Jump to content

KA GALIT PASAKYT APIE DRONINBORG 900


svajus

Recommended Posts

yra, mano bendrakursis turi, nasumo tikslei i valanda negaliu pasakiti, bet per sezona siemet 60 ha nukule, ira smulkintuvas pas ji, labai gerai paskleidze smulkintus seudus, kuro ima 15litru i hektara, su smulkintuvu, be apie13 :icon-wink: valdimas labai paprastas ir patogus, gerai isvalo grudus tai tiek mano ziniu :icon-wink:

o tai koks kederis????? :icon-eek::icon-eek::icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JUS MATYT JUOKAUJAT

JAME KRATIKLIU VISAI NĖRA, VALDYMAS TAI ISVIS ATGYVENES, ATRADIMAS KAZKOKS

SANKABOS NĖRA, O REIKIA GREICIO VARIJATORIU RANKINIU BŪDU ISRETINT, KAI KAD PRIES 50 METŲ PLŪGĄ TEIKĖDAVO RANKINIU MECHANIZMU IŠKELT, KAI DAR HIDRAULO NEBUDAVO

O 60 HA TAI MATYT TA TAVO PAZISTAMA VAKARAIS JAU NUKELT NUO KOMBAINO REIKEDAVO, PATS TREJO NEPADET ISLIPT :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JUS MATYT JUOKAUJAT

JAME KRATIKLIU VISAI NĖRA, VALDYMAS TAI ISVIS ATGYVENES, ATRADIMAS KAZKOKS

SANKABOS NĖRA, O REIKIA GREICIO VARIJATORIU RANKINIU BŪDU ISRETINT, KAI KAD PRIES 50 METŲ PLŪGĄ TEIKĖDAVO RANKINIU MECHANIZMU IŠKELT, KAI DAR HIDRAULO NEBUDAVO

O 60 HA TAI MATYT TA TAVO PAZISTAMA VAKARAIS JAU NUKELT NUO KOMBAINO REIKEDAVO, PATS TREJO NEPADET ISLIPT :lol:

pasiziurek konedatoj :icon-wink:

raso 5 kratikliai :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas kombainas nėra mano, samdėm jį. Šiemet gerų javų neturėjom. Savininkas gyrėsi, kad per dieną lyg 11 ha nupjovė, bet javai buvo nežolėti, lygūs ir pjovė palei varpas. Turėjo paskui vargo kol ražienas sutvarkė. Smulkintuvo ten nebuvo ir nelabai ten jį uždėsi, nes variklis 70 ag. Gerai sugulusius surinko. Didžiausias trūkumas buvo pravažumas. Kur Don'as įspaudė gal 10 cm vėžę, tas užsikasdavo. Mažas bunkeriukas, daug laiko sugaištama išleižiant grūdus. Šeip galima dirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas kombainas nėra mano, samdėm jį. Šiemet gerų javų neturėjom. Savininkas gyrėsi, kad per dieną lyg 11 ha nupjovė, bet javai buvo nežolėti, lygūs ir pjovė palei varpas. Turėjo paskui vargo kol ražienas sutvarkė. Smulkintuvo ten nebuvo ir nelabai ten jį uždėsi, nes variklis 70 ag. Gerai sugulusius surinko. Didžiausias trūkumas buvo pravažumas. Kur Don'as įspaudė gal 10 cm vėžę, tas užsikasdavo. Mažas bunkeriukas, daug laiko sugaištama išleižiant grūdus. Šeip galima dirbti.
juk ten lig ir nebe perkinsas stovi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu draugelio 900 buvo nutrukes dirzas nuvare birzu zemtiekiman, kita diena jau atveze jam ta dirziuka, ir visai pigiai sake, manau pirksiu koki 1250, man uzteks, nes zieminiu ira labai ankstyvu, truputi velesniu o vasarinei uz kokios savaites eina, tad nera labai kur skubet :)
Jei nepaslaptis kiek žadi skirti pinigų kombainiu pirkti :icon-question: aš ant tokio ploto turiu d7000 :) tai mažesnio nepirkčiau :icon-wink: o su tuom dienu skaičiavimu praktikoi ilgesnė javapjutė gaunas :icon-idea: taip kad geriau turėti rezervą :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...