Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Na Traktoristai :) Jau pinu mintį apie frontalinį pavasariui. Dabar toks klausimas apie hidraulinio skirstytuvo prijungimą. Yanmar F20D, nuo kurios vietos tepalą paimti ir kur gražinti? :) Pradžiai gal kokį buldozerį pasidarysiu vėliau matysim, bet norėčiau jau turėti pasistatęs kokių 4 kanalų hidroskirstytuvą, o prijungti prie jo viską jau eazy pisi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sharai tu su tais uzsimineji.Gal patartum kur galetu nupirkti vandens pompa,proto ribuose.Hinomoto N 200

paziurejau kainos tai nesveikos pompos , tai megint ardyt gal ir paciam kazka restauruot ar ieskot kaip va sako kolega remkoplekta , bo bedu dar su pompom nebuvo ne vienam traltoriui net ir mano hinomotui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Traktoristai :) Jau pinu mintį apie frontalinį pavasariui. Dabar toks klausimas apie hidraulinio skirstytuvo prijungimą. Yanmar F20D, nuo kurios vietos tepalą paimti ir kur gražinti? :) Pradžiai gal kokį buldozerį pasidarysiu vėliau matysim, bet norėčiau jau turėti pasistatęs kokių 4 kanalų hidroskirstytuvą, o prijungti prie jo viską jau eazy pisi :)

KA veiksi su 4kanalais,as pasidariau frontalini uzteko 2ju.Gal prigalvojai kokiu pricindalu,pasidalink.Tepala paemiau nuo siurblio per trieigi krana,grazinau i greiciu deze,ten pilna visokiu angu,veikia viskas liuks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2016-12-31 at 10:36, vigintas said:

KA veiksi su 4kanalais,as pasidariau frontalini uzteko 2ju.Gal prigalvojai kokiu pricindalu,pasidalink.Tepala paemiau nuo siurblio per trieigi krana,grazinau i greiciu deze,ten pilna visokiu angu,veikia viskas liuks

Na taip forntalui užtenka 2 kanalų, bet aš dar noriu ant frontalo prisikabinti sučiupimo nagus, kad galėčiau kokią šakų krūvą ar kokias šiukšles suspausti. tai jau 3 kanalų reikia :) Na ir vienas šiaip kokiems ateities planams :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-01-27 at 07:55, tomeliss said:

Pora dienu miske siauciau su savo japonu. Pirma karta buvau i miska ilindes, bet mano lukescius gerokai virsijo. Netikejau kad toks mazylis kuba berzo gali laivai vilkt. Super. Beje kabina irgi sexas, kitaip musu krumynuose liktum be akiu, arba reiktu vazinet su salmu:)

Man irgi teko su savo yanmaru padirbėti truputį, bet reikėtų kokio mini krano gale, kad pakelčiau rastus nes vilkti žeme ne kažką, pastoviai kur nors kabinasi. Kabina atvira aišku :D tai pradžiai kelią prasigenėjom, kad privažiuoti kur reikia ir aišku pas mane vieta žiauriai kalvota.. vos traktoriaus neapverčiau ant kelmo užlipęs. O kas per kubota pas tave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasakyciau kad kazkokio krano prireike. As gale uzsidejes trikampi su priekabos kabliu ( farkopu), tai prikabinus trumpais trosais rastus, niekas nekliuna. Jei kur nepristumi arti, tai turiu ilgesni trosa, pasitempiu kur galeciau privaziuot ir persikabinu ant trumpo ir hidraulas visai padoriai sukelia. Kubota pas mane Saturn x-20. https://auto.ria.com/auto_kubota_x_11953162.html.  Tik teko is virinto tinklo duris ir galini "langa"  susikonstruot, kad sakos akiu neisdauzytu. Kai rinkausi traktoriuka kazkaip kabina ir vairo stiprintuvas nebuvo kriterijai, bet kadangi patiko sitas traktoriukas, tai dabar dziaugiuosi ir kabina ir vairo stiprintuvu ir tuo kad nenuimtas priekio svoris. Aisku nedaug as su juo dirbu, i miska kelios dienos metuose, pseudo darzas apie 1 ara, sodelis ir nusipirkus mulceri bus visokie sodybos uzkampiai kur Cubcadetas nepaima, pakeles i sodyba 0,5 km. Ir uztvankos pakrantes prieziura. Zodziu turiu jau metai, kainavo nemazai, bet daiktas liuks, ir tikiuosi ilgai tarnaus. Pirkau is traktoriukai24 . Patiko tuo, kad nieko nesiule ir neitikinejo, priesingai sako va parejo nauja partija, eik ir ziurek, jei ka issirinksi pirk. Nieko netvarko jie. Ir neknisa smegenu, neaiskina kad tepalai pakeisti ar pan. Posukis buvo nulauztas, tai net nebande tvarkyt, klausi o kaip stovis, sako kaip matai, ka as zinau toki nupirkau, toki parduodu. Zodziu ne reklama, bet man tiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...