Jump to content

gediminas 11

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie gediminas 11

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Plungė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gediminas 11

  sveiki.

  įdomu ir man, turiu kontaktus iš Rusijos , Ukrainos, bet jie nesiunčia, kad vet. tarnybos nepraleidžia. turiu anglijos eparduotuves , bet jir į LT nesiunčia, nupirko dukra , ji gyvena Airijoje, per 2 savaites gavau, 16 eu. 50 skiltelių tik 30 pasodinau šiais metais, kitas dovanojau. Jie vadinasi vokiškai : Elefantknoblauch.
 2. gediminas 11

  Česnaku auginimas

  ačiū
 3. gediminas 11

  Česnaku auginimas

  ačiū, broli, ATŠOKU nuo to.
 4. gediminas 11

  Česnaku auginimas

  Sveiki, mane domina kokių reik popierių česnakams auginti? kur kreiptis del žemės, deklaruoti reik žemes, seklą ir t.t. - noriu auginti oficialiai. Ačiū
 5. gediminas 11

  sveiki.

 6. gediminas 11

  Vysnines paprikos

  Maximoj yra.
 7. gediminas 11

  sveiki.

  Sveiki, parašykit kas auginat Dramblinius česnakus? Įdomu.
 8. gediminas 11

  Česnakų auginimo technika

  ir aš galvoju.
 9. labas, tik pirmi metai kai sodinau česnakus. Seklą pirkau Alytuje Jazminų turguje ir tau patariu nes turi labai geros seklos po 4 eurus. Pirkau pradžiai 10 kg., bet auginsiu su laiku daugiau esu neįgalus laiko turiu. prisižiūrėjau visokio velnio yuotubėj apie česnakus, patiko vienas momentas kai česnakų neuimi pirmu kartu, o palieki antriems metams ir antrais metais nuimi, rašo, kad derlius dvigubas. Bet dar vis galvoju.

 10. gediminas 11

  Česnaku auginimas

  manau sodinti galima iki pavasario - žiemos metu jai nera sniego ir sausa, kalbu apie žieminius. aš savo sejau lapkričio 24, po lietų.Žemę sukasiau, mešlo nedejau. Bet dar galvoju kad sesiu dar nors seklos pirkti yra, bet bijau, kad neįkištų minkštų česnakų. Tiesa, žieminius galima seti pavasarį tik anksti ir nuimti reik kuo veliau. Ši info yra iš Interneto.
 11. gediminas 11

  Česnaku auginimas

  labas, gaminamas geras gerimas.
 12. gediminas 11

  Morkos

  daug, sveikinu ir linkiu gero derliaus
 13. gediminas 11

  Česnaku auginimas

  A, dar domina "rakambol, slonovie" česnakai, turiu kontaktų, bet nieks nesidalina - neparduoda nes uždrasta vet. tarnybų , kalbu apie rusiją, ukrainą.
 14. gediminas 11

  Česnaku auginimas

  sveiki, šiais metais pasejau 10 kg, - lapkričio 24 d. daigams pirkau Alytuje , puiki sekla. Rinka Lt yra , bet nenoriai visi komentuoja. Girdejau, latviai gerai perka česnakus Lietuvoje. Klauskit pakomentuosiu.
×