduot savo produkta, tei net nevaziavau apziuret.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaisidoryse.ten susitar galima jai i normatyvus nelenda.Rimanto Siderskio personaline imone.Stasiunu kaimas .kaisiadorys tel 869968583.ten man patiko sejamoji kopijuoja ir kiekviena diska slegia 80kg jega.siuo niuancu galesiu lakstyt 15km/h.priesingai ne wederstat

Na tavo ziniai Vaderio diskas i zeme spaudziamas 120 kg jega ir seti gali 15 km/h ir didesniu greiciu :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka cia benuslepsi :icon-rolleyes: apie Vaderi, ir taip visi zino, kad nekopijuoja.

Tik kai yra pateikinejami neteisingi faktai darosi pikta :icon-twisted:

Tas ir smagu kad tikri pardavėjai nepučia arabų :icon-wink: Vaderstadas turi kitų pliusų kaip ir kongskilde turi minusų .Manau reikėtų rinktis pagal dirbamų žemių reljefą ,jeigu lygumos tai ir kopijavimas nereikalingas Jei vietovė labai kalnuota tai gal geriau su kopijavimu ,bet vėl niuansas abiejų ilgas prikabinimas .Sėjant per duobę ar kalno viršūnę vėl problemos .Tarp kitko vaderstadas kažkiek cm taigi kopijuoja . Plius kaip sugebame užsiarti ir išsidirbti dirvas ,daug kas nuo to priklauso. Niuansų daug ir neviskas nuo sėjamosios priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...