Jump to content

ka manote apie clas dominator 48


ekologas

Recommended Posts

ale manau visi iki 108 modelio jie panasus, tik dydis skiriasi ir kratikliu skaicius. man pas juos nepatinka tik sraiges atlenkimas regis ten mechaninis dar, ir kokio velnio ta auksta kabina reikalinda jam :) siaip pats kazkada ziurejau i toki bet kainos buvo neadekvaciai dideles tada tuo tarpu paemes buvau76 kuri vis  dar droziu, nu uz niva paprastesnis man bent :D tikrai daliu yra visur, agrotaka, pakirksny devetu ar kur kitur uzsakius galima gauti, konekesko tai lupikai nebeperku pas juos dalis, dirzo reikejo tai kaina ojojoj ar kratomoji buvo nerealios kainos pas kitus ta pati emblema daug pigiau. pastebejimai, siaip svarbu kad stogas kombainui butu po sezono ir susitepti, o siaip koks kombainierius toks ir kombainas, pas mus puse kaime nevaziuoja nes kombainieriai patys nemoksos tai lauzo pastoviai viska, o su protu visa technika laiko. sekmes renkantis, jei is mazeikiu ziuresis tai musk kaina nes uzsikelia biski jie ten per daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ale manau visi iki 108 modelio jie panasus, tik dydis skiriasi ir kratikliu skaicius. man pas juos nepatinka tik sraiges atlenkimas regis ten mechaninis dar, ir kokio velnio ta auksta kabina reikalinda jam :) siaip pats kazkada ziurejau i toki bet kainos buvo neadekvaciai dideles tada tuo tarpu paemes buvau76 kuri vis  dar droziu, nu uz niva paprastesnis man bent :D tikrai daliu yra visur, agrotaka, pakirksny devetu ar kur kitur uzsakius galima gauti, konekesko tai lupikai nebeperku pas juos dalis, dirzo reikejo tai kaina ojojoj ar kratomoji buvo nerealios kainos pas kitus ta pati emblema daug pigiau. pastebejimai, siaip svarbu kad stogas kombainui butu po sezono ir susitepti, o siaip koks kombainierius toks ir kombainas, pas mus puse kaime nevaziuoja nes kombainieriai patys nemoksos tai lauzo pastoviai viska, o su protu visa technika laiko. sekmes renkantis, jei is mazeikiu ziuresis tai musk kaina nes uzsikelia biski jie ten per daug.

na pas mane tai hidraulinis sraiges atlenkimas tik pati sraige galetu buttruputi  ilgesne 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

ar tai pirmas tavo class tipo kombainas,ar visi sudeti tepami taskai ant velenu guoliu,o kas per beda varikliui buvo daug kainavo,as ziurineju 48 ir be kabinos ir su ,ju nedaug yra ,pardavejai giria ,bet ar galima jais pasitiketi,mano ukis nedidelis,kuliu 6 ha ,bet be kombaino blogai o ypac kaip siemetir su kombainu nepyragai ,kai orai tokie

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad kitiems nera detaliu,o ka gyventi tenka ir is sesiu,o ka daryti ,vogti nemokejau ,o kai reikia kulti ,tai gerai kai turi ir niekeno lockos neprasai

 

Tai tau paprasčiausio S830 volvo užtektų iki negaliu. Pusantros dienos kūlimo neskubant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...